Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Steam koutek
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Software & Hardware
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Šupex
MyGun - rocknrolla queen
Šupex - supex
Beluga - Beluga
sawier - sawier
Qwwerty - qwwerty ^high
Stínovlas - Xaver
Indy - VooDoo
Iaczech - Iaczech
Rumčajz
Zrovna sem si taky chtěl objednat BF2, radši ne.
Šram_A
a jak se to vlastně platí přes steam ... kdyžtak budu uvažovat cena je zajímavá :ú
Qwwerty
já koupil BF2 za 70,- od někoho z WarFora .. spolužák mi to nabíd když u něho bral Stalkera

sice je to v papírovym vobalu a potisk vypadá jak kdyby ho udělal doma barevnym lightscribem nicméně klíč je platnej (nebo aspoň byl když sem to posledně zkoušel) :))
Šupex
Tak to mi je ovšem k ničemu, když to mám přes ten stupidní Steam. Zase si jednou koupím nějaký SW :/

edit: Pyče, já už nevím. Všechno je updateované, dokonce jsem i punkbuster ručně aktualizoval a furt nic.
Šupex
Tak sem teď na Steamu koupil v akci dne DoD:S za 2 eura, tak už stahuju. Tak uvidím jestli pojede nebo nepojede.

edit: Tak DoD:S bez potíží. Nechápu ten BF2.
Šram_A
QUOTE(Šupex @ 27.12.2009, 18:09) *
Tak sem teď na Steamu koupil v akci dne DoD:S za 2 eura, tak už stahuju. Tak uvidím jestli pojede nebo nepojede.

edit: Tak DoD:S bez potíží. Nechápu ten BF2.

tomu se lidově říká poděl sem zvědav jestli se ti to podaří vyřešit... taky bych si čabnul bf 2 ale to co se ti stalo je v celku odstrašující případ :-D jinak jak to fungje jako jak si platil přes účet nebo tak?
Šupex
Jako pokud se nepodaří, tak mě těch 130 korun neroztrhá, ale na důvěře "zapla? a nebudeš mít problémy" to moc nepřidá.

Těch způsobů je tam více, ale já platil přes paypal.
-=FL=-felcar_cz
napis na support ...
Šupex
I když se mi stala ta sračka s tím BF2, tak mě to zas tak moc neodradilo. Na support jsem napsal, teď jenom čekám na odpověď.

Dneska mají v akci Orange Box za 11,49 eur a Bioshock za 4,99. Už sem koupil ten Orange Box.
Franz91
BF2 je nejlepší... Pak si stáhni Project Reality... MASAKR!!
Beluga
Heh. Sem tohle nějak přehlíd.

No je to vojeb. Support mi ale vždy všechno vyřešil.

QUOTE(Šupex @ 27.12.2009, 18:09) *
Tak sem teď na Steamu koupil v akci dne DoD:S za 2 eura, tak už stahuju.


wub.gif moje oblíbená wub.gif blush.gif

QUOTE(Šupex @ 29.12.2009, 11:52) *
Dneska mají v akci Orange Box za 11,49 eur a Bioshock za 4,99. Už sem koupil ten Orange Box.


Po tom Orange Boxu se koukni ještě po českejch shopech. Někdo ho teď tuším nabízel za 199,- v krabici. Ne, že by byla nějak krásná...
Ale 12EUR je pořád víc, jak dvě kila.

Jinak Bioshock za 5EUR ber. Já ho koupil za 5éček v době, kdy se ještě prodával za 25 :)
MyGun.
Kupovat singleplayerovku....
Ale ten BF2 vypadá luxusně teda.Škoda že nemám steam, paypal, aže bych to asi ani nehrál. (:
Šupex
QUOTE(Beluga @ 29.12.2009, 21:18) *
Heh. Sem tohle nějak přehlíd.

No je to vojeb. Support mi ale vždy všechno vyřešil.

Tak zatím ještě furt čekám na odpověď, ale tak tipuju, že nebudu jediný, kdo má problém, takže asi budu muset čekat no.
QUOTE(Beluga @ 29.12.2009, 21:18) *
wub.gif moje oblíbená wub.gif blush.gif

Už sem i hrál, ale moc sem si je nepovodil

QUOTE(Beluga @ 29.12.2009, 21:18) *
Po tom Orange Boxu se koukni ještě po českejch shopech. Někdo ho teď tuším nabízel za 199,- v krabici. Ne, že by byla nějak krásná...
Ale 12EUR je pořád víc, jak dvě kila.

No tak teď už je to jedno, páč jsem to už koupil. Zatím mě z toho nejvíc baví Team Fortress 2. Hrozný zabiják času.

QUOTE(MyGun. @ 29.12.2009, 21:24) *
Kupovat singleplayerovku....
Ale ten BF2 vypadá luxusně teda.Škoda že nemám steam, paypal, aže bych to asi ani nehrál. (:

Tak buď klidný, protože teď už BF2 není v nabídce dne, takže stojí něco kolem 20 eur, myslím.
Beluga
Jo. Team Fortress 2 je neuvěřitelná řežba. Slint slint. Asi zase někdy zapařím.
Šupex
Counter Strike: Source za 4 éčka. Kupujte a dame mač.

edit: Jo a jinak. Ten problém s BF2 je kvůli BF2. On potřebuje k úspěšnému ověření cdkeye nebo legálnosti práva admina. Takže Steamem to není.
Šupex
Pokud by někdo chtěl a pokud chápu dobře systém guest passů, tak můžu poslat jeden na CS:S, DoD:S, TF2 a 3 guest passy na Shattered Horizon.
Rumčajz
Tak mě prosím pošli TF2 pass, chci si to vyzkoušet wub.gif přidával sem si tě včera.. Vozembouch
.pernik
QUOTE(Franz91 @ 29.12.2009, 16:08) *
BF2 je nejlepší... Pak si stáhni Project Reality... MASAKR!!


Forgotten Hope 2 FTW teehee.gif Ale uvažuju, že dam PR šanci.. ale když ono je to zas tak velikyyyy... a navic po Steam Holiday Sale biggrin.gif

QUOTE(Beluga @ 29.12.2009, 22:52) *
Jo. Team Fortress 2 je neuvěřitelná řežba. Slint slint. Asi zase někdy zapařím.


V TFku se toho od vydani změnilo mrtě.. akorat si nejsem jistej, jestli zrovna k lepšimu (Demoman se štitem a mečem, no bleh). Jsem zvědav co vymyslej Engineerovi - jestli dostane misto Sentry ňakou klisnu tak si asi na*eru do gati eh-smiley.gif
Šupex
Tak TF2 odesláno.

edit: Jinak jsem to s těma nákupama nakonec trochu přehnal :)
Zobrazení přílohy, klikněte zde

L4D v coopu po netu nářez jako kráva.
Beluga
No, když už si tu teda poměřujeme kokoty, tak...

Stinovlas
tak ja se teda taky pochlubim ^^ mam jeste jeden acc, tam jsou zase jiny hry, ale tam se mi nechce se prelogovavat

I-I.e.r.g.o.t.I-I
Slyšim slovo steam, vaří se mi krev.
-=FL=-felcar_cz
ja nemam nic steamovyho ;D
.pernik

- kokot poměřen, zdá se být o něco menší než támhle stinovlasův, ale já už si zvykl na to být průměrný.

grin.gif

(btw Mass Effect za 3€ - to byla ku*va dobrá koupě :))
Rumčajz
Ten TF2 je krutá řežba ale zatim je to takový nepřehledný pro mě nooba, hrál sem nějakej mod kde se má tlačit vozík na druhou stranu a furt sem dostával na prdel :(
Šupex
No nečekej, že v tomhle modu zůstaneš dlouha naživu, pokud se budeš tlačit dopředu :) Ono to chce mít trochu sehraný tým, páč se to nedá, když tam každý lítá jak se mu zachce.

Já jsem spíš nepochopil systém expení. Hrál jsem to tři hdiny v kuse a podařilo se mi dostat jenom plechovku s jídlem a kameru pro pyra :/
Beluga
QUOTE(.pernik @ 04.01.2010, 02:52) *
(btw Mass Effect za 3€ - to byla ku*va dobrá koupě :))

Jaj, to jo no. A za kolik jsi koupil Mirror's Edge? Protože ta hra si nezaslouží ani 15€ - já měl tehdá jedinou kliku, že jsem si jí na X360 koupil za pětikilo a ne za 1500,-
Byly by to vyhozený prachy.

QUOTE(Men.T.oS @ 04.01.2010, 07:36) *
Ten TF2 je krutá řežba ale zatim je to takový nepřehledný pro mě nooba, hrál sem nějakej mod kde se má tlačit vozík na druhou stranu a furt sem dostával na prdel :(


Je to hodně o sehranosti, jak říká Šupex, a ještě víc o tom vědět, kdy se obětovat a přidat týmu pitomých deset vteřin k dobru, anebo zase naopak zdrhnout a snažit se vzápětí o protiútok.

Je pravda, že někdy je "Pushkin' D'Cart" docela řežba. Až k vzteku :))

QUOTE(Šupex @ 04.01.2010, 07:55) *
Já jsem spíš nepochopil systém expení. Hrál jsem to tři hdiny v kuse a podařilo se mi dostat jenom plechovku s jídlem a kameru pro pyra :/


Tak to jsem koukám přišel o hodně, když má Pyro nějakou kameru. A to už jsem pro něj měl splněno dobře 80% achievementů a všechny zbraně.
Pro efekt jsem všude tahal tu super sekeru obalenou ostnatým drátem, i když byla úplně k ničemu x)
A.l.i.3.n
Já mam na steamu jen free hry. Jsem sociál, no :)

QUOTE
Slyšim slovo steam, vaří se mi krev
.
Proč? Já jak jsem steam v jeho začátcích nenáviděl, tak se mi teď začíná líbit.
Beluga
Jinak tohle... není fér. Alespoň jsem pro Steam jednička a dal mě jako prvního ale stejně je tam těch přicmrndávačů nějak moc cry.gif

Steam search - keyword "Beluga"
A.l.i.3.n
QUOTE(Beluga @ 04.01.2010, 09:51) *
Jinak tohle... není fér. Alespoň jsem pro Steam jednička a dal mě jako prvního ale stejně je tam těch přicmrndávačů nějak moc cry.gif

Steam search - keyword "Beluga"

http://steamcommunity.com/actions/Search?K...p;x=66&y=10 tongue.gif tongue.gif
Rumčajz
QUOTE(Beluga @ 04.01.2010, 09:51) *
Jinak tohle... není fér. Alespoň jsem pro Steam jednička a dal mě jako prvního ale stejně je tam těch přicmrndávačů nějak moc cry.gif

Steam search - keyword "Beluga"


Havně ten poslední Niko má až moc podobnej avatar alien.gif

Jo Beluga sou nějaký velryby aha :)
Qwwerty
QUOTE(Beluga @ 04.01.2010, 09:51) *

http://steamcommunity.com/actions/Search?K...mp;x=31&y=8 .. na ya .. lepší lidi :p
Šupex
Buhehe, skoro sem čekal, že ještě dneska bude nějaká akce.
.pernik
QUOTE(Beluga @ 04.01.2010, 10:19) *
Jaj, to jo no. A za kolik jsi koupil Mirror's Edge? Protože ta hra si nezaslouží ani 15€ - já měl tehdá jedinou kliku, že jsem si jí na X360 koupil za pětikilo a ne za 1500,-
Byly by to vyhozený prachy.

Mirror's Edge bylo v akci jeden den za 3,74€ turned.gif

(Jen škoda, že to je tak krátký no... snad se dvojka pochlapí.)
Beluga
Pokud Šupex souhlasí, šlo by tenhle Thread přejmenovat na Steam koutek?

Nebo tak něco?

Mám tu další slevu -> King's Bounty

Docela slušná alternativa k Heroes za pár babek...
Šupex
Jo. Stejně jsem už něco takového chtěl navrhnout.

Teďkom mastím jenom TF2 a furt nějak nechápu systém získávání equipů. Původně jsem si myslel, že to záleží na bodech, které se získávájí za hraní, ale ty body se mi po každém odpojení a připojení smažou a jedu od znova, tudíž nechápu, když potkám ve hře borce, který má 19000 bodů, když já jsem 2500 somroval hodinu a půl. A hlavně ty body nejsou na všech serverech.

