Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Blogy
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
calll_
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 13.09.2010, 00:02) *
Takže mám tomu rozumět tak, že díky Kenobiho článku jste prodloužili tu šedou textovou plošku? Pokud ano, dobře. Avšak tahle změna mohla přijít dříve!

no ja si myslím že to bylo kvuli tomu protože ten článek pak byl na hl. stránce gp a vypadalo by docela blbe kdyby to nebylo v 1 článku a proč by to melo prijít dríve to sem nejak nepochopil ? :) to jako každej druhej delá na gp gamebook ?

QUOTE(PipBoy @ 12.09.2010, 23:52) *

doba facepalmu je už dávno pryč :( ale možná se ješte nekdy vráti a nastane tvuj čas :)
Prometheus
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 13.09.2010, 00:02) *
.. Avšak tahle změna mohla přijít dříve!



Ale spis nemela prijit vubec, romany si piste nekam jinam tongue.gif
Idear
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 13.09.2010, 00:02) *
Takže mám tomu rozumět tak, že díky Kenobiho článku jste prodloužili tu šedou textovou plošku? Pokud ano, dobře. Avšak tahle změna mohla přijít dříve!

Ano tak to bylo. Pak se to už ponechalo.

Myslela bych, že budete rádi ... no a ono si zase stěžujete. Změna mohla přijít dříve ? Mě třeba nikdy nikdo neřekl, že by chtěl vkládat více textu.
rawloF
Rozuměli? Až bude příště nějaká šleha, tak to hlásit tady Vlčici.
PipBoy
QUOTE(calll_ @ 13.09.2010, 01:02) *
no ja si myslím že to bylo kvuli tomu protože ten článek pak byl na hl. stránce gp a vypadalo by docela blbe kdyby to nebylo v 1 článku a proč by to melo prijít dríve to sem nejak nepochopil ? :) to jako každej druhej delá na gp gamebook ?


doba facepalmu je už dávno pryč :( ale možná se ješte nekdy vráti a nastane tvuj čas :)



to už snad budeš ropa

QUOTE(Idear @ 13.09.2010, 13:45) *
Ano tak to bylo. Pak se to už ponechalo.

Myslela bych, že budete rádi ... no a ono si zase stěžujete. Změna mohla přijít dříve ? Mě třeba nikdy nikdo neřekl, že by chtěl vkládat více textu.


Ale, v komentářích u dlouhejch článků, který musel autor rozdělit, se to objevovalo. Ale je fakt, že petice se na to nedělala. Já jsem rád, nejsem rád, že se to řešilo až když by měl gp vostudu a "vypadalo by to blbě". Očividně to nebyl nějakej extrémní neřešitelnej problém, třeba jako oloupat banán půlkama.
L.T.Sm@sh
QUOTE(Idear @ 13.09.2010, 13:45) *
Ano tak to bylo. Pak se to už ponechalo.

Myslela bych, že budete rádi ... no a ono si zase stěžujete. Změna mohla přijít dříve ? Mě třeba nikdy nikdo neřekl, že by chtěl vkládat více textu.

Však si nikdo nestěžuje, to byla jen taková malá připomínka, protože spousta lidí byla nuceno psát články na několik dílů, aniž by to autoři chtěli. Dokonce na to upozorňovali do komentářů.

No ale což, alespoň, že už se tam toho vejde tolik, kolik autor chce. Děkuji tobě, možná i tomu zde nejvyšímu, ale nejvíc bychom měli asi zulíbat Kenobiho. tongue.gif
Idear
QUOTE(rawloF @ 13.09.2010, 14:45) *
Rozuměli? Až bude příště nějaká šleha, tak to hlásit tady Vlčici.

Ano, ano, ráda si to poslechnu a snad to pak ,,nešlehne,, semnou.

QUOTE(PipBoy @ 13.09.2010, 15:51) *
Ale, v komentářích u dlouhejch článků, který musel autor rozdělit, se to objevovalo. Ale je fakt, že petice se na to nedělala. Já jsem rád, nejsem rád, že se to řešilo až když by měl gp vostudu a "vypadalo by to blbě". Očividně to nebyl nějakej extrémní neřešitelnej problém, třeba jako oloupat banán půlkama.

No ale tam je plno věcí. Možná by kolikrát stačilo se jen zeptat ... Ano, vím, že ne všechno nám vždy prošlo.
A proboha, jen ne petice : )

QUOTE(L.T.Sm@sh @ 13.09.2010, 17:42) *
No ale což, alespoň, že už se tam toho vejde tolik, kolik autor chce. Děkuji tobě, možná i tomu zde nejvyšímu, ale nejvíc bychom měli asi zulíbat Kenobiho. tongue.gif

Vy vždycky chcete líbat nesprávné lidi. No co já s váma mám dělat. Děkovat chlapům a líbat ženy. Sakra, ale to je základ : )
L.T.Sm@sh
QUOTE(Idear @ 13.09.2010, 18:03) *
Vy vždycky chcete líbat nesprávné lidi. No co já s váma mám dělat. Děkovat chlapům a líbat ženy. Sakra, ale to je základ : )

Všichni jsme zde jen virtuální postavičky. Proto mi nedělá problém dát virtuální polibek komukoli. tongue.gif
__sXe__
Bol som nejakú tú dobu mimo gp cez prázdniny ale články sa prestali skoro úplne písa??? Za jeden deň, jeden článok eh-smiley.gif , čo sa stalo? Je to tím, že je školský rok alebo to je len menší "výpadok" spisovatelov?
PipBoy
QUOTE(__sXe__ @ 23.09.2010, 20:26) *
Bol som nejakú tú dobu mimo gp cez prázdniny ale články sa prestali skoro úplne písa??? Za jeden deň, jeden článok eh-smiley.gif , čo sa stalo? Je to tím, že je školský rok alebo to je len menší "výpadok" spisovatelov?


nedělej prvničku, občas prostě je sucho před deštěm, rozhodně bych se nebál, že se psát nebude. Každej má něco rozepsanýho a jen piluje...
Paulinho aka GP trapitel
QUOTE(PipBoy @ 23.09.2010, 20:51) *
nedělej prvničku, občas prostě je sucho před deštěm, rozhodně bych se nebál, že se psát nebude. Každej má něco rozepsanýho a jen piluje...

Každej není jak ty. Protože PipBoy aka PipMan má rozepsaných asi 20 článků biggrin.gif Nekecám. Takže ten má vystaráno na dlouho dopředu. A pozoruhodné je, že ty připravované články neubývají, ale přibývají.
PipBoy
QUOTE(Paulinho aka GP trapitel @ 23.09.2010, 21:35) *
Každej není jak ty. Protože PipBoy aka PipMan má rozepsaných asi 20 článků biggrin.gif Nekecám. Takže ten má vystaráno na dlouho dopředu. A pozoruhodné je, že ty připravované články neubývají, ale přibývají.


to je přece striktně tajný redakční tajemství a tys ho vyžvanil, ty žvanile


L.T.Sm@sh
Co takhle zveřejnit loga pro články v nekonečné sekci? Celkem totiž nechápu, proč jsou vidět jen v poker sekci a ne normálně? Poker má s těmi články společné co?
Slamb
pokud ta možnost na stránce pokeru je (kde se vývoji věnuje sheem4^), kdo by to udělal na stránce blogů? innocent.gif nejsou lidi...
L.T.Sm@sh
QUOTE(Slamb @ 28.10.2010, 17:46) *
pokud ta možnost na stránce pokeru je (kde se vývoji věnuje sheem4^), kdo by to udělal na stránce blogů? innocent.gif nejsou lidi...

Pozvěte na brigádu adminy z CoDu. Stejně tam nemají dnes moc co dělat.
Slamb
ty by toho asi moc nesvedli až na pár výjimek, ale tady na foru je dost šikovnejch lidí, co by to ošéfovali do pár minut stejně jako spoustu jinejch nedodělanejch záležitostí (hromadný mazání pm apod...) rolleyes.gif
L.T.Sm@sh
QUOTE(Slamb @ 28.10.2010, 18:02) *
ty by toho asi moc nesvedli až na pár výjimek, ale tady na foru je dost šikovnejch lidí, co by to ošéfovali do pár minut stejně jako spoustu jinejch nedodělanejch záležitostí (hromadný mazání pm apod...) rolleyes.gif

No já si taky nemyslím, že by to někomu zabralo víc jak půl hodiny práce. Jen chcít, jen chtít...

