Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Merc Admin ?
GamePark.cz fórum > Hry > Grand Theft Auto: San Andreas
Stran: 1, 2
Enxty
Brej den, tak Vás tu zdravím s trochu ne zrovna nejlepším topicem.

Jak určitě víte (jestli ne tak teď už jo) tak Merc dostal post EM, dejme tomu, že ne všichni jsou z toho odvázáni a zrovna šťastní.
Takže někomu bylo řečeno ať tohle někdo sepíše, a on poprosil mě ať to napíšu (takže zase všechno schytám já), tak teda píšu.

Tímhle bych teda Já, neznámej dotyčnej -_- a asi někteří žádali o sundání EM levelu hráči Mercurius3. Je mi jasné že bez pádných důvodů to nepůjde, tak jdem na to.

- Merc není zrovna aktivní
- Krom akce z /event snad nic jiného nedělal
- Na dotaz hráčů taky akci neudělá
- Nemá zrovna nejlepší minulost jako admin
- Dostal-li by se opět na admina, všem je snad jasné že by to dopadlo špatně pro všechny.


Jestli někdo něco máte, tak prosím o vyjádření ostatních, jen ať se to týká tématu.

PS: myslím že není třeba se zde rozepisovat, takže to je napsáno jen takto zkráceně.

innocent.gif
RonyCrySkill
Zdravím ,souhlasím s Emxtym :)..
Zatím ho nepotrebuju aby merc byl em,protože vůbec nedělal nějakou akci dal jenom jatka,derby a turnaj to je na nic !! Stačí máme nějakou akci jako primátor :) přeju Vam hezky den :)
Mercurius3
Nevim kdo byl tak ubohej že sem nemuže napsat svým jménem a žadá o to EM Enxtyho,nemám ti to za zlé kámo ale nemáš pravdu v tom co tu píšeš,jsem neaktivní první víkend protože jsem nebyl doma,přes tejden tu jsem každej den a na akce a eventy tak ty dělám jak mužu a nereaguji jen na dej akci nebo event,na akce atd je tam /prani.
http://cod.gamepark.cz/players/statistiky.php tady je vidět ko je na serveru dost často.
Mojí minulost řešil admin team a je to uzavřené a jestli se někdy budu chtit vratit tak to nezaleží na tobě nebo na mě ale na celem AT
To je vše k tomuto topicu thumbsdown.gif thumbsdown.gif
Mr.Dinoco
Nazdar :D Tak to si to merc dlouho nevydržel to přežít bez Práv :D , Víme určitě si psal jen o EM práva že Adminem chtít nebudeš být to nám je hned jasný ale po roce to bude zase jiný viď , No hele jako než si skončil tak si mi dost vadil protože ses choval dost blbě ohledně toho že si mi dal ban za debilní zabití na akci která ješe vůbec není , přiznej že to bylo jen pro zábavu a nechtěl si být v lv aby sem tě s Hap$em zabíjeli tak si jel na horu se ukrýt . Ale to je teď jedno , pokud se budeš chovat normálně , budeš dělat akce a nebudeš Jailovat , kickovat , varovat za pí*** tak OK , ale na rovinu pokud budeš jako sXe což v některých věcích nejsi ale ve dvou jste úplně stejní co děláte tak to pak nepočítej s dobrým přístupem .

Minulost je minulost , teď je teď tak se ukaž ;) , přeji krásný zbytek bez mého hraní díky debilnímu banu za AB od sXeho :) které sem nikdy neměl . Viz. Můj skill na VG kde mě můžete odstihnout kdykoliv , učím se tam dál skill . Čůůs všeci :)

Je mi jedno že to locknete ale bylo to vyjádření když jste lockli ten minulý rozhovor od sXeho .
Mercurius3
QUOTE(Mr.Dinoco @ 30.09.2014, 17:43) *
Nazdar :D Tak to si to merc dlouho nevydržel to přežít bez Práv :D , Víme určitě si psal jen o EM práva že Adminem chtít nebudeš být to nám je hned jasný ale po roce to bude zase jiný viď , No hele jako než si skončil tak si mi dost vadil protože ses choval dost blbě ohledně toho že si mi dal ban za debilní zabití na akci která ješe vůbec není , přiznej že to bylo jen pro zábavu a nechtěl si být v lv aby sem tě s Hap$em zabíjeli tak si jel na horu se ukrýt . Ale to je teď jedno , pokud se budeš chovat normálně , budeš dělat akce a nebudeš Jailovat , kickovat , varovat za pí*** tak OK , ale na rovinu pokud budeš jako sXe což v některých věcích nejsi ale ve dvou jste úplně stejní co děláte tak to pak nepočítej s dobrým přístupem .

Minulost je minulost , teď je teď tak se ukaž ;) , přeji krásný zbytek bez mého hraní díky debilnímu banu za AB od sXeho :) které sem nikdy neměl . Viz. Můj skill na VG kde mě můžete odstihnout kdykoliv , učím se tam dál skill . Čůůs všeci :)

Je mi jedno že to locknete ale bylo to vyjádření když jste lockli ten minulý rozhovor od sXeho .


Nezakládej topici na mou osobu já jsem svou minulost uzavřel a AT taky,tak že si myslím že toto rémá bylo založeno jen aby si tu zas mohl napadat ADMINA SXEHO,tvůj ban se řešil a jestli AT uznaly že máš ban právem tak to je uzavřené a ty můžeš dál hrat na jinem serveru,
Díky ti za důvěru ale i tak ti toto téma /LOCK
PS:ADMIN NEJSEM JEN EM
__sXe__
Teraz viem, že aspoň niekto na mňa myslí každý deň a to je Dinoco biggrin.gif biggrin.gif
mates999ful
Zdravím chci se zeptat proč je merc zase admin když skončil ?
ToXeSs
Protože si to vybrečel.
Mr.Dinoco
[Čus mates !!!! dlouho sem tě neviděl :)
Merc chce být aspoň EM, ale určitě jak sem psal zase po delší době pak bude Admin za dobré chování a činy. Jak sem psal pokud nebude dělat pi*** tak je to snad v poho ne ? Minulost AT a on zahodil/i za hlavu a začíná od znova s dobrým chováním ;) thumbsup.gif
RonyCrySkill
Jak to,že merc je admin ? vím,že to sam brečel na celý den ,kdyby nebyl admin/em ,že by hrál občas a právě teď je admin koukám,že chodí každý den do hry to je,ale fakt šikovnej :D
Koukám,pár nějakých téma AT se dáli lockli..Však AT se bojí,aby hráči nemuseli vyjadřovat :D...A Merc napsal : já nejsem admin,ale EM a potom opět je Admin .. krav*ny řešení s ATeamem
Tutexxman
Sorry že se do toho musim ''srát'' a slova jako ''je**t''.. Sice jsem už skončil s hraním sampu tady na GP , ale často projíždím forum a snažim se pomoct hráčům s problémy s hrama s kterýma jsem měl občas problemy jako třeba update pb v CoD.. ale když nahlídnu sem do sekce Grand Theft Auto: San Andreas tak vidim jak se tu ani hráči nemůžou vyjádřít , nejvíc mě pobavilo jestli má Mercurius3 zůstat jako EM .. Topic byl hned lock ale divný že anketa se hnula když hráči bez práv nemohli hlasovat thumbsdown.gif Nikdy jsem proti němu nic neměl dokud nehazel bany za slovo ''Vdolek'' brát si osobně v dospělosti tohleto od hráču když půlce z nich je tak 15 let?! pak naběhnout dělat reklamu na Godmode? na ytb vyhrožovat dětem že si pro ně přijede a bude je mlatit? :D když dostal znovu práva tak jsem si řikal že na to kašlu že za chvilku to tu bude zas , ale když jsem si všiml toho že hráči nemaj ani jak se svobodně vyjádřit tak jsem se fakt na to vysral.. a taky z toho že jsem CHEATER , lítam se scriptama jako je aimbot a zabijim děti v gtačku (ironie ab jsem nikdy nepotřeboval abych zabil samozvaný skillery) už mě to fakt omrzelo na tolik že byl čas to zabalit :D chci jen vyjádřit že Realný ostrov je skvělej mod (proops Bigoj a kartymu) a přeju hodně uspěchů a dalších novejch hráču , jen škoda že tu je pro hráče toto omezení projevu :) peace .. ještě chci dodat tímto se loučim s hráčema s kterýma i ve svých 18-19 letech jsem se nenudil u pc hry jako je samp :D Nejvíc top admin je stejně Biotoxx (ps: ať ti to moc neplesnivý ty víš.. :D)
Tutexxman
QUOTE(RonyCrySkill @ 11.10.2014, 19:11) *
Jak to,že merc je admin ? vím,že to sam brečel na celý den ,kdyby nebyl admin/em ,že by hrál občas a právě teď je admin koukám,že chodí každý den do hry to je,ale fakt šikovnej :D
Koukám,pár nějakých téma AT se dáli lockli..Však AT se bojí,aby hráči nemuseli vyjadřovat :D...A Merc napsal : já nejsem admin,ale EM a potom opět je Admin .. krav*ny řešení s ATeamem


Lol dopíšu topic , postnu ho a je tu další na toto téma . :D
__sXe__
Chcem len podotknúť, že pokiaľ niekto napíše slušne, bez vulgarity a urážok, tak nevidím dôvod locknúť tému. Pokiaľ ale niekto začne urážať, prípadne písať veci, ktoré nie sú pravdivé ( ako kedysi sťažnosť na mňa :D ), tak zase nevidím dôvod nelocknúť danú tému.

PS : Uzavrieť tému môžeme aj vtedy, keď sa debata ( vylepšenie hry, novinky ) uberá iným smerom ( urážky ). Keď locknem tému ja, tak to tam napíšem a dám opodstatnenie.
ToXeSs
Chci jen napsat tomu co napsal sxe

Chcem len podotknúť, že pokiaľ niekto napíše slušne, bez vulgarity a urážok, tak nevidím dôvod locknúť tému. Pokiaľ ale niekto začne urážať, prípadne písať veci, ktoré nie sú pravdivé ( ako kedysi sťažnosť na mňa :D ), tak zase nevidím dôvod nelocknúť danú tému.

PS : Uzavrieť tému môžeme aj vtedy, keď sa debata ( vylepšenie hry, novinky ) uberá iným smerom ( urážky ). Keď locknem tému ja, tak to tam napíšem a dám opodstatnenie.

Dobrá a kdo to téma locknul ? PS: teď tu nevidím žádné urážky takže chci vidět kdo to lockne. Jestli pak merc který neví co na to napsat. Maximálně najdu si tě a něco ti provedu. :D Což zní divně no ...
__sXe__
To, kto lockuje tému vie asi len ten dotyčný človek.
bighead
pokud někdo lockne téma, měl by k tomu napsat alespon důvod zamknutí, potom vznikají další témata
Rico57
Zdravim vsechny,Souhlasim s Enxtym,Merc naprosto nedala nic...

Dělá max to ze zkousi furt neco novyho...ale kopec,mrakodrap smrti atd moc casto nedavá.
Nejvic co splnuje svoji povinnost jako EM je ANTRAX...Děla vse,jedinej kdo zachranuje nudu na gta rolleyes.gif

Takze nevim proc byl EM a ted zas ADMIN....Ano vime nevydrzel by bez prav :D :)

Dalši s kym sem nespokojen je ADMIN PIPLOVIC,Je asi postizenej bo já nevim :D Ale aby bral penize z banky za slova HOVNO,VOLE,DRZ HUBU...
Jo vim je to vulgarni ve hre ale jako NEJSME VE ŠKOLCE CHALANI !!

Je plno veci se kteryma nejsu spokojen na GTA.

QUOTE
Tak se chovej tak jak se patří a nic se stat nemůže... btw: To "vole" jsi vykopal kde? Takové chudé nic neznamenající slovíčka ignoruji.
S pozdravem Piplovič
grussik
Zdravím, chtěl bych vyjádřit svou nespokojenost s Adminem Mercurius3, nepříjde mi rozumné dát práva hráči který už je měl a ještě k tomu cheatoval na jiných serverech, ani není moc aktivní a když už je tak se o něm skoro ani neví a dává takové akce, které může dát každý hráč jako primátor, jedicé v čem je aktivní to je varování hráčů a občas kopec nebo mrakodrap smrti..

S pozdravem Grussik
zabadolf

To se fakt někdo z vedení praštil do hlavy a stal se z něj totální idiot? Nebo vdolek vyhrožoval smrtí, ať už svou nebo cizí? Vy mu ti práva vemete, pak mu je po nějakým natláku zase vrátíte. Tak kde to jsme? Já myslel že jste inteligentní a ne stejný praču... jako třeba ti naši politici.

Ty vole... Víte, říká se že vůl volem zůstane..vdolek vdolkem taky a to může slíbit modrý z nebe.
Fakt, SAMP na Gp už je v totálních sr.čkách :D
Mr.Dinoco
No jak vidím tak už tu jsou více stížností , to jsi to mercu teda zase dopracoval jestli je tomu tak ;)
Hoši není se čemu divit tohle je GP od tohoto sa:mp se nedá očekávat než samé pi*** jako třeba můj ban za AB :D :D dobře když si myslíte že ab mám tak ať ho provás mám ale pro mě ste skončili ;) ban za něco co nemám :D šak nebojte sem zvědav spolek jak budete brečet v lednu že dostáváte na prdel ;) jsem plně připraven z VG ;) z5 k věci. JAK ŘÍKÁM TOHLE JE GP !!! A GP JDE DÁL DO SRAČEK . Je mi jedno co si o mě někteří řeknete ale já už měním taky názor GP je už na ho***. Je to spíše server pro děti víc říct se nedá ;)

Merc prosím tě ikdyž jsi adminem nebrání ti dělat akce , myslím že bys je měl dělat protože podle komentů toho moc neděláš ;) Naprav se .

Váš [RaS]Mr.Dinoco :)
ToXeSs
QUOTE(Mr.Dinoco @ 17.10.2014, 18:30) *
No jak vidím tak už tu jsou více stížností , to jsi to mercu teda zase dopracoval jestli je tomu tak ;)
Hoši není se čemu divit tohle je GP od tohoto sa:mp se nedá očekávat než samé pi*** jako třeba můj ban za AB :D :D dobře když si myslíte že ab mám tak ať ho provás mám ale pro mě ste skončili ;) ban za něco co nemám :D šak nebojte sem zvědav spolek jak budete brečet v lednu že dostáváte na prdel ;) jsem plně připraven z VG ;) z5 k věci. JAK ŘÍKÁM TOHLE JE GP !!! A GP JDE DÁL DO SRAČEK . Je mi jedno co si o mě někteří řeknete ale já už měním taky názor GP je už na ho***. Je to spíše server pro děti víc říct se nedá ;)

Merc prosím tě ikdyž jsi adminem nebrání ti dělat akce , myslím že bys je měl dělat protože podle komentů toho moc neděláš ;) Naprav se .

Váš [RaS]Mr.Dinoco :)

Vůbec nevím kdo si ale je mi to jedno... :D Pořád každý píše že to jde do sraček už asi 3 roky což se mi nezdá a podle mě to začalo sankicem ... A když u tebe všichni skončili nechápu proč se tu pořád vyjadřuješ. Já měl ban na 2 roky z Cod 2 a brečel jsem asi jenom 3 zprávy .. Btw. Řeší se tu neschopnost admina a ty v každý zprávě napíšeš jak je nespravedlivý že máš ban a taky jak se tešíš že jim natrhneš prdel no a co ? :P Podle mě nikdo to nehraje kvůli tomu že umí točit kolečkem. Říkej to někomu koho to zajímá. .P
__sXe__
To máš tak toxxesi, keď niekto neuvažuje a ani si to čo píše po sebe neprečíta. 3 krát si v jednom topicu kaká sám do úst.
xjirka5
QUOTE(zabadolf @ 17.10.2014, 17:34) *
To se fakt někdo z vedení praštil do hlavy a stal se z něj totální idiot? Nebo vdolek vyhrožoval smrtí, ať už svou nebo cizí? Vy mu ti práva vemete, pak mu je po nějakým natláku zase vrátíte. Tak kde to jsme? Já myslel že jste inteligentní a ne stejný praču... jako třeba ti naši politici.

Ty vole... Víte, říká se že vůl volem zůstane..vdolek vdolkem taky a to může slíbit modrý z nebe.
Fakt, SAMP na Gp už je v totálních sr.čkách :D

Líp bych to nenapsal,možná tak bez té chyby. :P

QUOTE(ToXeSs @ 18.10.2014, 08:12) *
Pořád každý píše že to jde do sraček už asi 3 roky což se mi nezdá a podle mě to začalo sankicem ...

Během těch 3 let to řvali jen dementíci,většinou to byli zabanovaní uplakánci jako Helmík. Do sraček to šlo až během posledního cca roku... Řekl bych tak od odchodu Pipla,kdy Vdolek začal dělat největší ehm. kraviny a snad všichni mu to tolerovali.

edit: Divím se,že to někdo odemkl.. :D
Twenkyes
Kto to tu furt zatvara a otvara ?
Piplovic.
Zatím to bude otevřené thumbsup.gif
skyfaller
Už je zase Admin ??? no tak to fakt suprr worship.gif worship.gif thumbsdown.gif
Rypak002
[size="1"][/size]Abych řekl pravdu.. Mercurius ten server uplně dodělal.. Ted když začalo hrát pár lidí a už se ten server znovu obnovil nasadíte sem zase toho imbecila? Hele jako, Když admin okradá hráče prostě k tomu není co dodat.. Pokud mužu poradit seberte mu admin level nebo ten server pujde do kopru.
[color="#2E8B57"][/color]
Mercurius3
QUOTE(Rypak002 @ 22.10.2014, 20:40) *
[size="1"][/size]Abych řekl pravdu.. Mercurius ten server uplně dodělal.. Ted když začalo hrát pár lidí a už se ten server znovu obnovil nasadíte sem zase toho imbecila? Hele jako, Když admin okradá hráče prostě k tomu není co dodat.. Pokud mužu poradit seberte mu admin level nebo ten server pujde do kopru.
[color="#2E8B57"][/color]


Nikoho jsem neokradl tak se probeerrrrrrrrrrrrrrrrrr thumbsdown.gif thumbsdown.gif
ToXeSs
QUOTE(Mercurius3 @ 23.10.2014, 00:23) *
Nikoho jsem neokradl tak se probeerrrrrrrrrrrrrrrrrr thumbsdown.gif thumbsdown.gif

Takhle se nechová dospělý člověk ... Si tam jenom na ozdobu.
Mercurius3
QUOTE(ToXeSs @ 23.10.2014, 06:55) *
Takhle se nechová dospělý člověk ... Si tam jenom na ozdobu.


Neznamená že nedělám akce /eventy že nedělám na serveru nic,každej admin dělá na serveru dost prace a každej se snaží nějak ten server vylepšit takže na ozdobu tam fakt nejsem,ale to už je jen a jen tvůj nazor a když hraješ s dětma tak se nemužeš divit že se tak někdo občas chová whistle.gif whistle.gif
Jen se nenecham tady na forum pořad špinit když jsem nikomu nic neukradl jak tu někdo píše víš thumbsdown.gif thumbsdown.gif
Tutexxman
Někdo žere párno , někdo je alkáč.. ale někteří jedinci přimo fetujou samp.
koksamore
Proste se proberte z diskoteky, prestante vracet prava psychopatum. vdolka vykopnete uz nadobro. a neurazejte ho tady na forum (a to se smal empirovi jak pise honziku, ty forum)
Syny_gateS
a co takhle se na to prostě vysrat :D všichni se z toho můžete zbláznit a přitom stačí to jenom ignorovat. nikomu vám tam jeho přítomnost nepřekáží, když si toho nebudete všímat. každej máme (ano i vy) něco co ostaním může vadit, tak to prostě přejděte.
Mr.Dinoco
QUOTE(Syny_gateS @ 24.10.2014, 12:37) *
a co takhle se na to prostě vysrat :D všichni se z toho můžete zbláznit a přitom stačí to jenom ignorovat. nikomu vám tam jeho přítomnost nepřekáží, když si toho nebudete všímat. každej máme (ano i vy) něco co ostaním může vadit, tak to prostě přejděte.

¨

Syny ano dobře řečeno ale tak asi je sere to jak píšou že prostě mu to odebrali a zase je znovu admin , a pokud si tu provokaci ve hře nějak udělal aby jim merc dal mute , war nebo něco tak jim to zase vadí žejo ale taky třeba to někoho sere :)

Myslím že merc zatím nic hrozného neudělal pokud jo tak o tom nic nevím a nenadávejte mi teda :D Pokud vám něco teda udělal tak si to s ním vyřešte :)
Mercurius3
QUOTE(Mr.Dinoco @ 24.10.2014, 14:24) *
¨

Syny ano dobře řečeno ale tak asi je sere to jak píšou že prostě mu to odebrali a zase je znovu admin , a pokud si tu provokaci ve hře nějak udělal aby jim merc dal mute , war nebo něco tak jim to zase vadí žejo ale taky třeba to někoho sere :)

Myslím že merc zatím nic hrozného neudělal pokud jo tak o tom nic nevím a nenadávejte mi teda :D Pokud vám něco teda udělal tak si to s ním vyřešte :)


Hezky řečeno já jsem přišel o prava a když se admin team rozhodl mi je vratit tak se zas někdo najde kdo to nedože překousnout,var nebo mute davá každej jak uzná za vhodné já zatím hraju podle sebe innocent.gif innocent.gif
RonyCrySkill
Merc sám si to vybrečel bez práv tak my to asi chápeme wow.gif worship.gif..Mercův mozek má v hlavě ---> Joooo,jsem zpátky admin whistle.gif
Syny_gateS
a co má v hlavě tvůj mozek ? IQ to nebude :D
RonyCrySkill
QUOTE(Syny_gateS @ 25.10.2014, 22:43) *
a co má v hlavě tvůj mozek ? IQ to nebude :D

