Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: :E
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Kingpin
Stran: 1, 2, 3, 4, 5
Energizer
PET lahvi je dvacet, uz je velkej kluk
Ztarr
Skoda ze nebydlis o patro nis rergote,hned ty byly livance tomu ver
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 06.06.2008, 16:06) *
Skoda ze nebydlis o patro nis rergote,hned ty byly livance tomu ver

Možná bys neměl žrát tolik tlačenky brácho.
Ztarr
jasny kamo,tebe bych potrestal i spatne utahlim kohoutkem u umyvadla,znam jednu tlacenku a ta zrovna dvere neotvira,ze ty osvald poztrach z ulice ?

PS BArixi,jestli to budes cist jako ze budes,vim ze me nenechas spat, tys byl vzdycky debilek vid,uz co si regnul na Gamezone.Tobe taky dava nekdo procenta ze namas co na Gparku delat ?šmudlo jeden
Ztarr
Sry ja zapomel ty GURU :E

drz hubu ti rikam
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Tady nemame jak lizt po panelacich ztare, budez muset zustat dole, tady v zoo jenom japoncky turisti s fotackama cekaj az se v kleci kingpin zacnou burti parit.

aa uz se sem pribehly podivat davy. Nepouzivat blesky prosim, ztarr by moh vyblednout a popraskat...
Ztarr
zrudnout a praskla hlava osvalde ?

BariX
QUOTE(Ztarr @ 10.06.2008, 12:31) *
PS BArixi,jestli to budes cist jako ze budes,vim ze me nenechas spat, tys byl vzdycky debilek vid,uz co si regnul na Gamezone.Tobe taky dava nekdo procenta ze namas co na Gparku delat ?šmudlo jeden

Už to s tim sajrajtem přeháníš a vymejvá ti to zbytky toho co má být normálně v hlavě! Maminka ti ale určitě říkala "Neber drogy Ztarrečku, neber drogy!"
Prasopse :E
<Your>Father<CZ>
Bez Ztarra by to nebyl Kingpin, bez Ztarra by to nebyl GamePark.. thumbsup.gif
Ztarr
prisel barix a je tu hned rusno,chcete deti basnicku?"

vystrcila mrenka hlavu z vody ven,nakourena blatouchem
prehlidla vsak Ztarra za stromem a ten ji zabil kamenem

:E
nic vic nebude tak necumte
Ztarr
sakra to je doba,kde sme byly Ztaree?3 dny pracuju z barixe usoplanka co nemel ani kapesnik je ani ne guru pozor panove on Moderator,jeste si pamatuju jak nedavno rval ze se neumi regnout a za tejden bude rej korateng?,

do hajzlu z barixem
Ztarr
Jeste nekdo se prida?
kometu uz mam jen pometlo mi chybi! herdek dnes nema elektriku na statku?
Ztarr
Coldik = cukrar jako Afroman?

Co tu chces pazitka?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Tvy kumpani uz bezej za lopouchem s mrkvi v zadku na bezicim pasu pohanej dynamo, takze mi tu zase zacal v hajovne blikat monitor a litat volake signaly, takze ztare honem neco napis at si to muzu poradne promyslet, pohonit nad tim a napsat padnou reakci.



A barix? Barixi sem nelez, mama by z toho nemela radost.
Ztarr
pohonit = erekce ne reakce,reaguj az vypnou proud zubomile
Mack
Ztarre ztrácíš, přidej páru, jinak máš zákaz hraní si na kinga.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
frontmen "vepřovejch hodů" je na obalu cd a samolepce pod každym výhernim víčkem, nová hvězzda diskoklubu 26 sjetejch, beroun-hlinky, poptejte se pani pěničkový co tam sbírá vajgly u zastávky pro starýho, kdybyste blbě zahli.


Tak co druhej rychlostní stupeň hvjezpičko? Jesi na to nemáš dost promazanou koloběžku, řekni si papajagovy o kalafůnu.

BariX
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 12.06.2008, 11:43) *
A barix? Barixi sem nelez, mama by z toho nemela radost.

Mama neví že sem chodím, tak psssst.

Ale tady mám tady jeden obrázek!
Ztarr je moje láska jediná!
Ztarr
mnahyyy ? herdek spek speh ?ano vazeni byl sem odhalen,mohli by ste si z toho sednout na prdel?,za chvilicku se dozvite ze sem podapasak a nemuzu chodit ani pred barak,sem prozranej probuh,mysi me nasli muj zivot karieristy skoncil,budu si muset na xicht dat obvaz abych nemel z ostudy kabatek :E,tazim skusim igelit a neco do nej pridat snad uz me nepoznaj.

Jistee s tou kolobezkou si mel pravdu,dosel mi humor,i druhej prevodovej stupen,dame tedy 3 hergotovi az se bude schovavat za lampou u kamery strcime prst do zadku aby nam to odhouk.houk?

Herdeku kdy pujdem spolecne ven ? mam mnoho kolobezek ale slapka mi furt chybi,byly ale utekly ja uz sporadany člověk,jestli chces prenecham ti moje žezlo ale pak aby si s toho nemel ujmu nezapomen to co ty zazijes za rok ja mam pres noc za sebou
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 16.06.2008, 12:06) *
mnahyyy ? herdek spek speh ?ano vazeni byl sem odhalen,mohli by ste si z toho sednout na prdel?,za chvilicku se dozvite ze sem podapasak a nemuzu chodit ani pred barak,sem prozranej probuh,mysi me nasli muj zivot karieristy skoncil,budu si muset na xicht dat obvaz abych nemel z ostudy kabatek :E,tazim skusim igelit a neco do nej pridat snad uz me nepoznaj.

Jistee s tou kolobezkou si mel pravdu,dosel mi humor,i druhej prevodovej stupen,dame tedy 3 hergotovi az se bude schovavat za lampou u kamery strcime prst do zadku aby nam to odhouk.houk?

Herdeku kdy pujdem spolecne ven ? mam mnoho kolobezek ale slapka mi furt chybi,byly ale utekly ja uz sporadany člověk,jestli chces prenecham ti moje žezlo ale pak aby si s toho nemel ujmu nezapomen to co ty zazijes za rok ja mam pres noc za sebou

Moje kolobezka ma dve slapky navic, nechal mi je tam děda co na nich jezdil sekat kralikum, kdyz je vodmontujem a prilepis si je na igelit, uz ti neutecou a nepozna te ani zrcadlo, a ja si budu moc drandit a vozit na kline ruzny devky, aby me cestou do prahy delali houkacku, na tom nesejde a ty odrazky taky nejsou k zahozeni.


Ztarre si veliky prozrany probuh s dirou v prdeli jako vrata, ale žezlo radsi si nech, upřímě, asi bych z nej nemel ujmu ale prujem.
Gramodeska
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 13.06.2008, 14:44) *
frontmen "vepřovejch hodů" je na obalu cd a samolepce pod každym výhernim víčkem, nová hvězzda diskoklubu 26 sjetejch, beroun-hlinky, poptejte se pani pěničkový co tam sbírá vajgly u zastávky pro starýho, kdybyste blbě zahli.


Škoda, že sem ten post nepobral, páč Hlinky mám 200 metrů vod baráku.
Ztarr
hele ho elpíčko tu je :H mnaha! hele ho turistu, :E šlapku se ti zachtělo?

Mno a kamos herdek ma nejake informace o moji osobe,zajimavé :E to vypada ze by si chtel ke me na pisecek ?nebo podpis na zadek ? hyhni !!! Zmrde prestan mi cumet do oken :H
Ztarr
hele ho elpíčko tu je :H mnaha! hele ho turistu, :E šlapku se ti zachtělo?

Mno a kamos herdek ma nejake informace o moji osobe,zajimavé :E to vypada ze by si chtel ke me na pisecek ?nebo podpis na zadek ? hyhni !!! Zmrde prestan mi cumet do oken :H
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Gramodeska @ 16.06.2008, 15:50) *
Škoda, že sem ten post nepobral, páč Hlinky mám 200 metrů vod baráku.


Tak to tě z bezpečnostních důvodů zabijem, moc blízko. Ani já se tam neodvážim jinak než neviditelnej, v obleku z olova a na tetinym mopedu.


QUOTE(Ztarr @ 16.06.2008, 16:11) *
hele ho elpíčko tu je :H mnaha! hele ho turistu, :E šlapku se ti zachtělo?