Ví někdo jak to funguje?
Beluga
Hele, nevím jestli mluvíme oba o tom samém, ale jestli chceš nové zbraně pro postavu, tak musíš splnit vždycky tzv. Achievement milestone.
Je to tuším 6, 16 a 24 achievementů z 30ti, nebo tak nějak...
Šupex
Takže to je o honbě za achievementy? To mě moc nepotěšilo. Zvlášť když některé, co jsem tak pročítal, vypadají hodně na haluz.

edit: Ale stejnak se mi to nezdá, páč mám u špióna už dva upgrady a přitom za něho neumím vůbec hrát, hrál jsem za ňho všehovšudy asi 5x a zabil jsem asi jenom 2x.

Jo a když už jsme u toho špióna. Jak se aktivuje neviditelnost? Mělo by to být klasicky jako alternativní zbraň, takže pravý klik, ale když kliknu pravým, tak ten blbec dycky vezme do ruky jenom ty zneviditelňovací hodinky a nic se neděje. Leda by to teda nemělo žádný projev aktivace, když hraju já. Ale to se mi nezdá, páč když spectím po smrti nějaké špióny, tak oni jsou prostě i ze svého pohledu neviditelní a jdou vidět jenom obrysy nebo vlastně průhledný model.
Beluga
No, některé u kterých jsem si říkal, že je nemůžu nikdy splnit se mi to opravdu zničeho nic povedlo a já pak čučel do tabulek, cože jsem to vlastně udělal. Prostě hraj dál a ono to přijde. Některé jsou ale v běžném provozu opravdu téměř nesplnitelné. Jako nedokážu si představit setnout 6 lidí sekerou za jeden život. To bys musel být největší lucker na světě...

A to už jsem to 3/4 roku nehrál, tak nevím, co si vymysleli třeba u Demomana...
Pospa
přejmenováno na steam kokoutek
Šupex
Řekněte mi někdo, jak doprdele aktivovat tu neviditelnost u Spy. Kliknu pravým batnem na myši, objeví se mi hodiny, ale nic to nedělá a všemožné mačkání všeho taky nepomáhá. Tak?
.pernik
10 bucks že maš Dead Ringer.. ten totiž nema normalni neviditelnost, ale musiš ho vytahnout a když tě někdo zabije tak teprv po tom se ti ona neviditelnost zapne (s tim, že z tebe vypadne mrtvej model => fake death)
Šupex
Boha, a k čemu je taková nepoužitelná hovadina?! Už chcu ty normální zneviditelňovací hodinky a vůbec nemám ponětí, které achievementy mám získávat, abych je získal.
#Cr4sh
Normální hodinky máš ty základní... Stačí si je vyměnit myslim tlačítko M nebo tam někde.. Potom kliknes na Spye a vyměníš mu je. thumbsup.gif
Stejně nejlepší class je soldier s botkama a krumpáčem biggrin.gif
Rumčajz
Já sem to celý TF nějak nepobral, je to moc složitý oproti BF heroes :(
#Cr4sh
TF 2 je pro mě hodně luxusní hra u které je hafo zábavy akorát poslední class update to docela podělal...
Šupex
Ahhh, tak hned potom jsem zjistil, že tam jsou ty základní hodinky, ale ony se vybíjí(opruz) a hlavně se strašně dlouho zviditelňuju, takže málokdy se mi podaří někoho zapíchnout :/
#Cr4sh
Udělej par Achiev za spye a dostaneš hodinky: Cloak and dagger a ty mají větší výdrž + když stojíš tak se regenerují i v cloaku thumbsup.gif
Šupex
No snažím se. Sem to teď hrál i na mapách speciálně pro achievy, ale Spy má achievy většinou spojené s maskováním, při nějaké specifické činnosti a tak různě, že i na takových mapách se to nedá v podstatě nahrát. Za dvě hodiny hraní se mi podařilo získat jenom dva achievy a to ještě tak, že jsem se pokoušel o získání úplně jiného :)

edit: K čemu je ta kamera u Spy?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.