IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

40 Stran(y): V  « < 35 36 37 38 39 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Blogy, Dotazy, připomínky, návrhy na vylepšení, ...
BenKenobi
příspěvek 31.05.2012, 22:06
Příspěvek #541





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 25.05.2009
ID: 30637




Pokud je nějaká akce na cestě, jedině dobře.

--------------------

"Fakt dobrý, 5*"

- poznámka: text prošel gramatickou korekturou


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 31.05.2012, 23:28
Příspěvek #542





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(^1Sv@^9b!!!k @ 31.05.2012, 22:45) *
A co Smashi ty už si na psaní taky rezignoval? Vždyť i Pip či Fish píší častěji než ty eh-smiley.gif

Já ale nikdy nepsal pravidelně. :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 01.06.2012, 03:15
Příspěvek #543



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Ja si skôr myslím, že niektorí jedinci komentujú články ako keby to bol ich život. Vytknú úplne každú blbosť ( aj keď si čo i len prdnem pri písaní a prekliknem si slovíčko ) ako keby si vybýjali svoje komplexi na blogoch.
Myslím si že niektorých odradí menej času, niektorých už nebaví písať, niektorých možno už unavuje stále čítať tie isté hodnotenia a podobne...
Veď uvidíme, možno sa to znovu oživí ( po prázdninách ) rolleyes.gif


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^1Sv@^9b!!!k
příspěvek 01.06.2012, 11:08
Příspěvek #544





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 21.11.2010
Bydliště Litomyšl
ID: 35768




QUOTE(__sXe__ @ 01.06.2012, 04:15) *
Ja si skôr myslím, že niektorí jedinci komentujú články ako keby to bol ich život. Vytknú úplne každú blbosť ( aj keď si čo i len prdnem pri písaní a prekliknem si slovíčko ) ako keby si vybýjali svoje komplexi na blogoch.
Myslím si že niektorých odradí menej času, niektorých už nebaví písať, niektorých možno už unavuje stále čítať tie isté hodnotenia a podobne...
Veď uvidíme, možno sa to znovu oživí ( po prázdninách ) rolleyes.gif


Osobně jsem radši za každý podnětný komentář ( i značně negativně laděný) než nesmyslný žvást (nice, Gutt, hmm fakt super....). Toto napoví autorovi, že dotyčný článek vůbec nečetl.
95% zdejší blogerské komunity tvoří pouze klikálkové nahánějící statistiky v přečtených článcích, komentářích, hodnocených článcích.... (viz články z roku 2009- 2010-2011)
Já jsem rád za těch 5 zbývajících procent...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 01.06.2012, 14:54
Příspěvek #545



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Áno, tiež mám radšej komenty, ktorých autori vedia, čo píšu. Ale nemám rád namyslenosť a to, že človek ktorý hodnotí článok sa robí vševedkom. Potom z toho vznikne hádka a samozrejme sa pridajú aj ostatní miesto toho, aby trochu podporili autora článku. Môžu ho skritizovať, veď o tom komenty sú, ale treba začínajúcich ľudí aj povzbudiť.
Ja som na začiatku taktiež nepísal extra články, no keď mi v 10 komentoch povedali, aké chyby robím ale popritom ma podporili, že mám nato aby som písal ďalšie články a zlepšoval sa ( aj napísali v čom ) tak ma to iba nabudilo aby som tie ďalšie články písal.
Bohužial teraz vidím u začínajúcich autorov iba kritiku, zatial čo pri ostrielaných blogerov iba chváľi.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^1Sv@^9b!!!k
příspěvek 01.06.2012, 16:56
Příspěvek #546





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 21.11.2010
Bydliště Litomyšl
ID: 35768




QUOTE(__sXe__ @ 01.06.2012, 15:54) *
Áno, tiež mám radšej komenty, ktorých autori vedia, čo píšu. Ale nemám rád namyslenosť a to, že človek ktorý hodnotí článok sa robí vševedkom. Potom z toho vznikne hádka a samozrejme sa pridajú aj ostatní miesto toho, aby trochu podporili autora článku. Môžu ho skritizovať, veď o tom komenty sú, ale treba začínajúcich ľudí aj povzbudiť.
Ja som na začiatku taktiež nepísal extra články, no keď mi v 10 komentoch povedali, aké chyby robím ale popritom ma podporili, že mám nato aby som písal ďalšie články a zlepšoval sa ( aj napísali v čom ) tak ma to iba nabudilo aby som tie ďalšie články písal.
Bohužial teraz vidím u začínajúcich autorov iba kritiku, zatial čo pri ostrielaných blogerov iba chváľi.


Možná proto, že se jejich mentalita značně změnila od dob, kdy jsem tady třeba začínal já (2007 - 2008). I takto nepatrný časový rozdíl se však ukáže při jejich vyjadřování a následné agresivitě v komentářích....

Takový příklad: Když autor neví, o čem píše, navíc jakékoliv připomínky okamžitě udusává do země, tak tu podle mě nemá co pohledávat. Tyto blogy jsou předurčené k diskuzi. Když o ní nestojí, ať nereaguje vůbec, ale toto....typické plácání o ničem
http://www.gamepark.cz/krabica_a_kanon_stu...r_ii_696416.htm
http://www.gamepark.cz/osmaosmdesatka_flak_88_699572.htm

Momentálně zde přispívá pouze několik autorů, z toho jeden pouze kopíruje cizí práce, druhý neunese kritiku. Být na někoho milý v tomto prostředí je poslední dobou tak nějak těžší.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 01.06.2012, 20:34
Příspěvek #547





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




Alespoň tam stále máme (toho času bláznivého), ve své černé komůrce žijícího, dowínka. On je takový tulipán mezi plevy. Adama hvězdičku nezmiňuji záměrně, protože jaksi někam zmizel a nereaguje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 01.06.2012, 21:06
Příspěvek #548


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




downer zamknul adama hvězdičku ve sklepě a nepustí ho ven :(


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 06.06.2012, 22:55
Příspěvek #549





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680




U těch nekonečnejch blogů bych to udělal nějak, aby jeden člověk nemoh hned zaspamovat celej ten sloupec nejnovějších blogů jako sem to udělal já s MekGajvrem. Pak se v tom ztratěj ty ostatní. Mohlo by to třeba ukazovat jenom název toho nekonečnýho blogu, ve kterym vyšel zrovna novej článek a ne každej článek.

Každopádně mě to nikdy moc nelákalo, ale momentálně nemám co dělat, tak se vám budu snažit nutit moje názory.

A taky by se mohli nějak ošetřit blbečci co dávaj všem blogům 1 hvězdu jen tak.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BenKenobi
příspěvek 07.06.2012, 13:42
Příspěvek #550





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 25.05.2009
ID: 30637




Blbečci tady jsou a budou. Na druhou stranu odkrytím toho, kdo jak hodnotil, jich hodně ubylo, takže je to teď pouze slabý odvar dnů dávno minulých. Takže asi jediné, co mohu poradit, je zakousnout se a pokračovat.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 07.06.2012, 14:28
Příspěvek #551





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(Rumčajz @ 06.06.2012, 23:55) *
U těch nekonečnejch blogů bych to udělal nějak, aby jeden člověk nemoh hned zaspamovat celej ten sloupec nejnovějších blogů jako sem to udělal já s MekGajvrem. Pak se v tom ztratěj ty ostatní. Mohlo by to třeba ukazovat jenom název toho nekonečnýho blogu, ve kterym vyšel zrovna novej článek a ne každej článek.

Každopádně mě to nikdy moc nelákalo, ale momentálně nemám co dělat, tak se vám budu snažit nutit moje názory.

A taky by se mohli nějak ošetřit blbečci co dávaj všem blogům 1 hvězdu jen tak.

Ironické blogy od MacGyvera jsou tvoje? Checht! To by mě nenapadlo. 19. díl se nějak vleče. Stejně ale tomu seriálu nemůžeš upřít fakt, že ho máš ve své podstatě rád. V opačném případě by tě přeci zcela určitě nebavilo o něm vesele psát.

Možnost spamovat nekonečné blogy je bohužel trend, který přetrval z dob, kdy se tam objevoval pouze warez. Díky té podobě, jakou ta sekce měla dříve, je uživateli Gameparku dodnes mylně považována za něco mnohem horšího než normální blog.

BTW: Když jsme zase u té nekonečné sekce, bude tam vůbec někdy možné začít vkládat ke konkrétnímu blogu loga, která by se zobrazovala jako u blogu zveřejněného v normální sekci? Nebo je to zase jedno z věčným přání?

QUOTE(BenKenobi @ 07.06.2012, 14:42) *
Blbečci tady jsou a budou. Na druhou stranu odkrytím toho, kdo jak hodnotil, jich hodně ubylo, takže je to teď pouze slabý odvar dnů dávno minulých. Takže asi jediné, co mohu poradit, je zakousnout se a pokračovat.

U tebe obdivuji tvou výdrž. Moc dobře víš, jaká individua se na blogu objevují a přesto jsi stále ochotný investovat svůj čas do psaní článku v tak nevšedním rozsahu.

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 07.06.2012, 14:41.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 07.06.2012, 15:02
Příspěvek #552





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680




19. díl bude až dostanu nový prášky na hlavu a srdce, protože bez nich bych to nezvlád, ale jo mám ten seriál rád, hlavně protože tam sou nehorazný krávoviny a protože sem to jako malej žral. rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BenKenobi
příspěvek 07.06.2012, 15:23
Příspěvek #553





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 25.05.2009
ID: 30637




QUOTE(L.T.Sm@sh @ 07.06.2012, 15:28) *
U tebe obdivuji tvou výdrž. Moc dobře víš, jaká individua se na blogu objevují a přesto jsi stále ochotný investovat svůj čas do psaní článku v tak nevšedním rozsahu.

Neseznámit místní sebranku s nejlepším hercem (a herečkou, ale tady s výhradami), který se kdy objevil ve filmu, by bylo samozřejmě velice sobecké.

Hlavně je ale fajn sledovat blogy jako takové a zejména momentální trendy, ať už to byly jednou dlouhé, graficky hodně výrazné články, podruhé články pouze na témata z druhé světové války a potřetí třeba rozhovory. Myslím ale, že období skript nikdy nic netrumfne.

S nekonečnými blogy je problém jednoduchý, články tam nemají v podstatě žádnej feedback. Proto je velmi málo lidí bere vážně.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BenKenobi
příspěvek 16.06.2012, 18:36
Příspěvek #554





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 25.05.2009
ID: 30637




Čistka jako v třicátým sedmým.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 16.06.2012, 20:52
Příspěvek #555





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(BenKenobi @ 16.06.2012, 19:36) *
Čistka jako v třicátým sedmým.

Copak mi uniklo?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

40 Stran(y): V  « < 35 36 37 38 39 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.04.24 - 14:14
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist