Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Newsflash!
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
BariX
QUOTE(Rumčajz @ 22.11.2013, 18:31) *
+ jsem našel ještě tohle na facebooku, ale nezkoumal jsem to podrobněji, jestli to je pravda tak už se nedivim ničemu.

To jsou zase debilní konspirační teorie :-)
Kellner má určitě potřebu dělat podobný blbosti, riskovat svůj 190 miliardovej byznys, svoji svobodu,... kvůli blbejm 2,5 miliardám.

Takovejm báchorkám uvěří opravdu jenom naprostej dement :-) Ale chápu lidi co to vytváří. To musí být neuvěřitelná sranda, když si vymyslím nějakej nesmysl a lidi to začnou přebírat, obhajovat to, řešit to,... :-)
BariX
Tady je krásně výsledek mnohaleté práce médii, aktivistů a podobných trotlů. Slovensko je v tomhle o pár let napřed, ale nastane doba, kdy se i u nás dostane vyholená palice do nějaké vysoké funkce.

http://zpravy.idnes.cz/vysledky-voleb-na-s..._zahranicni_mlb
BariX
http://www.novinky.cz/domaci/320773-babis-...eneho-casu.html

Asi takto se dá shrnout celý ANO: "Nevím co chci, není to podstatné, ve vládě být nemusíme, můžou za to ostatní a mimochodem, bude líp". :-)

Druhá nejúspěšnější strana v ČR a pořád nemá žádnej názor, naprosto prázdný myšlenky.
Rumčajz
Vždyť to je jejich taktika, dělat ze sebe blbý a ničemu "jako" nerozumět ... no prostě se chovat jako jeden z těch pomalejších co je volili.
Kindlinho
QUOTE(BariX @ 30.11.2013, 15:37) *
http://www.novinky.cz/domaci/320773-babis-...eneho-casu.html

Asi takto se dá shrnout celý ANO: "Nevím co chci, není to podstatné, ve vládě být nemusíme, můžou za to ostatní a mimochodem, bude líp". :-)

Druhá nejúspěšnější strana v ČR a pořád nemá žádnej názor, naprosto prázdný myšlenky.

Zapomněls ještě na: "Tady je problém, že na Babiše jsou jiná kritéria," a: "Je to jen záminka, jak mě napadat a jak mi bránit v účasti na vládě." :)

Každopádně jak říkám, blbí jsou hlavně voliči. Což je asi to nejsmutnější na tom všem, no.
s1on
takže si buď blb nebo idiot, protože si nebyl volit a pyskuješ :).

A nebo vlastně ještě můžeš bejt ta třetí strana, co svůj hlas zodpovědně zahodil někomu jako sou piráti :)))) a samozřejmě ještě 4. že volit chodit ještě ani nemůžeš...
Kindlinho
Voliči jsou blbí, protože (jak ukázaly volby) stát se druhou politicky největší stranou znamená bejt vidět, rozdávat koblihy a opakovat, jak se "tam nahoře" jenom krade a dělá se to špatně. Nehledě na to, že jestli není skupování médií politikem (a ať si Babiš pořád mele, že není politik, ale podnikatel) střet zájmů, tak fakt nevím, no.

Pokud tě to zajímá, tak jsem volil Svobodný, jelikož jsem se s nima překvapivě hodně názorově shodoval (akorát tu EU viděj jak Okamura Švýcarsko-Česko, ale budiž) a protože z těch (před volbama) většinových stran mě nikdo nezaujal. Jak umí vládnout ODS a Topka, jsme viděli na vlastní oči a rozhádaný ČSSD s progresivním zdaněním jsem to taky vážně nehodlal hodit.

No a jestliže dle tebe volba podle vlastních ideálů znamená bejt "blb nebo idiot", tak pak asi nemůžu ani očekávat, aby se v tomhle státě v brzký době složila fungující vláda. Takže asi tak, no.
Qwwerty
QUOTE(Kindlinho @ 01.12.2013, 03:59) *
..rozdávat koblihy..

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013111001
...davová psychologie je vůbec zajímavej obor a testování crowd control technologií na blízkym východě má svojí logiku
Qwwerty






hlavne nenapadne :))
Rumčajz
kdo to je?
calll_
čang song-tchek
+-=
Zase vymazávají? ... na druhou stranu je to super nápad, který provozujeme i my. Ale asi ne tam okatě ...
BariX
Všimli jste si, že všichni prezidenti teď umírají v prosincu?

Havel, Mandela, Kim Čong Il :-)
A.l.i.3.n
Tak to aby si Zeman pohnul tongue.gif
<Your>Father<CZ>
Až budete příště smažit..

http://www.amazonia.cz/?p=113
black.tulip
QUOTE (<Your>Father<CZ> @ 10.12.2013, 16:40) *
Až budete příště smažit..

http://www.amazonia.cz/?p=113

to se vždycky vymyslej nějaký čupr novinky, jako nepřilnavej povrch, kola bez cukru... aby se vzápětí zjistilo, že to škodí zdraví no
<Your>Father<CZ>
Teflon je plast. A já si vždycky řikal, jak je možný, že teploty pár stovek stovek stupňů z blbýho plastu něco nevyloučej. Vždycky jsem se odbil odpovědí, že to asi nějak dobře vymysleli. No a nevymysleli. :D

---------------

Syrské holky vytvářejí oddíly domobrany a zdraví se jako Caesar:

https://www.youtube.com/watch?v=SKM-Pxh-OUQ...be&t=18m14s
I-I.e.r.g.o.t.I-I
No, základem je hlavně mít ocelovou, nerezovou pánev s hodně-tlustejma-stěnama a víc vlastně neni třeba. Leda Indukční sporák, páč na tom se fakt vaří líp než na čemkoliv jinym. Teflon už je přežitej stejně jako byl před nim hliník.

Ne že by se na nový, kuásňounký pánuičce z DuPont Teflonu nesmažily dobře vejce se slaninou, ale za nějakej ten měsíc používání se vám tak jako tak ten povrch poškrábe a už je nepřilnavost stejně tatam. Takže, je to zbytečná věc.
s1on
mam doma keramickou pánev a maximální spokojenost, nelepí se to na to, jednoduchá údržba během jednoho opláchnutí pomalu fakt super
<Your>Father<CZ>
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 13.12.2013, 22:54) *
Ne že by se na nový, kuásňounký pánuičce z DuPont Teflonu nesmažily dobře vejce se slaninou, ale za nějakej ten měsíc používání se vám tak jako tak ten povrch poškrábe a už je nepřilnavost stejně tatam. Takže, je to zbytečná věc.

Já měl jednu pánev značky Ikea za 30 Kč s teflonem v perfektním (skvěle nepřilnavý) stavu povrchu několik let, dokud mně ji neukradli (ex)spolubydlící. Jiná spolubydlící měla tu samou jak kluziště po ligovym zápasu ledního hokeje už po třech měsících. Jenže ona si byla schopná na ni i krájet řízek nožem na chleba.

Co se týče zdravotní nezávadnosti, tady je nerez ocel rozhodně lepší. No ale zase ta pouští do jídla chrom.

Ve zdravotní nezávadnosti z hlediska chemie vede litina, ta keramika nebo sklo.

QUOTE(s1on @ 14.12.2013, 12:03) *
mam doma keramickou pánev a maximální spokojenost, nelepí se to na to, jednoduchá údržba během jednoho opláchnutí pomalu fakt super

Na příležitostné smažení něčeho, co nemá tendenci se moc lepit to stačí. Ale při častějším používání (už za pár měsíců) se povrch keramickejch pánví mnohem rychleji opotřebuje (než u teflonovejch) a dost rychle se z nepřilnavého stává přilnavý aniž bys ho nějak poškrábal. Že se to vyrovná nepřilnavosti teflonu jsou jen reklamní kecy v kleci.
+-=
QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 14.12.2013, 12:43) *
Já měl jednu pánev značky Ikea za 30 Kč s teflonem v perfektním (skvěle nepřilnavý) stavu povrchu několik let, dokud mně ji neukradli (ex)spolubydlící. Jiná spolubydlící měla tu samou jak kluziště po ligovym zápasu ledního hokeje už po třech měsících. Jenže ona si byla schopná na ni i krájet řízek nožem na chleba.

Jo ta byla dobrá, jen se na ní nesmělo zhurta. Taky jsme ji měli na bytu,ale někdo ji odrovnali tím že připálil vajíčka a pak to chtěl seškrabat vidličkou :(
Qwwerty
btw začínají vyplavávat oficiální dokumenty k 9/11 :)

http://nypost.com/2013/12/15/inside-the-saudi-911-coverup/

QUOTE
After the 9/11 attacks, the public was told al Qaeda acted alone, with no state sponsors.

But the White House never let it see an entire section of Congress’ investigative report on 9/11 dealing with “specific sources of foreign support” for the 19 hijackers, 15 of whom were Saudi nationals.

It was kept secret and remains so today.

President Bush inexplicably censored 28 full pages of the 800-page report. Text isn’t just blacked-out here and there in this critical-yet-missing middle section. The pages are completely blank, except for dotted lines where an estimated 7,200 words once stood (this story by comparison is about 1,000 words).

A pair of lawmakers who recently read the redacted portion say they are “absolutely shocked” at the level of foreign state involvement in the attacks.

Reps. Walter Jones (R-NC) and Stephen Lynch (D-Mass.) can’t reveal the nation identified by it without violating federal law. So they’ve proposed Congress pass a resolution asking President Obama to declassify the entire 2002 report, “Joint Inquiry Into Intelligence Community Activities Before and After the Terrorist Attacks of September 11, 2001.”

Some information already has leaked from the classified section, which is based on both CIA and FBI documents, and it points back to Saudi Arabia, a presumed ally.

The Saudis deny any role in 9/11, but the CIA in one memo reportedly found “incontrovertible evidence” that Saudi government officials — not just wealthy Saudi hardliners, but high-level diplomats and intelligence officers employed by the kingdom — helped the hijackers both financially and logistically.
<Your>Father<CZ>
FaceBook jednoho dne (dnes? včera?) jednoduše narazí na výrazné zpomalení tempa růstu počtu uživatelů, protože jednoduše dalších uživatelů internetu už je málo.

Proto začal hledat další své uživatele mezi neuživateli internetu.
Za pár fufníků chce FB udělat internet dostupný pro Křováky (aby se mohli připojovat na FaceBook) a pro další, bez internetu žijící, lidi.

Qwwerty
ne že by googlí Loon project byl o něčem jinym
lllllllllll
QUOTE(Qwwerty @ 16.12.2013, 13:59) *
btw začínají vyplavávat oficiální dokumenty k 9/11 :)

http://nypost.com/2013/12/15/inside-the-saudi-911-coverup/

Wou všichni jsou hrozně moc překvapení.
Saudská Arábie je bašta radikálního islámu. Dnes, ke konci roku 2013 je to úplně jednoduchá skládanka.
----------------
Sýrie - nepřítel USA - v těchto dnech se tam slaví normální křesťanské Vánoce, na náměstích jsou obrovské osvětlené stromečky, lidé vysedávají v barech a pijí alkohol, ženy chodí oblečené jako Evropanky a např v Damašku je kostel i měšita v jednom objektu a všichni jsou k sobě maximálně tolerantní.

Saudská Arábie - velkej kamarád USA - po ulicích se pohybuje náboženská policie a pokud vás na ulici potká v době motlideb, zadrží vás a druhý den jste na náměstí veřejně bičováni.
<Your>Father<CZ>
Je neuvěřitelný, že tenhle kanál je během dne primárně pro děti. :D

Marx^
A to se ještě do toho videa nevešel ten moment, kdy se poblil :D


Prý do toho pořadu plánují pozvat ještě větší extrémy včetně členů řeholních řádů, tohle je začátek konce :)
black.tulip
já jsem byl pohoršen, že ten díl stáhli z webu čt a dá se najít jen ta ukázka na youtube... prej, že nemaj licenci pro tento díl pro internet, tak určitě :)
BariX
Já jsem pohoršen tím, že tam hovoří vulgárně, konzumují drogy, ukazují umělé ptáky a lížou ženské pohlavní ústrojí v podobě lízátka!

Píšu stížnost radě pro rozhlasové a televizní vysílání a požaduji exemplární potrestání!
BariX
Článek Výbuch v pražském bytě těžce zranil palestinského velvyslance
A komentář "Lepší když to bouchne při výrobě, než na místě." :D
Hodně pobavilo.
Qwwerty
<Your>Father<CZ>
Jakože tam maj bordel, či co?

----------------

Qwwerty







....stejně by mě zajímalo, kolik se platí oběma stranám :))
Tipos
Povinost to sem dát! whistle.gif
A.l.i.3.n
To budou asi Češi podle toho strašnýho přízvuku, co? :D
Mack
QUOTE(Qwwerty @ 22.01.2014, 16:45) *
....stejně by mě zajímalo, kolik se platí oběma stranám :))



QUOTE(A.l.i.3.n @ 22.01.2014, 18:48) *
To budou asi Češi podle toho strašnýho přízvuku, co? :D

Prosimtě, mluví docela dobře, přízvuk nepřízvuk, jen si na to trochu šlape. Maj to hodně hezky připravený. Ty prachy daj jak nic.
W3N4
QUOTE (A.l.i.3.n @ 22.01.2014, 18:48) *
To budou asi Češi podle toho strašnýho přízvuku, co? :D

Se natoc na kameru nebo diktafon at nam ukazes ten tvuj nadherny prizvuk :P
A.l.i.3.n
Tak já nevim jakej mam přízvuk. Třeba horší. Jen mi prostě přišlo vtipný, že jsem vůbec netušil, že jsou to Češi, dokud nezačal ten týpek mluvit biggrin.gif
<Your>Father<CZ>
QUOTE(Mack @ 22.01.2014, 20:04) *
[videlo]cuO53xeZkm8[/videlo]

Tak tohle je hodně hustý. Hořící policajt co 20 sekund. WTF
Mack
QUOTE(A.l.i.3.n @ 23.01.2014, 13:59) *
Tak já nevim jakej mam přízvuk. Třeba horší. Jen mi prostě přišlo vtipný, že jsem vůbec netušil, že jsou to Češi, dokud nezačal ten týpek mluvit biggrin.gif

Takže že ten Borec stál před Kostí a hned potom před Troskama nebyla ani trochu nápověda? :)

Jinak Justin je za katrem, tak nevim, co teď budu poslouchat:

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-25863200
Qwwerty
  • LED = vyšší cena, menší svítivost (máme je doma skoro všude, protože pořád lepší než mít všude CCFL ...čtení při stropní LED je utrpení pro oči = další prachy za lampičky)
    ....tak jako tak, pořád máme halogeny (který jsou přes GU10 kompatibilní pro případný upgrade)
  • auta 40l/km se prodávají pořád paralelně s moderníma
  • trabanty jezdí taky pořád (jenom za dnešní dopoledne jsem viděl 2) a lidi co serou na normy a lejou do aut/kamen friťák jsou spousty
  • plete do sebe pojmy norma a zákaz - dodržení normy je dobrovolný (ale doporučený), porušení zákazu postižitelný
  • jednotný zásuvky nemá celá evropa do teď
prostě má asi tak kvalitní argumenty, jako průměrnej anti-eurohujer, na který si stěžuje :))
docela by mě zajímalo, mezi jakejma exotama se to pohybuje, když se setkal s názorem, že má EU podporovat Řecko a další bankrotující státy, který manipulovaly svoje reálný finance
W3N4
QUOTE (Qwwerty @ 26.01.2014, 15:18) *
docela by mě zajímalo, mezi jakejma exotama se to pohybuje, když se setkal s názorem, že má EU podporovat Řecko a další bankrotující státy, který manipulovaly svoje reálný finance

A co jinyho ma delat? Kdyby EU nepodporovala Recko, tak to ods*re cela EU.
Qwwerty
to je dobrá otázka

...takže je zafinancujem
a stejně tak zafinancujem jiný země, který se dostanou do sraček, protože jsou to jižanský nemakčenka (stačí se jakýhokoliv itala zeptat na rozdíl mezi jejich jihem a severem)
tiskárna na peníze přece může jet 24/7 a ad absurdum můžem rovnou zavést model Zimbabwe :D


imho to co lidi ser3 na EU nejsou nějaký normy a nařízení, ale ty lidi a byrokracie obecně
Špidla? Ransdorf? lidi který už by se neudrželi v české politice mají hájit naše zájmy před celym kontinentem?
co víc je absurdnější, než když poslanec přijde jenom na prezenčku a novináře kterej se ho na to ptá, nechají vyvést ochrankou?

normy nejsou problém - viz to, že co EU vydá jako doporučení, tak se u nás zavede jako povinost a pak se hodí vina na EU, aby se neukazovalo prstem do naší PSP
W3N4
QUOTE (Qwwerty @ 26.01.2014, 16:06) *
...takže je zafinancujem
a stejně tak zafinancujem jiný země, který se dostanou do sraček, protože jsou to jižanský nemakčenka (stačí se jakýhokoliv itala zeptat na rozdíl mezi jejich jihem a severem)
tiskárna na peníze přece může jet 24/7 a ad absurdum můžem rovnou zavést model Zimbabwe :D

Ano. To je to, s cim jsme vsichni v 2004 souhlasili. Kdyz jses soucasti nejakeho celku, tak vzdycku existuje moznost, ze nekdo uvnitr toho celku udela kravinu. To se stalo v ramci Evropske unie a to same se muze stat v ramci naseho statu. Evropska unie je a vzdy byla o integraci, jestlize si to lidi v roce 2004 neuvedomovali, tak je to jejich hloupa nevedomost, ktera je dovedla do situace, ve ktere se jim nelibi.

Model Zimbabwe muze zavest jak ECB tak CNB. Vzhledem k nedavnym udalostem mi prijde, ze k tomu ma CNB nakroceno bliz.
<Your>Father<CZ>
QUOTE(Qwwerty @ 26.01.2014, 16:06) *
Špidla? Ransdorf? lidi který už by se neudrželi v české politice mají hájit naše zájmy před celym kontinentem?

!Tvý?ák!
Co je ještě bojová počítačová hra plná mrtvých a krve a co už skutečný, reálný život?
takhle to vypadá, když noviny píšou to, co chtějí lidi slyšet
1) v článku se píše, že: Nejpodstatnějším vlivem, proč se děti a mládež dopouštějí trestných činů, je především rodina a vzájemné vztahy v ní. což jim nebrání to změnit whistle.gif
2) „Bavil se s námi ve smyslu, že mu nemůžeme nic udělat, že ho stejně nikdo nesmí zavřít, prostě bez jakékoli sebereflexe." to jsou snad scény z filmů, ne?
3) počet tresných činů se snižuje, ale brutalita roste, protože děti hrají počítačové hry, ta logika....
Qwwerty
QUOTE(Qwwerty @ 26.01.2014, 16:06) *
.... když poslanec přijde jenom na prezenčku a novináře kterej se ho na to ptá, nechají vyvést ochrankou?

QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 27.01.2014, 00:13) *
8xPsSft0aVc

lol, ani jsem netušil, že se to týká i jeho :))


btw http://pastebin.com/SZhak0vn
<Your>Father<CZ>
QUOTE(W3N4 @ 26.01.2014, 15:26) *
A co jinyho ma delat? Kdyby EU nepodporovala Recko, tak to ods*re cela EU.

Předevšim by si EU měla začít dbát na důsledné dodržování svejch vytyčinejch politik. Bejt to tak, tak (už) Řecko neni v EU dávno před nějakou krizí.
Takže by EU vůbec nemusela teď řešit, co s Řeckem.

EU se chová jako hodnej kluk, co si neumí stát svým — a toho darebáci využívaj a my platíme.

QUOTE(Qwwerty @ 28.01.2014, 12:26) *
lol, ani jsem netušil, že se to týká i jeho :))

Špidla nechal vyvést novináře ochrankou?
Tomu nevěřim.

A vůbec, Špidlu mám rád. Podle mě to je férovej chlap, co politice dobře rozumí a umí.
Sice není tak agresivní/asertivní jako někteří jiní politici, ale to neznamená, že je špatnej politik. Jen se nehodí na některý pozice — např. předsedu vlády. Ovšem zase na jiný pozici se hodí lépe než ti asertivní ramenatí.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.