Mno a kamos herdek ma nejake informace o moji osobe,zajimavé :E to vypada ze by si chtel ke me na pisecek ?nebo podpis na zadek ? hyhni !!! Zmrde prestan mi cumet do oken :H


To víš já všudybyl z hájovny v lese máme přehled a najít hořící popelnici s tlustou čmouhou neni takovej problemek.
Ztarr
TOBĚ TAKY HOŘÍ KOUDEL U PRDELE? JJ TAKY ZNAM KOUDELKU ALE TO NENI TVUJ KAMOŠ TAK VYPADNI :E

Nečum mi do oken ti rikam
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 18.06.2008, 10:43) *
TOBĚ TAKY HOŘÍ KOUDEL U PRDELE? JJ TAKY ZNAM KOUDELKU ALE TO NENI TVUJ KAMOŠ TAK VYPADNI :E

Nečum mi do oken ti rikam

Myslíš že mam žaludek na to ti čumět do oken? :)
Mack
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 18.06.2008, 12:39) *
Myslíš že mam žaludek na to ti čumět do oken? :)

Třeba chtěl čumět "do" okem whistle.gif biggrin.gif rolleyes.gif
Ztarr
ne ale muzete mi strcit zaludy do okna, pes uz je zvyklej na hadicky ode me :E

herdeku co je mi do tvyho zaludku,prestan mi cumet do oken zmrde
Energizer
QUOTE(Ztarr @ 18.06.2008, 16:19) *
ne ale muzete mi strcit zaludy do okna, pes uz je zvyklej na hadicky ode me :E

herdeku co je mi do tvyho zaludku,prestan mi cumet do oken zmrde

máš čivavu, nebo pudla?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 18.06.2008, 16:19) *
ne ale muzete mi strcit zaludy do okna, pes uz je zvyklej na hadicky ode me :E

herdeku co je mi do tvyho zaludku,prestan mi cumet do oken zmrde

Já sem schovanej v tvojí záchodový míse, burlaku, jenom tam. Sem až tam úplně dole, hyhy?

Jo eště bych málem zapoměl, když si hraješ na kašpárka, zatáhni žaluzie, kdo na to má čumět.
Ztarr
jezevce ty trotle!

Herdeku jasny a nechces koupit za kilo listek do divadla ? vyhodim te z okna pudle !
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 19.06.2008, 08:59) *
jezevce ty trotle!

Herdeku jasny a nechces koupit za kilo listek do divadla ? vyhodim te z okna pudle !


No nevim, moji negři by tě tak tahaly za špagáty, až by celý pódium spadlo a zustaly by trcet hřebíky.

Ziju tam tak uspesne jen pro to, že tě maminka nenaučila splachovat.
Ztarr
ty nemas zadny negry a ani kamos ti kolo nepujci,tak co to tu meles,si neslysel ze baheni koupele rocks ?

Přestan somr cumet do oken poleti cihla
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 20.06.2008, 12:02) *
ty nemas zadny negry a ani kamos ti kolo nepujci,tak co to tu meles,si neslysel ze baheni koupele rocks ?

Přestan somr cumet do oken poleti cihla

Muzes muzes ale hlavne proboha neobedvej fazole.
Ztarr
tahni i s fazůlkama ty voříšku a nečum mi do oken zmrde!
Legio IX
QUOTE(Ztarr @ 20.06.2008, 16:35) *
tahni i s fazůlkama ty voříšku a nečum mi do oken zmrde!

Nemáš vokenice ? Bramboro :)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 20.06.2008, 16:35) *
a nečum mi do oken zmrde!


Dej si to do podpisu, a? si nenamáháš klávesnici.
Ztarr
QUOTE(Legio IX @ 20.06.2008, 17:02) *
Nemáš vokenice ? Bramboro :)



nemas taj jeste debilnejsi otazku?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 23.06.2008, 09:02) *
nemas taj jeste debilnejsi otazku?

Nehrajes nahodou nejak moc teply hry?
Ztarr
jasny 2+1 ve tme ve sklepe,ale foto uz sem sem jednou posilal,a taky na policajty a zlodeje.

Herdeku neni trapny nosit teplaky i v lete ?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 02.07.2008, 11:35) *
jasny 2+1 ve tme ve sklepe,ale foto uz sem sem jednou posilal,a taky na policajty a zlodeje.

Herdeku neni trapny nosit teplaky i v lete ?


To mam abych ho nebrouzdal po asfaltu, call by ti moh vypravet.


Ale nejak to s tim enchantovanim prehanis. Star uz zacal psat normalne a pracovat.

Xatrix by mel honem vydat nejakyho novyho princesspina.
Ztarr
nepotrebuju prednasky,nemyslim si ze by si mi ukazal neco co jeste neznam nebo o tom nevim leda ze by si mel pupinky na zadku oty bych mel zajem,takovejch bylo,byly,budou ,nepomohly a nepomuzou,a tomu tvymu callovi muzem mazat med kolem huby jestli je to tvuj kamos.mimochodem kamos cert by te rad videl ve finale s prstem v zadku
a kdyz uz nakousnes slovo enchantovani tak to dopovez prijde mi ze jsi jak ovladac od televize nekdo te zmackne a ty hned prepnes.ja prehanim a ty si prošlej?nevim co tu hrajes za manaskovy divadlo,odpovidas mi na kommenty jak kdyz si mlady fronty pepa s pastelkou,nebo si asi pletu a mas babicku u me v baraku

nahravas si me na mobil,honis si nademnou pindoura ale hubu ti pocakam stejne ja,jo umim psat,kreslit cist,taky sem navstevoval psychologa muzu ti poslat moji fotku ze skolky i se spisem

Necum mi do oken ty zmrt


BariX
Zdá se mi to, nebo ta kryza ztarr nějak změknul?
Přidej kámo, přidej, ztrácíš styl... dokonce ti musím sundat %.
Energizer
ztarre posles mi gily?
Ztarr
Energizer poslu te doprdele chces ?

Barixi nevtirej se,radci budu meknout nez mit mekyho pindika :E
Energizer
QUOTE(Ztarr @ 03.07.2008, 14:45) *
Energizer poslu te doprdele chces ?
ja radsi ty gily
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Vopičáku něco na mě bleješ jak když ječí rybička v akváčku, bublinek je dost ale nahoře prasknou a je po nich nafurt. O co sis koledoval to si i dostal, dostaneš moc a bude to tak, mysli si třeba na tu poskakující opici s cimbálama, nepomůže ti už nic a že se z tebe stal hodnej klučina co pomáhá na přechodu babkám a rád si hodí moudro do větru kde se mu zlíbí, to můžeš zkoušet ale mě je to jedno.


Prostě si jenom zlá opice co si žere co si namazala. Nedochází? Nemusim cumet do voken abych si delal co se mi zlíbí.
Ztarr
HAHAHa spad sem z tebe pod stul,to je jasny ja rybicka ale rybar nebudes,vis bublinky prasknou aby se spojili s ostatnima :E v prevaze je sila,HAHHA,takze si pod sebe louzicku neudelam nevadi ?
vubec nevim o co jde neni ti trapně z toho :E?

Jako kamo bracho,nic proti tobe ale typuju to na tříčtvrtáky s kapsičkama v bežové barvě ze středečního trhu za čityriztatycet kolun??
Energizer nechces taky ty Kapsače?

Vy bublinky jedny :E

blybly dort na tebe cumile
Ztarr
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 03.07.2008, 17:12) *
Vopičáku něco na mě bleješ jak když ječí rybička v akváčku, bublinek je dost ale nahoře prasknou a je po nich nafurt. O co sis koledoval to si i dostal, dostaneš moc a bude to tak, mysli si třeba na tu poskakující opici s cimbálama, nepomůže ti už nic a že se z tebe stal hodnej klučina co pomáhá na přechodu babkám a rád si hodí moudro do větru kde se mu zlíbí, to můžeš zkoušet ale mě je to jedno.
Prostě si jenom zlá opice co si žere co si namazala. Nedochází? Nemusim cumet do voken abych si delal co se mi zlíbí.



Koleda koleda štěpane?
Energizer
QUOTE(Ztarr @ 04.07.2008, 12:40) *
Jako kamo bracho,nic proti tobe ale typuju to na tříčtvrtáky s kapsičkama v bežové barvě ze středečního trhu za čityriztatycet kolun??
Energizer nechces taky ty Kapsače?

mas velikost XS?, popripade mas naky obrazek?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.