IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Syny jako EM ?, Vyjádřete se
Syny_gateS
příspěvek 09.10.2014, 17:38
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




Zdravím ptactvo,
každou chvíli mi někdo píšete že sem špatnej EM :D většinou to jsou názory lidí, kteří buďto nevyhrajou akci, nebo je za něco potrestám, nebo jim řeknu něco co si vezmou osobně (jsem člověk který to bere asi až moc s nadhledem, takže většinou to myslím z humorem, ale chápu že to každý neumí). Zakládám tedy diskuzi, kde se ke mě můžete svobodně vyjádřit, vyřádit se tu na mě jak se vám zlíbí, říct mi co vám vadí (klidně se vám omluvím, pokud jsem někoho urazil). Předpokládám, že ban ve hře za to tady nedostanete. Já jsem EM pro vás, ne pro sebe, samozřejmě mě to baví a proto tuhle funkci dělám, ale pokud se vám jako EM nelíbím, tak vám přece nebudu překážet. Nepatřím mezi ty, kteří by se uráželi kvůli kravinám, takže pokud stojíte o to, abych EM nebyl, tak to tu napište. Když vás tu bude většina, skončím a budu se mezi vás rád vracet jako obyčejný hráč. :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piplovic.
příspěvek 09.10.2014, 19:03
Příspěvek #2


hups
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 2483
Registrován: 14.08.2006
Bydliště Ostrava
ID: 16929




To jsou běžné reakce hráčů... Píšou blbosti ale pokud by měli být také EM aneb Admin , tak jsou svatí. Prostě dětí. Neřeš to :-D


--------------------
I <3 Škoda Octavia 1 1.8T

Podpis smazán - porušení pravidel fóra - lol :o)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Enxty
příspěvek 09.10.2014, 19:21
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 350
Registrován: 23.07.2012
Bydliště Ostrava
ID: 44126




Tak tak. Snaží se tě jen vyprovokat a přesně o tomhle jim jde, chcou tě jen shodit. Nejde o nic víc než blbý kecy, kor když ti to píšou...no ty víš kdo...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 09.10.2014, 19:24
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




no ne, tak víš co, já nemám v plánu řešit nějaký planý plácání do vody, ale pokud má někdo nějaký konstruktivní připomínky, tak to rád pořeším. ten kdo to dělá jen tak pro srandu a aby mě zbavil funkce, tak ať si dál zbytečně posílá screeny adminům, ale pokud sem někomu ukřivdil, nebo se někomu něco nelíbí a chce nápravu, tak ať to se mnou klidně pořeší, to bude mít aspoň nějeakej pozitivní výsledek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piplovic.
příspěvek 09.10.2014, 19:38
Příspěvek #5


hups
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 2483
Registrován: 14.08.2006
Bydliště Ostrava
ID: 16929




QUOTE(Syny_gateS @ 09.10.2014, 20:24) *
no ne, tak víš co, já nemám v plánu řešit nějaký planý plácání do vody, ale pokud má někdo nějaký konstruktivní připomínky, tak to rád pořeším. ten kdo to dělá jen tak pro srandu a aby mě zbavil funkce, tak ať si dál zbytečně posílá screeny adminům, ale pokud sem někomu ukřivdil, nebo se někomu něco nelíbí a chce nápravu, tak ať to se mnou klidně pořeší, to bude mít aspoň nějeakej pozitivní výsledek

Pokud jsi férovy a víš o tom , a nic špatného nedělaš, tak se nemusíš bát ;) ať si píšou co chtějí. ty máš čisté svědomí. To že si to snímá budeš vyříkávat nemá vůbec žádný smysl. Neřešitelný případ.

Příspěvek upravil Piplovic., 09.10.2014, 19:41.


--------------------
I <3 Škoda Octavia 1 1.8T

Podpis smazán - porušení pravidel fóra - lol :o)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 09.10.2014, 19:39
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




uvidíme podle konkrétních připomínek, když to nebude mít cenu tak to řešit nebudu. chci jim dát aspoň šanci
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kelimek
příspěvek 10.10.2014, 16:15
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 159
Registrován: 30.10.2013
ID: 46046




Vyser se na ně pořád jen brečí že jsou špatní admini, ale nikdy nikomu neřeknou že je někdo dobrej admin pro ně jsou jen špatní admini kdyby mněli adminovat oni tak jsou do týdne vykopnutí.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ToXeSs
příspěvek 10.10.2014, 18:52
Příspěvek #8


SmoThers


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 209
Registrován: 06.04.2012
Bydliště Tábor
ID: 43683




Všiml jsem si že tě nemají moc rádi ale... :D Myslím že zakládat téma na fórku je zbytečné ty co ti to píšou 8-12 let neví co je to fórum a jde jim o tom co děláš ve hře ... A nevím proč si stěžují. Akce děláš normálně jako každej jinej admin /em .. :D Na každého EM se tam nadává je to jenom závist ... Podle mého innocent.gif Takže to se jen ignoruje ... thumbsup.gif Jinak každému pomáháš když ti napíšu PM v poho odpovíš :P Je to opravdu jenom závist t_lol.gif Jinak každej občas vyraplí na EM/admina .. :D jako já většinou na Pipla protože zatýká :D Prostě se neudržím za to Sory no .. wub.gif

Příspěvek upravil ToXeSs, 10.10.2014, 18:55.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Dinoco
příspěvek 10.10.2014, 19:25
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




Čus , $yny moc si mi nevadil ale někdy si byl v mém slova smyslu "debil", dobře tak si psal sprostě ,ale nadržoval si a neříkej že ne .
Jen mě sere to že ses vyjádřil že já určitě to AB mám tak to si mě nasral , skoro všichni Admini co mi odsouhlasili ban za AB :D Nojo admini kokoti jen ať přijdou na VG kde mám asi taky AB . Tam bych AB ani mít nemohl protože bych tam hned skončil takže nevím co to do tebe vjelo . Ano akce si dělal, :D večery typu : "Syny ? uděláš akci?." a ty "Dnes né pánové mám něco popito" :D . Upřímně, je mi jedno jestli jsi nebo nejsi EM, hlavně že si tam přišel a nějakou tu akci udělal. Radši nemluvně o getsovi ten přišel a jediný co bylo tak jen /akce a nebo jen hlídat akce. ;)

Příspěvek upravil Mr.Dinoco, 10.10.2014, 19:25.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 10.10.2014, 20:15
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




Omlouvám se ti dinoco, ale teď se zachovám podle tvých slov opět jako "debil" :D ne, ani jednou sem na akci nikomu nenadržoval, říkám ti to teď možná ne poprvé, ale určitě naposledy, protože jestli mi to věřit nechceš, tak mi to prostě nevěř, takže už se k tomu ani nemusíš vyjadřovat. To že sem večer někdy nedal akci protože sem měl vypito, no promiň, ale co je na tom špatnýho se sem tam napít :D a promiň znovu, ale ty seš přesně ten případ kterej pomyslně zmačkám a hodim do koše, protože jsi (vyhnu se slova debil) ještě neznalý dítě. Neber to v žádným případě jako urážku, je to normální, myslím že sme to i všichni dost tolerovali, ale bohužel si ty situace prostě nezmákl. K tomu "AB" se vyjadřovat nebudu, to je téma na jiné místo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tutexxman
příspěvek 10.10.2014, 20:45
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 02.03.2013
Bydliště Náchod
ID: 45285




Je mnoho důvodu proč bys měls zůstat EM , když jsem ještě chodil hrát tak jsi svou funkci dělal dobře a byl si hodně aktivní .. Někteří hráči to berou moc vážně tu hru.. hlavně výsměch dětem co furt melou o skillu jakožto otačení kolečkem a pak neunesou to že je někdo zabije v Gtáčku t_lol.gif tak se nediv že jsou smutný z toho že je nic nevyhráli.. :D Spíš to ber ještě s většim nadhledem


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Dinoco
příspěvek 10.10.2014, 20:54
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




Néé to není vytknutí na ten večer kdy jsi nasával :D to bylo to nejvtipnější , večery mě nevadili ty byly nudný už od 21:00 :D kdy tam bylo jen max 12-15 hráčů :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 7.05.24 - 12:48
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist