Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Navrhy na pravidla hrani
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
Stran: 1, 2, 3, 4
Krusty
Piste vase navrhy na vylepseni parvidel GP innocent.gif


------------------
edit by A.l.i.3.n: Z -> P :)
Daymare
Chtěl bych navrhnout přidat pravidlo pro jména místostí na GZ a šte mně že někdo pojmenuje room Hra 6 (Což znamená že jí nejpojmenuje!) a je zamčená, člověk neví jestli to má chytat nebo nemá,co se tam děje jak dlouho atd. Navrhl bych pravidlo, aby se mněla každá zamknutá hra pojmenovat před zamknutím nebo hned po zamknutí, protože mi to příjde docela opodstatněné sad.gif Děkuju za odpověď
Daymare
PS: Moje ICQ je 267787215 rolleyes.gif wink.gif
zap
byl bych pro, aby se mistnosti kde se hraje KB pojmenovavaly jako liga (ktery ladder, kdo vs. kdo)
Yagi
tož já bych navrhl uplne zruseni zamykani mistnosti na SaD pac kolem 8 hodiny vecer neni skoro vubec kde hrat kdyz tam naci typci hraji treba ESL nebo FW tongue.gif
Juress
Já bych navrhl zrušení znaků v klientu jako je třeba ~^˘°˛˙˝#-<>*ß$×÷&@#{} atd.
Jak se v tom má člověk vyznat ?? Ve hře bych to ale nechal..
No a taky bych vytvořil mód jako je TDM tak bez tomiku, mp40 a ppsh by mělo jen 40 naboju...
coldik
bylo by good kdyby vzniklo na TDM neco jako je ted liga a sad. Prostě aby se jedno používalo na esl, ligu, fw atd a druhý pro public. Páč chytit si room na TDM není jednoduchý. Takže by to bylo dobrý nějak rozdělit na dvě časti - public a cw.
Myslím, že by to uvítalo víc lidí ne jenom já. cool.gif
Pupek Námořník
Takze: jak bych zacal? no... Rad bych aby se zalozilo pravidlo, ktery by zakazovalo NAPODOBOVANI CIZICH NICKU ( I NORMALNICH HRACU, NE JEN ADMINU, JAK SEM SE DOZVEDEL OD F!RSTA). protoze dneska napodobovalo muj nick hned 3 hracu v jedne hre.[attachmentid=5719] docela mě to štve. prtž můj nick je docela lehce zneužitelbý. a nepište mi a? si ho zmněnim, že to je moje chyba. když oni hrajou pod svym nickem celou dobu a pak přídu já a oni si ho změní na [attachmentid=5719] tak to je prostě útok na mojí osobu. a nemyslim si že můj nick je tak lehce vymyslitelný.
#Snail.
Mno ja bych souhlasil s tim ze TDM by melo byt rozdeleno na 2 casti na CW(2v2 ESL) a public.
Tot muj navrh thumbsup.gif
Nokitel
A co treba zmenit ROTDM mod. Urcite ste se nekteri z vas setkali na zahranicnim serveru s timto modem v podobe, kdy hrac mel u sebe jak Nosin tak Kar. Mozna by to bylo lepsi nez se stryktne drzet pravidla "Ty ses Rusak budes hrat s ruskou puskou a ty si Nemec budes hrat s nemeckou atd." Kazdej by mel moznost vyberu a mozna by se na tomto modu hrali i mapy kde jsou americani, protoze tento mod zahrnuje vyber ruske a nemecke pusky treba i na Carentanu nebo na Brecu coz je mapa pro puskare jako delana..
Preu
QUOTE(Juress @ 22.12.2005, 15:12)
Já bych navrhl zrušení znaků v klientu jako je třeba ~^˘°˛˙˝#-<>*ß$×÷&@#{} atd.
Jak se v tom má člověk vyznat ?? Ve hře bych to ale nechal..
No a taky bych vytvořil mód jako je TDM tak bez tomiku, mp40 a ppsh by mělo jen 40 naboju...
[right][snapback]169258[/snapback][/right]

co mate vsychni proti tomsnum atd ja bych dal do klientu zákaz sniperek nebo alespoň jejich omezení
The|acronic
ja bych zakazal vyrazy jako GZ dmnc, GZ klan, GZ lamy, GZ lagy a podobne
a chtelo by to originalni klicky zavedst :)
Krusty
QUOTE(Daymare @ 21.12.2005, 19:56)
Chtěl bych navrhnout přidat pravidlo pro jména místostí na GZ a šte mně že někdo pojmenuje room Hra 6 (Což znamená že jí nejpojmenuje!) a je zamčená, člověk neví jestli to má chytat nebo nemá,co se tam děje jak dlouho atd. Navrhl bych pravidlo, aby se mněla každá zamknutá hra pojmenovat před zamknutím nebo hned po zamknutí, protože mi to příjde docela opodstatněné    sad.gif  Děkuju za odpověď
                                                                                            Daymare
PS: Moje ICQ je 267787215 rolleyes.gif  wink.gif
[right][snapback]169040[/snapback][/right]

http://forum.gamezone.cz/index.php?showtopic=4382 bod 10.9
zap
Zakazat na lize trenaly thumbsup.gif
A.l.i.3.n
QUOTE(Krusty @ 03.01.2006, 10:13)
http://forum.gamezone.cz/index.php?showtopic=4382 bod 10.9
[right][snapback]173830[/snapback][/right]


Já bych to ještě zpřísnil, aby u zamčených místností bylo povinný napsat co se přesně hraje (KB, FW, ESL, ...) a kdyby se přišlo na to, že nadpis neodpovídá skutečnosti, tak bych tvrdě BANoval angry.gif
fojtan
QUOTE(The|acronic @ 30.12.2005, 00:55)
ja bych zakazal vyrazy jako GZ dmnc, GZ klan, GZ lamy, GZ lagy a podobne
a chtelo by to originalni klicky zavedst :)
[right][snapback]172031[/snapback][/right]



worship.gif worship.gif worship.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
tak tak... hlavne ty klicky, potom by gz lamy odpadly samy...
*FOX°
No nevim ale spise by se melo zakazat spamovani na gz klientovy jako je treba: Da nekdo FW 3vs3 ktere se na GZ lize zopakuje aspon 5 zasebou nekdy i vicekrat angry.gif myslim si ze nejsem sam ktereho to stve angry.gif stacilo by to napsat jedno nanejvis 2 krat a ne aby to nekdo daval 2 min v kuse melo by se stim neco delat thumbsup.gif

Stacilo by aby nekdo naprogramoval zakazani ctrl+v ! a tim padem by lidi moc nebavilo porad to psat dokola.. a nebylo by to tolikrat zasebou worship.gif
Bez ctrl+v se spatne spamuje. thumbsup.gif
 Harry 
Bych zprisnil trosku bany...tech par mesicu za aimbot atd. se me zda malo blush.gif
spax
QUOTE(zaP @ 03.01.2006, 20:55)
Zakazat na lize trenaly thumbsup.gif
[right][snapback]173996[/snapback][/right]

Jo,STOP TRENALUM NA LIZE ! a na SADu zakázat zamikání místností !
LAciM
QUOTE(rstrt @ 13.01.2006, 18:30)
Jo,STOP TRENALUM NA LIZE ! a na SADu zakázat zamikání místností !
[right][snapback]179095[/snapback][/right]


Přesně zrušit zamykaní mistností na SAD ...... někdy tam neni fakt kam si jít zahrát !! worship.gif
*FOX°
QUOTE(rstrt @ 13.01.2006, 18:30)
Jo,STOP TRENALUM NA LIZE ! a na SADu zakázat zamikání místností !
[right][snapback]179095[/snapback][/right]

QUOTE(LAciM @ 15.01.2006, 04:14)
Přesně zrušit zamykaní mistností na SAD ...... někdy tam neni fakt kam si jít zahrát !!  worship.gif
[right][snapback]179758[/snapback][/right]

Spatny napad to neni ale kde by pak meli klany ktere nemaji servr provadet trenaly frusty.gif kdyz by se nedala zamykat room na SADu a na Lize by se trenaly uplne zrusily. dizzy.gif
To jste asi nedoresily ze innocent.gif
zap
kdyby si zahrali FWcko nebo PCW proti nejakym skillerum da jim to mnohem vic nez nejakej "trenink"
hasik
na lize jsem pro na trenaly atd. ty bych nechal porad po cely den celych 24.hod v kuase v poho to by mi nevadilo.
ale na room by se mel napsat pokud by t obyl ligovy zapas ne FW!!>>>mel by se napsat nazev klanu(klan tag) i soupere pochopitelne a by se vedelo kde kdo hraje
bylo by to lepsi a pro nas a adminy prehlednejsi
spax
QUOTE(hasik @ 19.01.2006, 15:31)

bylo by to lepsi a pro nas a adminy prehlednejsi
[right][snapback]181751[/snapback][/right]

ty ses admin? lol odkdy? a proc si neporidis gzcodspy tam vidis klantagy :)
hasik
QUOTE(rstrt @ 19.01.2006, 21:28)
ty ses admin? lol odkdy? a proc si neporidis gzcodspy tam vidis klantagy :)
[right][snapback]182047[/snapback][/right]

ee admin nejsem ael chtel bych byt pomocny admin ale uvidime akorat proste t ovsechno uz z a mta mse snazim pomoci
*FOX°
QUOTE(hasik @ 20.01.2006, 07:03)
ee admin nejsem ael chtel bych byt pomocny admin ale uvidime akorat proste t ovsechno uz z a mta mse snazim pomoci
[right][snapback]182198[/snapback][/right]

Pekne pises. blush.gif
Prvni by jses mel naucit pisat a pak mozna chtit byt admin pomocny. tongue.gif
(Prvni trida Rul3zz) clapping.gif
Tokamak
QUOTE(rstrt @ 19.01.2006, 21:28)
ty ses admin? lol odkdy?
[right][snapback]182047[/snapback][/right]

precti si to poradne on pise pro nas A pro adminy whistle.gif
spax
QUOTE(zaP @ 18.01.2006, 16:09) [snapback]181305[/snapback]

kdyby si zahrali FWcko nebo PCW proti nejakym skillerum da jim to mnohem vic nez nejakej "trenink"

presne...stejne ted uz skoro kazdy klan ma server :) pokud to neni GZ klan :) nic proti gz...ale stejne FW a esl ma prednost ;)
Aduscha3
Kdyz jsem v "mezidobe" presunu stareho GZ teamu na GP hrala na obdobnem slovenskem serveru, tak jsem si vsimla, ze mezi moznostmi, jako je snip only, nebo rifles only, maji taky moznost zakazat samopaly.. coz si nemyslim, ze je zase tak spatny napad a naopak, pro nektere mapy, ktere "rusheri" vylozene nici, by to byla uzitecna moznost nastaveni.
Paklize to neni technicky narocne, bylo by fajn, kdyby se nastaveni mistnosti v klientovi rozsirilo o tuto volbu.
A3
Krusty
QUOTE(Aduscha3 @ 05.02.2006, 22:42) [snapback]195634[/snapback]

Kdyz jsem v "mezidobe" presunu stareho GZ teamu na GP hrala na obdobnem slovenskem serveru, tak jsem si vsimla, ze mezi moznostmi, jako je snip only, nebo rifles only, maji taky moznost zakazat samopaly.. coz si nemyslim, ze je zase tak spatny napad a naopak, pro nektere mapy, ktere "rusheri" vylozene nici, by to byla uzitecna moznost nastaveni.
Paklize to neni technicky narocne, bylo by fajn, kdyby se nastaveni mistnosti v klientovi rozsirilo o tuto volbu.
A3

tohleto jsem planoval a urcite to i pridam do klienta jko volbu ;)
Dark-Sniper
QUOTE(Krusty @ 21.12.2005, 18:30) [snapback]169019[/snapback]

Piste vase navrhy na vylepseni parvidel GZ innocent.gif

sad.gif navrhuju aby byla zalozená hra headquarters. Hodně hráčů i já jí měli rádi.
Aduscha3
QUOTE(Krusty @ 06.02.2006, 12:21) [snapback]196023[/snapback]

tohleto jsem planoval a urcite to i pridam do klienta jko volbu ;)


worship.gif
A3

 Harry 
QUOTE(Carry @ 06.02.2006, 14:13) [snapback]196152[/snapback]

sad.gif navrhuju aby byla zalozená hra headquarters. Hodně hráčů i já jí měli rádi.

umis cist.. uz se tu nekolikrat psalo ze jak budou pribyvat servery, tak se budou obnovovat hry do stavu jak byly na GZ ( a pak pridavat hry innocent.gif
#Cr4sh
mohli byste udelat taky mistnost kde by se hrali jen zapasy ESL co vy na to? to by bylo good ne? thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
spax
esl zapasy? si zajdi do ligy... tohle je zbytecnost ;)
btw : GP uz s ESL nespolupracuje nebo jo? byla dohoda s GZ,ne?jak to je?
MemphiS
QUOTE(rstrt @ 16.02.2006, 13:06) [snapback]205296[/snapback]

esl zapasy? si zajdi do ligy... tohle je zbytecnost ;)
btw : GP uz s ESL nespolupracuje nebo jo? byla dohoda s GZ,ne?jak to je?

Koukni na ESL, mají tam ikonku GP.To znamená, že jsou s GP (asi)
spax
2memphis, kdyz jsem tam cumel pred tim,tak to tam nebylo ;)
longbow
což takhle kdyby se trestalo ( ne jen kickem, kterej většinou stejně nepomůže ) že je někdo připojenej do teamu ale nehraje??

dost mě to štve, zdržuje to a když dam votovat kick tak to stejně polovina lidí nepochopí a hnet mě vyhrožujou banem za bezdůvodnej kick a druhá polovina dá F2, protože hrajou za opačnou stranu a pak se předháněj kdo ho dřív zabije a to po chvíly vede k TK
Fr4nk1
Uz to tu nekdo napsal, ale taky bych byl rad, kdyby byly zakazane tyto znaky ~^˘°˛˙˝#-<>*ß$×÷&@#{} v nicku v klientu. Kdo v tom bordelu pak ma nekoho hledat, treba pri domloubvani matchu atd.
Ale to asi nepujde, protoze nektere znaky by asi mely byt povolene ...

Jina varianta je definovat maximalni pocet znaku na Nick ... lide jsi pak rozmysli zda li tam budou rvat tyto znaky, nebo jsi jen jednoduse napisi nick s jednoduchym klantagem atd ...

Konec koncu neni nic jednodusiho jsi svuj barevny nick nabindovat a pred nactenim mapy drzet klavesu s timto bindem pokud chteji do hry vstoupit uz s barvama...
Krusty
QUOTE(Froost @ 09.03.2006, 11:04) [snapback]219172[/snapback]

Uz to tu nekdo napsal, ale taky bych byl rad, kdyby byly zakazane tyto znaky ~^˘°˛˙˝#-<>*ß$×÷&@#{} v nicku v klientu. Kdo v tom bordelu pak ma nekoho hledat, treba pri domloubvani matchu atd.
Ale to asi nepujde, protoze nektere znaky by asi mely byt povolene ...

Jina varianta je definovat maximalni pocet znaku na Nick ... lide jsi pak rozmysli zda li tam budou rvat tyto znaky, nebo jsi jen jednoduse napisi nick s jednoduchym klantagem atd ...

Konec koncu neni nic jednodusiho jsi svuj barevny nick nabindovat a pred nactenim mapy drzet klavesu s timto bindem pokud chteji do hry vstoupit uz s barvama...

to dej spis programatorum
spax
QUOTE(Krusty @ 10.03.2006, 18:28) [snapback]220018[/snapback]

to dej spis programatorum

kontakt?
dilong
cuss, pred nejakym casom si Krusty povedal ze mame pripomenut jeden navrh v AIMU, lebo vtedy nato nebol cas. Tak sa hlasim :) hvorili sme o tom aby sa v AIME zakazali granaty, nakolko neustale par jedincov otravuje hracom zivot a AIM je predsa o strelbe nie o granatoch.

Tak pripominam ci by sa nemohli v AIMe uplne granaty zakazat. dik

dilong
Krusty
QUOTE(dilong @ 11.03.2006, 20:12) [snapback]221288[/snapback]

cuss, pred nejakym casom si Krusty povedal ze mame pripomenut jeden navrh v AIMU, lebo vtedy nato nebol cas. Tak sa hlasim :) hvorili sme o tom aby sa v AIME zakazali granaty, nakolko neustale par jedincov otravuje hracom zivot a AIM je predsa o strelbe nie o granatoch.

Tak pripominam ci by sa nemohli v AIMe uplne granaty zakazat. dik

dilong

mam to v seznamu :)
longbow
QUOTE(dilong @ 11.03.2006, 20:12) [snapback]221288[/snapback]

cuss, pred nejakym casom si Krusty povedal ze mame pripomenut jeden navrh v AIMU, lebo vtedy nato nebol cas. Tak sa hlasim :) hvorili sme o tom aby sa v AIME zakazali granaty, nakolko neustale par jedincov otravuje hracom zivot a AIM je predsa o strelbe nie o granatoch.

Tak pripominam ci by sa nemohli v AIMe uplne granaty zakazat. dik

dilong

ehm nevim, nevim ale granaty na aimu neubyraj ne??...ale taky bych byl pro uplny zruseni..
BUGS_BUNNY
ja bych navrhnul headshot za 2body biggrin.gif biggrin.gif

aspon by bylo vic skill
n3cro*
chtelo by to neco udelat s cheaterama kteri pouzivaj promenlive ip viz vomi , dodo atp. dmntni generaci grrr.gif thx
longbow
QUOTE(n3cro* @ 26.03.2006, 04:46) [snapback]230493[/snapback]

chtelo by to neco udelat s cheaterama kteri pouzivaj promenlive ip viz vomi , dodo atp. dmntni generaci grrr.gif thx

admini na tom pracují....
SOKPopesku
Nevím jestli sem to přehlídl,ale co takhle zakázat na HQ nastavení místností bez bodů.Páč pokud tam nejsou body tak to přeci nemá smysl,to pak mužu chodit rovnou na TDM. eh-smiley.gif
Nokitel
V posledni dobe chodim dost na tdm a stejne jako plno dalsich jsem zhnusem co dokazou s malymi mapami udelat granaty.
Napr na Harboru vetsina ruske strany ma ppsh takze 2 nady mapka je mala, co si budem namlouvat a nebojuje se v cele casti. Clovek nekoho zabije toho to nastve a uz leti dva nady pres strechu. Pak dochazi k situacim ze si pripadate jak na minovem poli.
Proto me napadlo, bud zavest tdm pam mod kde jsou jiz nady omezene nebo spustit na tdm ten sami mod co bezi na aimu kde nady neublizuji.

Krusty
QUOTE(Nokitel @ 09.04.2006, 00:01) [snapback]239244[/snapback]

V posledni dobe chodim dost na tdm a stejne jako plno dalsich jsem zhnusem co dokazou s malymi mapami udelat granaty.
Napr na Harboru vetsina ruske strany ma ppsh takze 2 nady mapka je mala, co si budem namlouvat a nebojuje se v cele casti. Clovek nekoho zabije toho to nastve a uz leti dva nady pres strechu. Pak dochazi k situacim ze si pripadate jak na minovem poli.
Proto me napadlo, bud zavest tdm pam mod kde jsou jiz nady omezene nebo spustit na tdm ten sami mod co bezi na aimu kde nady neublizuji.

je v planu klasicky pam a pam s omezenymi nady, pri zakladani hry si hraci budou moc zvolit, ktery pam se pouzije
bighead
Zrusil bych mapy na lize ktere sou kemperske a lamacke :)
Napr:mp_Pavlov
mp_Hutgen
mp_Rocket
Ty to mapy se na ligu vubec nemeli dostat! Meli by byt jen na publiku, ale vim ze by se to muselo i na ESL upravit:(
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.