Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Nejlepší film všech dob
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149
Sub-Zero
Pls, jak se jmenuje ten film, kde je nájemný vrah, který zabíjí pomocí hasicího přístroje a pístu, který má v ruce a spojený tím hasičákem hadičkou? V jedné scéně přijde k nějakému řidiči, přiloží mu to v hlavě a zlikviduje ho. Nahání nějaké lidi, kteří byli svědky masakru drogových gangů.
Dost známý film, ale zaboha si nemůžu vzpomenout. Je to, mám pocit, něco s "Mexikem".
BariX
Tahle země není pro starý
Jestli teda myslíš tohle:
Qwwerty
QUOTE(PipBoy @ 07.06.2011, 19:06) *
Co ty Lidice, nevíte? Má to dost protichůdnejch reakcí, tak jestli to někdo z vás neviděl, nerad bych vyhazoval peníze za nějakou slátaninu, Odcházení stačilo.

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011052906
Sub-Zero
QUOTE(BariX @ 07.06.2011, 19:27) *
Tahle země není pro starý
Jestli teda myslíš tohle:

Přesně, díky!
Šupex
QUOTE(PipBoy @ 07.06.2011, 19:06) *
Co ty Lidice, nevíte? Má to dost protichůdnejch reakcí, tak jestli to někdo z vás neviděl, nerad bych vyhazoval peníze za nějakou slátaninu, Odcházení stačilo.

Tak jsem se z toho teďkom vrátil a můžu říct, že už dlouho mi něco tak nesnížilo náladu. Samozřejmě jsem věděl, co to jsou Lidice a plno věcí okolo, ale to audiovizuální zpracování bylo hodně silné.
A.l.i.3.n
QUOTE(Sub-Zero @ 07.06.2011, 19:15) *
Pls, jak se jmenuje ten film, kde je nájemný vrah, který zabíjí pomocí hasicího přístroje a pístu, který má v ruce a spojený tím hasičákem hadičkou? V jedné scéně přijde k nějakému řidiči, přiloží mu to v hlavě a zlikviduje ho. Nahání nějaké lidi, kteří byli svědky masakru drogových gangů.
Dost známý film, ale zaboha si nemůžu vzpomenout. Je to, mám pocit, něco s "Mexikem".

Hasičák spojený s pístem *facepalm*
Beluga
QUOTE(PipBoy @ 07.06.2011, 19:06) *
Co ty Lidice, nevíte? Má to dost protichůdnejch reakcí, tak jestli to někdo z vás neviděl, nerad bych vyhazoval peníze za nějakou slátaninu, Odcházení stačilo.

Kamarádka, která studuje historii a jinak je i dost krutá, co se týče jakékoliv kinematografie - natož té české - přišla s tím, že je to "skoro dokonalé, až na pár historických nepřesností, kterých si běžný člověk ani nevšimne a i já je dokázala skousnout".
Šupex
Byl jsem na tom s otcem a jeho přes osmdesát let starým strýcem, který má druhou světovou v malíku a minimálně před lety si ještě dopisoval s různými českými a německými pamětníky a říkal, že se ten film drží reálií, alespoň co se týče těch hlavních pilířů filmu.
Conan
QUOTE(Sub-Zero @ 07.06.2011, 19:15) *
hasicího přístroje a pístu, který má v ruce a spojený tím hasičákem hadičkou?


= jatecni pistole
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (Šupex @ 08.06.2011, 22:41) *
Byl jsem na tom s otcem a jeho přes osmdesát let starým strýcem, který má druhou světovou v malíku a minimálně před lety si ještě dopisoval s různými českými a německými pamětníky a říkal, že se ten film drží reálií, alespoň co se týče těch hlavních pilířů filmu.

to by mě zajímalo co by pak řek na habermanův mlýn..
MyGun.
Právě jsem viděl Tento film a můžu říct, že to patří mezi ty nejlepší svkosty co jsem mohl vidět.

Přesně takovéhle filmy se mi líbí nejvíc a tenhle byl z nich nejlepší, opravdu doporučuju.
Mack
No co to toto?
http://www.csfd.cz/film/282846-oblivion/
Rumčajz
hmm ale se hrou to nemá nic společnýho je to podle nějakýho komixu
Mack
QUOTE(Rumčajz @ 17.06.2011, 08:44) *
hmm ale se hrou to nemá nic společnýho je to podle nějakýho komixu

JJ. Taky už pomalu zjišťuju, co to bude...
Šupex
Sice to vypadá hodně překopaně, ale na to sere teďkom pes. Snad se konečně dočkám toho, že uvidím pořádný kulervoucí kouzelnické fajty.

