IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

3 Stran(y): V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Guild Wars 2, Kdopak tu na to ceka...
Conan
příspěvek 23.10.2012, 12:46
Příspěvek #31


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8020
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




Tak takovyhle vrtulniky a samopaly tam fakt nejsou .... jsou trosku vic steampunk :D Kazdopadne hraju to taky, dneska konecne halloween event
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BariX
příspěvek 23.10.2012, 13:43
Příspěvek #32


Presidents Club
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 8297
Registrován: 16.02.2005
Bydliště Štatl tatíček všech měst
ID: 5043




Zbraně tam jsou
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Pistol
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Rifle
a když s tím střílí, tak to vážně lítá jak ze samopalu :-)
Ale jinak ten Wallpaper je evidentně nějakej artwork, či co. Každopádně jsem ho tu dal jako příklad nějaké rasy, která mi tam chybí.

Příspěvek upravil BariX, 23.10.2012, 13:43.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 26.12.2012, 19:23
Příspěvek #33


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Hrajete to jeste nekdo? :)

Jaky lvl jste a na jakem serveru?


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BariX
příspěvek 26.12.2012, 19:36
Příspěvek #34


Presidents Club
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 8297
Registrován: 16.02.2005
Bydliště Štatl tatíček všech měst
ID: 5043




No moc nehraju. Spíš vůbec. Nebyl čas.

Ale mám na serveru Aurora Glade 9lvl Elementalist a 17lvl Ranger.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 26.12.2012, 20:01
Příspěvek #35


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Mě to docela chytlo i když teď taky není moc čas. Fissure of Woe Elementalist lvl 28 :)

Ještě mám Norn Warriora lvl 4, ale jeho kecy ve story questech me tak srali, ze jsem ho prestal hrat a raci udelal jinej character. Vubec ty dialogy mi prijdou dost blbe udelany a trochu pribuzly.


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cloud
příspěvek 27.12.2012, 20:59
Příspěvek #36





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1383
Registrován: 23.06.2006
Bydliště Praha
ID: 15894




Nevim jak to vidite vy, ale to co me od tyhle hry pomerne instantne odradilo byl fakt, ze 90% kvestu, tj ty co mame pozadovat za mega-intovativ-awesome-intricate shit sou prachpusty picoviny ktery sou naplneny ultimatni porci monotonosti, ktera po vas chce abyste klikali a sbirali ptakoviny ze zeme, zatim co na vas nabihaj rance naskriptovanejch kreatur. Plus vsichni ti bossove co sem videl byli moc hezci, ale nejak mi ani nepripadalo, ze bych na ne potreboval nejake kolegy, ci dokonce vic nez autoatak. Ale taky sem se moc daleko nedostal, ze.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 28.12.2012, 12:05
Příspěvek #37


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




QUOTE(Cloud @ 27.12.2012, 20:59) *
Nevim jak to vidite vy, ale to co me od tyhle hry pomerne instantne odradilo byl fakt, ze 90% kvestu, tj ty co mame pozadovat za mega-intovativ-awesome-intricate shit sou prachpusty picoviny ktery sou naplneny ultimatni porci monotonosti, ktera po vas chce abyste klikali a sbirali ptakoviny ze zeme, zatim co na vas nabihaj rance naskriptovanejch kreatur. Plus vsichni ti bossove co sem videl byli moc hezci, ale nejak mi ani nepripadalo, ze bych na ne potreboval nejake kolegy, ci dokonce vic nez autoatak. Ale taky sem se moc daleko nedostal, ze.

Jak daleko jsi se dostal? :)

Mě systém questů přijde zatím nejlepší co jsem viděl. Jednak odpadá nutnost nudného hledání NPC, které quest zadává (pro začátek a konec questu) a druhak mi přijde, že jsou questy mnohem zábavnější, než u ostatních MMORPG (je tam spousta questů, co nejsou jen zabij x příšer, najdi x itemů apod.). Pak tam jsou eventy a group eventy, díky kterým hráči spontáně spolupracují (odpadá nudné hledání groupy).

Dungy (zatím jsem teda zkoušel 1, který má 7 částí) jsou taky mnohem (MNOHEM) zábavnější, než třeba u WoW (např. vodní část, kde se proměníte v delfína s delfíníma abilitama) a bossové jsou celkem challange. Byl jsem v groupě samejch lvl 80 a dung byl na obtížnost 1 z 80 a nebylo to úplně jednoduché...