:D spíš tvůj,ale rád se na někoho provokuješ ;). Já nepíšu z toho s dě*kama thumbsdown.gif ..Kolik ti je vůbec ? kolem asi 23,že ? Měl bys hledat novou holku / manželku než sedět u počítače ..Tak se koukni a nebuď jak sob*c- https://www.youtube.com/watch?v=M4WCEzhaIrc . Moc nejsem aktivní proto jsem se zlepšil život než ty :) ..Všechno mám prachy a makám a ty ? Furt jsi stejný,ale skus to respektovat thumbsup.gif ..Ty jsi opravdu dobrý demen* jak jsi napsal toho IQ :)..Chlape,teď nemám proti tobě
Santos.
Rony ty a tvoje čeština je pruser zkus tohle http://www.super-team.cz/doucovani-ceskeho...CFbPJtAodR2AApw a pak neco piš na fórum jo a kup si kapesniky usmrkanče.. Neni mu 23 mas všechno jo ? Tak to si i rozmazleny No jo no. ty makas možna tak v mc donaldu ty hluchoune se znakovou řeči a omez ten googl špatně ti překládá češtinu... Pac a pusu tvůj kamarád
__sXe__
Buď sa budete riadiť tým, že tento topic je venované MERCOVI a vyjadríte sa k nemu ( samozrejme slušne ) alebo to locknem a vy si budete môcť emócie vylievať medzi sebou do PM, pretože už tieto príspevky smerujú k informačnej hodnote na 0.
Antrax...
Tak tomu taky už řeknu něco i já!!!.... Všichni tu poukazujete na inteligenci ostatních, ale přitom u každého příspěvku ukazujete jaká je vaše inteligence. Je to jen hra a nejsem tu od toho aby jsme někomu kritizovali kdo jak žije svůj život a nebo jestli napíše místo měkkého i tvrdé y. Jak žijeme svůj život je jen každého věc a nám do toho nic neni. Takže se nejdříve zamyslete nad tím jak se chováte vy a pořád tu někomu neřikejte kdo jak je špatnej. Jak řikám je to jen hra a měli by jste na to koukat z jiného úhlu než na ostatní věci. Proč jdeš a zapneš si SAMP??? Protože si jdu zahrát a ne někoho provokovat, nadávat mu a povyšovat se nad někym. A jak píše sXe, toto je téma určené pro Merca tak se držte tématu.


A ted něco k Mercovi:- Ano Merc v minulosti udělal pár chyb jako Admin, ale jestli se opravdu změnil nepoznáte hned první den co mu vrátí práva. Čeká ho těžký úkol a to získat zpět důvěru lidí a to neni zrovna lehké!!!... Lidi nezapomínají , ale bohužel jen ty špatné věci , ty dobré často rychle zapomeneme. Takže přestaňte pořád koukat na to co se dělo v minulosti, ale na to co bude!!! .... Mercovi přeju hodně štěstí a je to jen a jen v jeho rukách :)
Mercurius3
HM tak to je hezky napsané,dokud jsem byl admin a dělal akce /tuning atd. o auta,domy,vip tak jsem byl pro každeho ten nej nej admin a když jsem začal banovat za vaše chovaní (slovnik,uražky atd....) tak už jsem nebyl ten nej ale ten nejhorší admin.
Každej se do mě navažel jen proto co dělám.Dobře udělal jsem chybu a za sem zaplatil tím že jsem byl zbaven admin prav ,jak píše Antrax tak každej udělal jednou chybu ale i vy hrači dostáváte 2 nebo 3 šanci a já dostal druhou a snažím se bejt normální a hrat jako každej druhej admin a neee pořad řešit blbosti na serveru a čist pořad forum jak se tady každej do každého navaží,když to nejsem já tak je to SYNY,pak zas SXE,vždy se najde někdo komu budem ležet v žaludku ale mi jsme na sarveru pro vás ale pro vás je to asi pořad malo.
Myslím že žádnému adminovi se nechce banovat jen tak pro radost protože když se admin zamyslí tak když zabanuje někoho tak ta hra ztrací hrače a tim pak upadá do sr....
Neřešte tady pořád jen AT ale i sebe a pište si tady co si taky myslíte o jinejch hračích a přijdete na to že každej hrač má někde nějakou chybu
NIKDO NENI DOKONALý a když už dostane hrač 2 nebo 3 šanci tak si ji zaslouží i admin,je to taky pořád jen hrač thumbsup.gif thumbsup.gif
Syny_gateS
rony líbí se mi jak pořád soudíš můj život když o mě nevíš ani ťuk :D já soudim tvé IQ prodle toho že cokoliv co napíšeš nedává smysl :D skoro jako bys vytvořil novej jazyk :D a jedinej důvod proč to dělám je ten, že si hraješ na obrovskýho mistra, jak všechno víš, všechno znáš, do všeho vidíš. jinak bych tě bral jako normálního člověka. a můj život, ten je naprosto normální, takže bohužel, si mimo :D
koksamore
Tak tohle je fakt sakra komedie

Přehlídka zoufalců, dětí co žijou jen pro samp a blbců biggrin.gif
__sXe__
QUOTE(koksamore @ 26.10.2014, 12:55) *
Tak tohle je fakt sakra komedie

Přehlídka zoufalců, dětí co žijou jen pro samp a blbců biggrin.gif

thumbsup.gif vidíš a nechcú si to priznať whistle.gif ... najlepšie je, keď sa tu niekto sťažuje a potom napíše - mňa nejaký samp nezaujíma.
Mr.Dinoco
Mercu myslím že si to napsal dobře tím sem tedy zjistil že dáváte šance jiným co provedli něco jo ? Tak tobě tu šanci přeji teda po 2 . Jak píšete že nikoho samp nezajímá a že to je jen hra tak ano rád bych si hrál ale nemám možnost . "Vím že zase začnete psát že si tu brečím" Ale jak říká kockager ano někdo pro samp žije a já pro něj žiju protože to je asi moje nej. hra co za 3 roky furt hraji, nic jiného mě asi nebavilo než toto dokud sem se nenaučil skill od někoho a jinde se pak učil a po té jsem byl zabanován za AB které sem neměl . Je mi jedno co napíšete zas na mě ale už mi to je ukradené já sem to na GP hrál pro radost a pro pobavené ale teď vím že to bude zbytečné se vracet protože bude asi další ban , stačí vidět můj pokročilý skill na CW/RaS/VG takže pokud se vrátím na GP tak jedině asi ve štěstí kdy mi někdo nedá zase ban za AB protože tam budou dostávat angry.gif .

Merc vím že ze začátků sem s tebou asi měl nějaké konflikty ale buď se vyřešili tak nebo tak , ano byl si dobrý když si byl v klidu dělal tuningy, akce ,ale když to řeknu na rovinu začali se na tebe dělat různé věci jak tě "nasrat". Nedopadalo to dobře to víme, ale přiznej někdy si to taky nebyl ty. Přesto ti přeju pevné nervy a všem krásné hraní , třeba se někdy uvidíme ve hře rolleyes.gif .



https://www.youtube.com/watch?v=ADr89HfoAgc thumbsup.gif thumbsdown.gif
:P :D
Syny_gateS
sranda čemu ty řikáš skill :D mezi tim co nám tady předvádíš a co si nám předvedl před svým banem na RO je teda sakra rozdíl :D to ses nějak zhoršil ptáčku, čim to bude :P
Mr.Dinoco
QUOTE(Syny_gateS @ 26.10.2014, 18:52) *
sranda čemu ty řikáš skill :D mezi tim co nám tady předvádíš a co si nám předvedl před svým banem na RO je teda sakra rozdíl :D to ses nějak zhoršil ptáčku, čim to bude :P



To bude tím že na GP sou lamky a na CW/RaS/VG chodí asi skilly že ?
koksamore
Co tak čtu, ten klučina to taky nemá v hlavě v pořádku.

Jen tak dál, zbytek normálních lidí s e vám tady na foru aspoň tlemí jak cyp thumbsup.gif
xjirka5
QUOTE(koksamore @ 26.10.2014, 20:58) *
Co tak čtu, ten klučina to taky nemá v hlavě v pořádku.

Jen tak dál, zbytek normálních lidí s e vám tady na foru aspoň tlemí jak cyp thumbsup.gif

Ono je to spíš smutný.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.