A mimochodem, ty se mezi ty šikovné neřadíš?
Slamb
no já vážně ne biggrin.gif blush.gif kdyby jo, asi bych si hledal způsob, jak se zapojit innocent.gif
calll_
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 28.10.2010, 18:20) *
No já si taky nemyslím, že by to někomu zabralo víc jak půl hodiny práce. Jen chcít, jen chtít...

tady jde o to že se musí pořešit mnohem důležitější věci jak logo které se nezobrazuje
Slamb
no tak space, gp hry a náležitosti s tim spojený se vyvíjejí v rámci možností víc než dost, tady je řeč o webu, jehož vývoj se zastavil, resp. omezil na přidání xfiru do profilu a založení databáze her, která vypadá nějak takhle...
calll_
QUOTE(Slamb @ 28.10.2010, 18:43) *
databáze her, která vypadá nějak takhle...

ale tady je to už lepší http://www.gamepark.cz/hra/4x4-hummer a nebude to podle toho která hra je dostupná a která ne ? :D
L.T.Sm@sh
QUOTE(calll_ @ 28.10.2010, 18:32) *
tady jde o to že se musí pořešit mnohem důležitější věci jak logo které se nezobrazuje

Taky neočekávám, že se o to bude starat někdo, kdo nemá s blog sekcí vůbec nic společného. Je mi jasné, že ty máš na práci jiné věci.

Každopádně před chvílí se mi dostalo odpovědi do PM, takže debatu nad touto věcí můžeme ukončit.
Slamb
QUOTE(calll_ @ 28.10.2010, 18:48) *
ale tady je to už lepší http://www.gamepark.cz/hra/4x4-hummer a nebude to podle toho která hra je dostupná a která ne ? :D

výsledek je ale stejnej jako tady... sad.gif víc se k tomu nemá cenu vyjadřovat, protože admini s tim stejně nemaj šanci nic udělat, bohužel...
Bojler
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 28.10.2010, 17:28) *
Co takhle zveřejnit loga pro články v nekonečné sekci? Celkem totiž nechápu, proč jsou vidět jen v poker sekci a ne normálně? Poker má s těmi články společné co?


Ahoj, nerozumim tomu, co bys rad. Kam presne bys umistil a jake logo myslis v ramci nekonecnych blogu? http://www.gamepark.cz/blog.asp?id=11074

V pokerove sekci vychazi clanky presne jako v klasicke sekci Blogy, akorat jsou zarazeny do sekce Poker a ne do Blogy. S nekonecnym blogem to nema nic spolecneho.
L.T.Sm@sh
QUOTE(Bojler @ 29.10.2010, 12:25) *
Ahoj, nerozumim tomu, co bys rad. Kam presne bys umistil a jake logo myslis v ramci nekonecnych blogu? http://www.gamepark.cz/blog.asp?id=11074

Nemyslím logo pro blog, ale pro jednotlivý článek. http://www.gamepark.cz/dan_brown_456758.htm Tedy jako ten malý s nápisem Dan Brown.

Já si myslím, že by to lidi ocenili, protože články v nekonečné sekci mají už dnes nějakou úroveň a nejedná se jen o warez.
L.T.Sm@sh
Pročpak mi už nějaký ten týden nejde v blogové sekci rozkliknout ani jedna z kategorií článků? Kdopak to ví? Legio, Idear? A kdopak mi odpoví? Legio, Idear?
__sXe__
500 - Internal server error.
There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

Práve když sem napsal článek grrr.gif
Rumčajz
Dá se nějak nastavit abych měl v nekonečnym blogu články seřazený od zhora od nejstaršího po nejnovejší a ne obráceně?
Slamb
veřejně ne, jedině v redakci...
L.T.Sm@sh
Pět článků na hlavní stránce? A nevypadá, že by to mělo být lepší...
__sXe__
To bude spúsobeno skouškovým a maturitami. Pokud mi přejde skouškový, tak budu psát články i já biggrin.gif
L.T.Sm@sh
QUOTE(__sXe__ @ 30.05.2012, 09:21) *
To bude spúsobeno skouškovým a maturitami. Pokud mi přejde skouškový, tak budu psát články i já biggrin.gif

Tak zkoušky a maturity tu jsou každý rok, ale takhle velký úpadek se tu projevil poprvé a jak to tak vypadá, asi i naposled.
BenKenobi
Skoro to vypadá, že za chvíli bude stačit nahradit blogovou sekci tou známou obrazovkou.