--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 30.12.2012, 15:38
Příspěvek #38


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Už vim, kde se na tom obrázku vzali ty vrtulníky :)

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Commando


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cloud
příspěvek 31.12.2012, 12:29
Příspěvek #39





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1383
Registrován: 23.06.2006
Bydliště Praha
ID: 15894




QUOTE(A.l.i.3.n @ 28.12.2012, 12:05) *
Jak daleko jsi se dostal? :)

Mě systém questů přijde zatím nejlepší co jsem viděl. Jednak odpadá nutnost nudného hledání NPC, které quest zadává (pro začátek a konec questu) a druhak mi přijde, že jsou questy mnohem zábavnější, než u ostatních MMORPG (je tam spousta questů, co nejsou jen zabij x příšer, najdi x itemů apod.). Pak tam jsou eventy a group eventy, díky kterým hráči spontáně spolupracují (odpadá nudné hledání groupy).

Dungy (zatím jsem teda zkoušel 1, který má 7 částí) jsou taky mnohem (MNOHEM) zábavnější, než třeba u WoW (např. vodní část, kde se proměníte v delfína s delfíníma abilitama) a bossové jsou celkem challange. Byl jsem v groupě samejch lvl 80 a dung byl na obtížnost 1 z 80 a nebylo to úplně jednoduché...


Spíš sem od toho čekal asi něco nereálnýho, co se mi zjeví před ksichtem a já padnu na kolena... Daleko sem se nedostal. Pak jsem to dva měsíce nehrál a když sem se nalognul, tak mi nějakej číňan napowerlevloval postavu z dvanáctky na 52. Napsal sem nějakýmu týpkovi co se mi objevil ve friendech co to má bejt a on se mi normálně omluvil, že už to powerovat nebude :D

No ale k věci, je fakt že sem do jádra hry neprohlídnul, no ale abych upřesnil co mě přišlo nic moc - Ty battlegroundy sou takový divný. Pořád jen někam hodinu běžíš jen aby tě zabil nějakej gang, s tim že ta plocha je sice 'velká' ale nikdo nepřiznal že ty mapy sou zas inovativně ctrl+c ctrl+v pro každou frakci.

Kvestů je tam asi spousta jinejch, každopádně ty co sem viděl se neslučujou se zábavou. A to jak na prvních levlech tak když sem pobíhal po světě s tou napowerlevlovanou postavu.

Myslim si, že problém týhle hry, nározdíl od tý první, je přílišnej kalkul. Je jasný, že mě ten samej koncept nemůže bavit pořád, proto sem přestal hrát GW1, potom WoW... Na mmo fórech se všichni bavěj o tom jak je důležitý aby hra měla 'rewarding gameplay', ale upřímně mi připadá, že to vede jen k gamedesignérskýmu kalkulu na úkor opravdu novejch věcí. Nevím jak může někdo čekat a chtít aby ho hra něčím odměňovala... pak to končí u nějakýho kreténskýho lootfestu.

UI je celý takový divný, moc nevypadá, že do toho světa patří a fakt už mi to připadá jak jen nějaká oteplená matrixovize plná nejapnýho photoshopu a kreslenejch efektů, který do sebe ale nepasujou. Plus hudba mi přišla obzvlášť oproti předchozímu dílu dost slabá. V jedničce mělo každý místo super nádech.

Nechci zakládat svůj prožitek z první hry, nechtěl jsem refresh ale něco co by mě přivedlo zpátky k žánru a odpověď na otázku, jestli je možný aby to bylo ještě zábavný, když mi je 21. Ale taky se to asi všechno nakonec vrací k faktu, že mě hry bavěj čím dál tim mín, no a právě asi kvůli omývání toho samýho furt dokola. Nějaký Call of Copy, Weed for Speed...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 31.12.2012, 15:05
Příspěvek #40


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Mno tak u tebe je asi hlavní problém, že tě přestávají hry bavit obecně ... navíc, když ti někdo napowerleveluje postavu z 12 na 52, tak se není čemu divit, že tě to nijak moc nebere.


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 01.01.2013, 13:40
Příspěvek #41


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8020
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




Jako nevim, ale ten pohled mi prijde jen hodne okrajovej ... nevim co si z toho sveta stihnul poradne videt, ale rozhodne je moc dobre udelanej a questy jsou asi nejlepsi co sem kdy v jakym RPG a MMORPG delal ... plus ty poschovavany jump puzzly vsude po svete a dalsi a dalsi veci ... je sice pravda, ze me to asi po dvou mesicich celkem omrzelo ... resp. spis to nebyla moje priorita a nemam cas to hrat, ale urcite se k tomu zase vratim a vim, ze i kdyz sem tu mapu probehnul 2x tak tam pokazdy je jeste neco k novyho k najiti
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 21.09.24 - 23:07
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist