Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: MAFIA 2 ! <3
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Bretonian Tetřef
Marv: ty stránky jsou jen těch 5 screenu, zítra pravděpodobně přidají trailer a ten problém máš, protože si určitě dáváš věk pod 16 ;)
Marw_
QUOTE(Tetřef @ 22.08.2007, 18:54) *
Marv: ty stránky jsou jen těch 5 screenu, zítra pravděpodobně přidají trailer a ten problém máš, protože si určitě dáváš věk pod 16 ;)

Omg no to máš asi pravdu ježiši ja sem de*il mě už 16 bylo ale dal sem tam naky datum ktery me zrovna napadlo a tusim ze rok narozeni sem tam hodil 2001 grrr.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Conan
Tak ta mimika je hodne husta
lamicka90210
stejne sou nejlepsi nezapomenutelne kourove krouzky teehee.gif
Daniels
ja se tesim cry.gif cry.gif cry.gif
rawenien
QUOTE(saWier @ 19.08.2007, 15:37) *
doufam ze to bude z modernejsi doby

ZABTE HO!!!!!!ZABTEEEEE HOO!!
Conan
No hlavne pribili autobusy a kamiony !!! a zajimavy sou i ty letadla tam na obloze...bombardery nebo co to je. Na tom autobusu je nazev mesta ne ? I kdyz sem cet, ze to ma bejt NY.
Daniels
kdyz uz na to ted cucim asi po desaty..., tak soudim, ze dvojka bude daleko horsi nez jednicka
uz to zavani moc amerikou, coz se mi moc nelibi. nikdo nerika, ze 1 dil bez smrncu ameriky, ale ta dvojka uz bude skoro ciste americka bych rekl. :|

no uvidime, kazdopadne se stejne furt tesim, snad to vubec rozchodim, JAKO JESTLI NE, TAK **********************************
Qwwerty
osobně se těšim na příběh kterej doufám padne přesně atmosféře celý hry ..spíš než jako hru bych to oznaćil za herní film na kterej se s chutí podívam



QUOTE(Conan @ 22.08.2007, 00:55) *
Ta modovatelnost mafie byla naprosto super

jeden z nejlepších mod webů který sem potkal patří jednoznačně tenhle http://www.mafia-jpas.net/ a taky má můj velkej obdiv že ještě funguje a poslední novinky souu dokonce z othohle měsíce (když si vzpomenu jak sem to tehdá otevíral na dial-upu a nemohl stáhnout složku větší jak 1,5Mb ptže by to trvalo věčost)
Conan
QUOTE(Qwwerty @ 23.08.2007, 00:55) *
jeden z nejlepších mod webů který sem potkal patří jednoznačně tenhle http://www.mafia-jpas.net/ a taky má můj velkej obdiv že ještě funguje a poslední novinky souu dokonce z othohle měsíce (když si vzpomenu jak sem to tehdá otevíral na dial-upu a nemohl stáhnout složku větší jak 1,5Mb ptže by to trvalo věčost)


jo z toho webu sem stahnul modely na mejch screenech, dobre udelana stranka.
Bretonian Tetřef
Tak N.Y. to nebude..na tom autbobuse je "Empire City"; ale já opakuji, že to vypadá jako Lost Heaven! :)
Conan
QUOTE(Tetřef @ 23.08.2007, 01:20) *
Tak N.Y. to nebude..na tom autbobuse je "Empire City"; ale já opakuji, že to vypadá jako Lost Heaven! :)


tjn ,ale Empire city je dost slabej nazev a nekde psali , ze to ma bejt NY...uvidime no...taky to nemusi bejt jedno mesto.
PigStyler
stejne bych radsi znova lost heaven... projizdet ty stary znamy mista, znova se podivat do salieriho baru.... *Hleda instalacni ceda Mafie*
lamicka90210
QUOTE(PigStyler @ 23.08.2007, 02:40) *
*Hleda instalacni ceda Mafie*

he he...taky bych si zahral. kdybych nekde nestratil cd2 turned.gif
llab
paráda na to se fakt těšim ...jedna z nejlepších her , co jsem kdy hrál
Beluga
QUOTE(PigStyler @ 23.08.2007, 02:40) *
stejne bych radsi znova lost heaven... projizdet ty stary znamy mista, znova se podivat do salieriho baru.... *Hleda instalacni ceda Mafie*


jo jo... presne tak... navic, porad muzeme doufat, ze zatim je to jen pracovni nazev (maskovani)... ja bych chtel rozhodne lost heaven... ale zase na druhou stranu, mohl by se dost objevit stereotyp, takze je mozny ze se do Lost heaven nekdy podivame, ale ne celou hru...
Henta!Rush
Jestli to bude podobně pos*aný jako pokračování OFP (ArmA), tak se na Mafiu netěším.. :(
Qwwerty
QUOTE(^(.)(.)^ @ 23.08.2007, 19:56) *
Jestli to bude podobně pos*aný jako pokračování OFP (ArmA), tak se na Mafiu netěším.. :(

doufej :) nic jinýho ti nezbyde ...

jinak názor na Lost Heaven je takovej rozporuplnej .... nebylo by to špatný človék by znal město už od začátku a šlo by to skoro samo ale zase s novou hrou by mohli přijít i nový prvky takže se těšim a doufam źe to bude mít aspoň úroveň jedničky
lamicka90210
no hlavne at je to dobre nadabovany jak jednicka....
Henta!Rush
QUOTE(lamicka90210 @ 23.08.2007, 20:26) *
no hlavne at je to dobre nadabovany jak jednicka....

si myslím, že to bude primárně v angličtině, a čeština bude pak dodělávaná.. :) A to pak někdy jsou paskvily.. např: ta jedna nová střílečka, dpc, jen jak se jmenuje.. :X
Beluga
Doufam, ze to namluvi stejni herci jako jednicku, pac Paulie je proste nezapomenutelnej... Don Salieri se taky povedl a Sam byl takovej nervlej hajzl proste uz od hlasu :)
Kindlinho
Dabing u jedničky byl geniální, to je pravda. Jinak.. uvítal bych zase Lost Heaven, ale trošku "zvětšený".
Beluga
no jo... jenze si predstav, ze by jsi jezdil fakt ve stejny meste... kdyz to vemes, tak pomalu kazdej kousek mesta jsi navstivil v misich, mas k nim nejakej vztah, podle me by to dost ubijelo, jezdit stejnym mestem... vedlo by to ke zbytecnymu porovnavani...

imho mozna v ramci nostalgie zrovna okoli baru a ulicku... no proste takovy "silny" veci udelaj stejny jak v Lost Heaven blush.gif
Kindlinho
QUOTE(Beluga @ 23.08.2007, 20:46) *
no jo... jenze si predstav, ze by jsi jezdil fakt ve stejny meste... kdyz to vemes, tak pomalu kazdej kousek mesta jsi navstivil v misich, mas k nim nejakej vztah, podle me by to dost ubijelo, jezdit stejnym mestem... vedlo by to ke zbytecnymu porovnavani...

imho mozna v ramci nostalgie zrovna okoli baru a ulicku... no proste takovy "silny" veci udelaj stejny jak v Lost Heaven blush.gif

Jo znám to. Právě proto bych uvítal to "zvětšení", abych měl co objevovat :)
Beluga
ty vole a o kolik si myslis, ze se mesto rozrostlo za 20 let? Zase tak velkej flak to nebyl - a jezdit mezi dalsima vilkama te asi moc brat nebude, kdyz centrum, kde se toho deje nejvic by zustalo stejne... nemyslim si, ze tohle by melo valny smysl...
lamicka90210
QUOTE(Beluga @ 23.08.2007, 20:40) *
Doufam, ze to namluvi stejni herci jako jednicku, pac Paulie je proste nezapomenutelnej... Don Salieri se taky povedl a Sam byl takovej nervlej hajzl proste uz od hlasu :)

asi tak...Sam me zklamal, furt mu zachranujes zivot jak naky cur*ak a on pak toto devil.gif wow.gif
Kindlinho
QUOTE(Beluga @ 23.08.2007, 20:53) *
ty vole a o kolik si myslis, ze se mesto rozrostlo za 20 let? Zase tak velkej flak to nebyl - a jezdit mezi dalsima vilkama te asi moc brat nebude, kdyz centrum, kde se toho deje nejvic by zustalo stejne... nemyslim si, ze tohle by melo valny smysl...

Jen vyjadřuju svůj názor :)
Beluga
ja ti ho neberu, jen rikam, ze by jsi pak ten nazor mohl zmenit, ale uz by bylo dost pozde...
ASW
Hmm,nejlepší by bylo,kdyby to mělo MP a úplně super by bylo,kdyby to bylo i pro jiné OS než Windows (MAC,GNU/Linux),přeci jen,instalovat kvůli tomu wokna se mi nechce :(
Qwwerty
první fan weby sou na světě

http://www.mafia2.dex-site.com/
Kindlinho
QUOTE(Beluga @ 23.08.2007, 20:59) *
ja ti ho neberu, jen rikam, ze by jsi pak ten nazor mohl zmenit, ale uz by bylo dost pozde...

Já se na to stejně nějak extra netěším, podle mě se to Mafii 1 bohužel ani nevyrovná.
Conan
Dost casu nez to vyjde, ani ten trailer toho moc neukazal, proste bych rek, ze je to jeste hodne ve fazi vyvoje.
Beluga
QUOTE(Kindlinho @ 23.08.2007, 21:06) *
Já se na to stejně nějak extra netěším, podle mě se to Mafii 1 bohužel ani nevyrovná.


No s timhle pristupem v tvych ocich urcite ne :)
Bretonian Tetřef
Já myslím že Lost Heaven má ještě co říct a hlavně už teď má zaběhlé jisté "lore" takže je to pro hráče lepší :)
Conan
Jako bylo by dobry se podivat do Lost heaven ,ale chci jiny mesto. Proste jinej pribeh, jiny okoli, atd.
Sawier
jj jenom nejake mise v lost heaven a zbytek jinde tak by mi to vyhovovalo
Henta!Rush_
Kdo se vsadí, že to bude kravina? :)
Beluga
vsazim 50,- ze to bude aspon na 8/10
Conan
QUOTE(Beluga @ 24.08.2007, 04:19) *
vsazim 50,- ze to bude aspon na 8/10


tjn minimalne, proste to nejsou lumy ,aby vydali nejakej shit. Meli na to dost casu a myslim, ze pribeh bude libovej a ne nejaky odflaknuty becko
Bretonian Tetřef
já bych vsadil kilo, že to bude v Lost Heaven, kdo má oči vidí na tom obrázku to město a i z toho traileru těch pár obrázků tomu nasvědčuje, ALE (!) druhému městu bych se vůbec nebránil :)


Ale více info a méně spekulací!

"Smutnou zprávou však pro všechny Čechy bude absence lokalizace. U prvního dílu byl kvalitní dabing a nízká cena hlavně díky spolupráci Illusion Softworks a společnosti Cenega, kteří hru vydali na vlastní pěst jako jakýsi dárek českým hráčům. Tohle se se vší pravděpodobnosti podruhé konat nebude. "
Gizmohead
hmm celkem se tesim, ale stejne mi to asi nepude xD
Daniels
QUOTE(Tetřef @ 24.08.2007, 09:20) *
Ale více info a méně spekulací!

"Smutnou zprávou však pro všechny Čechy bude absence lokalizace. U prvního dílu byl kvalitní dabing a nízká cena hlavně díky spolupráci Illusion Softworks a společnosti Cenega, kteří hru vydali na vlastní pěst jako jakýsi dárek českým hráčům. Tohle se se vší pravděpodobnosti podruhé konat nebude. "

ja rikal, ze uz je to moc americky :\\
uz ani cz delat nebudou, to je fakt na nic
**Risko**
hmm a ty ruzny nadavky rozsahlych spojeni nahradi jedno slovicko fuck a ruzne spojeni s nim
Tatarkas
No zase lepší komplet Anglicky než dabing jako v Armě.
Qwwerty
No ta zpráva z toho Centra mě příde spíš jako takový to "co vyčteme ze screenů zbytečně rozepsaný na tak dlouhej článek" ....

ale jinak toho dabingu je fakt škoda ... Petr Rychlý při dabování Pauliho byl fakt skvělej a divim se že se teď snížil na úroveň českejch seriálů
Beluga
jaj no s tim dabignem je to obrovska skoda...
Marw_
jj Rychlí Paulieho nadaboval fakt suprově na to snad niky nezapomenu teehee.gif ale s tim ze CZ dabing nejsis nebude me teda docely nastvali clovek kterej neumi zas nejak moc dobre anglicky(což je muj případ) Má z tý hry zážitek tak o 30 až 40% menší dizzy.gif
Bretonian Tetřef
Jistě, všichni tu teď pláčou nad tím jak vývojáři nechtějí natáčet českou lokalizaci, protože už se těšili jak si "ukradnou" nadabovanou Mafii. a v tom to právě je, v tomhle státě by se prodalo cca. 5000 kusů mafie nadabované a to se vývojářům snad ani nevyplatí :)
Žel bohu, já si zamýšlel koupit i nějákou sběratelskou edici s českým dabingem..do angličtiny asi nepůjdu, protože už to prostě nebude ono :(
Conan
No ja bych nerekl, ze je mafie na to tak spatne s prodejem originalu...mozna prvni tejdny ,ale pak kdyz kazdej videl jaka je to spica tak si to poridil. Ja mam hodne znamejch comaj taky origos, protoze to je proste klasika. Ten dabing to proste chce, jednou je to ceska hra, tak proste najmout nejaky herce...nemusej to byt hvezdy ala petr rychly a jeho ordinace.
**Risko**
tak jim napiseme hromadny dopis aby udelali ceskej dubing :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.