MadOnion
Cykrávo, tak podle traileru to vypadá, že budu sedět dvě a půl hodiny na krutopřísný podívaný... Jsem zvědavej. Nemůžu se na to dočkat stejně jako na další díl Trůnů:-)
Hugo_zly_muz
Na 2 a půl hodiny zapomeň. Ty blbci to prej udělaj jako nejkratší díl série... Takže si toho zas tolik neužijeme...
Mack
QUOTE(Šupex @ 17.06.2011, 13:08) *
Sice to vypadá hodně překopaně, ale na to sere teďkom pes. Snad se konečně dočkám toho, že uvidím pořádný kulervoucí kouzelnické fajty.

I na fantasy film to vypadá příšerně uměle, nevidim to dobře...
Conan
QUOTE(Mack @ 17.06.2011, 13:40) *
I na fantasy film to vypadá příšerně uměle, nevidim to dobře...


Šupex
Už dlouho jsem neviděl takovou slátaninu, která stála za úplné hovno, jakou je Sucker Punch. Hodina třičtvrtě v hajzlu a už mi to nikdo nevrátí :/
Hugo_zly_muz
QUOTE(Šupex @ 19.06.2011, 21:12) *
Už dlouho jsem neviděl takovou slátaninu, která stála za úplné hovno, jakou je Sucker Punch. Hodina třičtvrtě v hajzlu a už mi to nikdo nevrátí :/

Naprostej nesouhlas... Já od toho v kině dostal přesně to co sem čekal a byla to pěkná podívaná...
PipBoy
nový x-meni suprový, lidice se mi moc nelíbily, ale špatný nebyly. A viděl jsem trailer na Devínskej masakr a ten mi asi nebude stát ani za stažení.
calll_
harry potter, x-man = shit :)
L.T.Sm@sh
Tento rok se těším snad jen na jeden film. http://www.csfd.cz/film/277974-war-horse/galerie/
Mack
QUOTE(Šupex @ 19.06.2011, 21:12) *
Už dlouho jsem neviděl takovou slátaninu, která stála za úplné hovno, jakou je Sucker Punch. Hodina třičtvrtě v hajzlu a už mi to nikdo nevrátí :/


QUOTE(Hugo_zly_muz @ 19.06.2011, 21:24) *
Naprostej nesouhlas... Já od toho v kině dostal přesně to co sem čekal a byla to pěkná podívaná...


Já jsem někde mezi, až do půlky filmu nic moc, sice jsem jim koukal na zadky a na kozy, ale co s tím, když se člověk jinak nudil, ty bitky byly takový, že dobrý, ale když člověk ví, jak to dopadne a podobně. Pak se to trochu rozjelo a nakonec to bylo vcelku fajn, ale stejně jsem čekal něco jinýho 60%.

Přecejen odepište úplně film, v kterym holky v minisukních likvidujou zombie nácky, rytíře, samuraje, a roboty?
Sakrblé
QUOTE(Šupex @ 17.06.2011, 13:08) *
Sice to vypadá hodně překopaně, ale na to sere teďkom pes. Snad se konečně dočkám toho, že uvidím pořádný kulervoucí kouzelnické fajty.


no ten konec vypadá hodně předělanej, ale kurva to je jenom dobře, ten final fight byl v knížce extra trapnej
Hugo_zly_muz
QUOTE(Mack @ 20.06.2011, 11:12) *
Já jsem někde mezi, až do půlky filmu nic moc, sice jsem jim koukal na zadky a na kozy, ale co s tím, když se člověk jinak nudil, ty bitky byly takový, že dobrý, ale když člověk ví, jak to dopadne a podobně. Pak se to trochu rozjelo a nakonec to bylo vcelku fajn, ale stejně jsem čekal něco jinýho 60%.

Přecejen odepište úplně film, v kterym holky v minisukních likvidujou zombie nácky, rytíře, samuraje, a roboty?

Mě to zklamalo akorát v tom že ty bitky byly takový krátký a nebylo jich moc... Dá se číct že všechno bylo v traileru... ale bohužel to sou neska všechny filmy...
rawloF
QUOTE(calll_ @ 19.06.2011, 21:45) *
harry potter, x-man = shit :)


Tak HP to má jasné už od trojky, ale X-men? Nečum na ty cam ripy.
calll_
QUOTE(rawloF @ 20.06.2011, 16:09) *
Tak HP to má jasné už od trojky, ale X-men? Nečum na ty cam ripy.