Idear
Tak tam spácháme nějaký ,,atentát,, ... co vy na to ? : )
L.T.Sm@sh
Potřebujete něčím naverbovat novou krev a oživit tu starou. Probuďte tedy downerovu povídkománii! Nic zajímavějšího mě momentálně nenapadá.
Tipos
Není motivace psát. Co jsem tak četl tak to byl pěkný článek, ale ostatní autora zjebali za kraviny. to se pak autorům psát moc nechce, zakažte komenty a třeba to pujde :D
Idear
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 31.05.2012, 20:20) *
Potřebujete něčím naverbovat novou krev a oživit tu starou. Probuďte tedy downerovu povídkománii! Nic zajímavějšího mě momentálně nenapadá.

Něco spácháme ... už se na tom pracuje ; )
L.T.Sm@sh
QUOTE(Tipos @ 31.05.2012, 20:34) *
Není motivace psát. Co jsem tak četl tak to byl pěkný článek, ale ostatní autora zjebali za kraviny. to se pak autorům psát moc nechce, zakažte komenty a třeba to pujde :D

To je právě ta před lety rozšířená dementní představa, že každý dobrý blog musí mít obrázky a videa. Pokud je nemá, prostě to dobrý blog není. Tento pohled přetrvává doposud.

Potom je tu druhá varianta, kdy autor blogu píše jako prase a posléze se mu dostává negativních ohlasů. To si ale myslím, že je naprosto správné, pokud je to v rámci slušnosti.
L.T.Sm@sh
QUOTE(Idear @ 31.05.2012, 20:47) *
Něco spácháme ... už se na tom pracuje ; )

Vida, těším se!
^1Sv@^9b!!!k
Na jednu stranu je to škoda, na druhou si však ovšem myslím, že je to stále lepší, než období, kdy se tu objevovaly nesmyslné pakárny 5x za den.
Vždy se hodnotilo subjektivně, ale teď to dosáhlo takového rozsahu, že i největší chujoviny mají přes 50%. Přiznejme si, že články už téměř nikdo nečte, pouze zhodnotí úpravu, podívá se na autora (jestli je to ten samý, co mu dal minule 1), text nikoli a přidá nějaký ten neutrální a nesmyslný komentář typu "super pošušňáníčko". ...další faktor odrazující autory, které psaní baví samo o sobě, při tvorbě.


A co Smashi ty už si na psaní taky rezignoval? Vždyť i Pip či Fish píší častěji než ty eh-smiley.gif

Ale hlavně GL na GP i v realu. Jsme přeci jedna velká milá rodina...
BenKenobi
Pokud je nějaká akce na cestě, jedině dobře.

--------------------

"Fakt dobrý, 5*"

- poznámka: text prošel gramatickou korekturou
L.T.Sm@sh
QUOTE(^1Sv@^9b!!!k @ 31.05.2012, 22:45) *
A co Smashi ty už si na psaní taky rezignoval? Vždyť i Pip či Fish píší častěji než ty eh-smiley.gif

Já ale nikdy nepsal pravidelně. :-)
__sXe__
Ja si skôr myslím, že niektorí jedinci komentujú články ako keby to bol ich život. Vytknú úplne každú blbosť ( aj keď si čo i len prdnem pri písaní a prekliknem si slovíčko ) ako keby si vybýjali svoje komplexi na blogoch.
Myslím si že niektorých odradí menej času, niektorých už nebaví písať, niektorých možno už unavuje stále čítať tie isté hodnotenia a podobne...
Veď uvidíme, možno sa to znovu oživí ( po prázdninách ) rolleyes.gif
^1Sv@^9b!!!k
QUOTE(__sXe__ @ 01.06.2012, 04:15) *
Ja si skôr myslím, že niektorí jedinci komentujú články ako keby to bol ich život. Vytknú úplne každú blbosť ( aj keď si čo i len prdnem pri písaní a prekliknem si slovíčko ) ako keby si vybýjali svoje komplexi na blogoch.
Myslím si že niektorých odradí menej času, niektorých už nebaví písať, niektorých možno už unavuje stále čítať tie isté hodnotenia a podobne...
Veď uvidíme, možno sa to znovu oživí ( po prázdninách ) rolleyes.gif


Osobně jsem radši za každý podnětný komentář ( i značně negativně laděný) než nesmyslný žvást (nice, Gutt, hmm fakt super....). Toto napoví autorovi, že dotyčný článek vůbec nečetl.
95% zdejší blogerské komunity tvoří pouze klikálkové nahánějící statistiky v přečtených článcích, komentářích, hodnocených článcích.... (viz články z roku 2009- 2010-2011)
Já jsem rád za těch 5 zbývajících procent...
__sXe__
Áno, tiež mám radšej komenty, ktorých autori vedia, čo píšu. Ale nemám rád namyslenosť a to, že človek ktorý hodnotí článok sa robí vševedkom. Potom z toho vznikne hádka a samozrejme sa pridajú aj ostatní miesto toho, aby trochu podporili autora článku. Môžu ho skritizovať, veď o tom komenty sú, ale treba začínajúcich ľudí aj povzbudiť.
Ja som na začiatku taktiež nepísal extra články, no keď mi v 10 komentoch povedali, aké chyby robím ale popritom ma podporili, že mám nato aby som písal ďalšie články a zlepšoval sa ( aj napísali v čom ) tak ma to iba nabudilo aby som tie ďalšie články písal.
Bohužial teraz vidím u začínajúcich autorov iba kritiku, zatial čo pri ostrielaných blogerov iba chváľi.
^1Sv@^9b!!!k
QUOTE(__sXe__ @ 01.06.2012, 15:54) *
Áno, tiež mám radšej komenty, ktorých autori vedia, čo píšu. Ale nemám rád namyslenosť a to, že človek ktorý hodnotí článok sa robí vševedkom. Potom z toho vznikne hádka a samozrejme sa pridajú aj ostatní miesto toho, aby trochu podporili autora článku. Môžu ho skritizovať, veď o tom komenty sú, ale treba začínajúcich ľudí aj povzbudiť.
Ja som na začiatku taktiež nepísal extra články, no keď mi v 10 komentoch povedali, aké chyby robím ale popritom ma podporili, že mám nato aby som písal ďalšie články a zlepšoval sa ( aj napísali v čom ) tak ma to iba nabudilo aby som tie ďalšie články písal.
Bohužial teraz vidím u začínajúcich autorov iba kritiku, zatial čo pri ostrielaných blogerov iba chváľi.


Možná proto, že se jejich mentalita značně změnila od dob, kdy jsem tady třeba začínal já (2007 - 2008). I takto nepatrný časový rozdíl se však ukáže při jejich vyjadřování a následné agresivitě v komentářích....

Takový příklad: Když autor neví, o čem píše, navíc jakékoliv připomínky okamžitě udusává do země, tak tu podle mě nemá co pohledávat. Tyto blogy jsou předurčené k diskuzi. Když o ní nestojí, ať nereaguje vůbec, ale toto....typické plácání o ničem
http://www.gamepark.cz/krabica_a_kanon_stu...r_ii_696416.htm
http://www.gamepark.cz/osmaosmdesatka_flak_88_699572.htm

Momentálně zde přispívá pouze několik autorů, z toho jeden pouze kopíruje cizí práce, druhý neunese kritiku. Být na někoho milý v tomto prostředí je poslední dobou tak nějak těžší.
L.T.Sm@sh
Alespoň tam stále máme (toho času bláznivého), ve své černé komůrce žijícího, dowínka. On je takový tulipán mezi plevy. Adama hvězdičku nezmiňuji záměrně, protože jaksi někam zmizel a nereaguje.
calll_
downer zamknul adama hvězdičku ve sklepě a nepustí ho ven :(
Rumčajz
U těch nekonečnejch blogů bych to udělal nějak, aby jeden člověk nemoh hned zaspamovat celej ten sloupec nejnovějších blogů jako sem to udělal já s MekGajvrem. Pak se v tom ztratěj ty ostatní. Mohlo by to třeba ukazovat jenom název toho nekonečnýho blogu, ve kterym vyšel zrovna novej článek a ne každej článek.

Každopádně mě to nikdy moc nelákalo, ale momentálně nemám co dělat, tak se vám budu snažit nutit moje názory.

A taky by se mohli nějak ošetřit blbečci co dávaj všem blogům 1 hvězdu jen tak.
BenKenobi
Blbečci tady jsou a budou. Na druhou stranu odkrytím toho, kdo jak hodnotil, jich hodně ubylo, takže je to teď pouze slabý odvar dnů dávno minulých. Takže asi jediné, co mohu poradit, je zakousnout se a pokračovat.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.