nečumím na cam ripy ani sem nejnovší díl nevidel ani to nemám v plánu :) stačí trailer a vím že to bude shit kterej budou žrát jenom žrouti efektů

ale zas je pravda že za posl. 30 let se natočilo tak max 5 filmu co me nejak zaujalo
rawloF
tak já taky nejsem na mainstream a vůbec ty hollywoodské popcorny, ale kickass se mi líbil dost a pokud se noví xmeni budou nést v podobném duchu, tak to je něco pro mě, mimochodem http://www.csfd.cz/film/251188
calll_
kam se hrabe x-men na filmy typu blade runner, forest gump, fight club, moon to se ani nedá porovnat :d
PipBoy
QUOTE(calll_ @ 20.06.2011, 16:51) *
kam se hrabe x-men na filmy typu blade runner, forest gump, fight club, moon to se ani nedá porovnat :d


srovnávat zfilmovanej kultovní komiks a forresta gumpa, to calle fakt můžeš jenom ty. Chybí ti tu Schindlerův seznam eště.
calll_
QUOTE(PipBoy @ 20.06.2011, 17:24) *
srovnávat zfilmovanej kultovní komiks a forresta gumpa, to calle fakt můžeš jenom ty. Chybí ti tu Schindlerův seznam eště.

tvl neumíš číst sem napsal že se to nedá porovnat :D (obsahovo)

ale porovnat to co se mi líbi a co ne se dá všechno ;)
Mack
QUOTE(calll_ @ 20.06.2011, 16:36) *
nečumím na cam ripy ani sem nejnovší díl nevidel ani to nemám v plánu :) stačí trailer a vím že to bude shit kterej budou žrát jenom žrouti efektů

ale zas je pravda že za posl. 30 let se natočilo tak max 5 filmu co me nejak zaujalo

A film před dobou před třiceti lety neznáš, takže víš vlastně hovno:)
calll_
QUOTE(Mack @ 20.06.2011, 17:40) *
A film před dobou před třiceti lety neznáš, takže víš vlastně hovno:)

rofl :) to nemůžeš videt film starší jak ty ?

nebo to myslíš tak že starší filmy 30+ let sem nikdy žádnej nevidel pokud takhle tak to neni pravda :)
Conan
calll zas prisel otravovat
calll_
QUOTE(Conan @ 20.06.2011, 17:46) *
calll zas prisel otravovat

ahoj conane jak se máš :)
PipBoy
QUOTE(calll_ @ 20.06.2011, 17:39) *
tvl neumíš číst sem napsal že se to nedá porovnat :D (obsahovo)

ale porovnat to co se mi líbi a co ne se dá všechno ;)


píšeš nedá se porovnávat, ale už jen tímdle je srovnáváš calle. Jo, samozřejmě že si to můžeš dělat podle sebe, ale je celkem logický, že ze souboje xmenxforrest gump vyjde líp forrest. Ale ne, není to jen o efektech, byť jsou pěkný. Na efekty byl Avatar, first class ukazuje historii Magneta a Xaviera, pro fandy série must see, ostatním se to dle ohlasů líbí taky.
calll_
QUOTE(PipBoy @ 20.06.2011, 17:48) *
first class ukazuje historii Magneta a Xaviera, pro fandy série must see, ostatním se to dle ohlasů líbí taky.

ale ja seru na magneta a xaviera a určite nejsem sám ;)

to si rovno mohu pustit bananamana , plasticmana atď
L.T.Sm@sh
QUOTE(calll_ @ 20.06.2011, 17:49) *
to si rovno mohu pustit bananamana

http://www.csfd.cz/film/33471-bananovy-joe/
calll_
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 20.06.2011, 18:33) *

ne !
http://www.csfd.cz/film/231006-bananaman/
ikdyž to neni film bylo to super dávali to na cn
L.T.Sm@sh
QUOTE(calll_ @ 20.06.2011, 18:43) *
ne !
http://www.csfd.cz/film/231006-bananaman/
ikdyž to neni film bylo to super dávali to na cn

Já vím, jen jsem si vzpomněl na Spencerového Banana Joe.
Šupex
QUOTE(calll_ @ 20.06.2011, 17:49) *
ale ja seru na magneta a xaviera a určite nejsem sám ;)

Tak jsme se dozvěděli, že tě to nezajímá. Evidentně se ti to ani nelíbí, protože trailer se ti nelíbí a někde sis dokázal přečíst špatné ohlasy. Hustý callle :) Si správný troll.
calll_
QUOTE(Šupex @ 20.06.2011, 21:43) *
Tak jsme se dozvěděli, že tě to nezajímá. Evidentně se ti to ani nelíbí, protože trailer se ti nelíbí a někde sis dokázal přečíst špatné ohlasy. Hustý callle :) Si správný troll.

tohle neni o trollovaní ten film je proste p*čovina :) a je celkem sranda sledovat lidi co to sere ( žrouti efektu )
Šupex
Když je pro tebe svět černobílý :) I žrouty efektu může film zabavit a dát jim to, co chtějí, takže jestli tohle není úděl kinematografie, pak nevím co.
calll_
QUOTE(Šupex @ 20.06.2011, 21:54) *
Když je pro tebe svět černobílý :) I žrouty efektu může film zabavit a dát jim to, co chtějí, takže jestli tohle není úděl kinematografie, pak nevím co.

však ok stejne jak je skupina lidi ( nežrouti efektu ) tak je taky skupina ( žrouti efektu )

ale horší jak žrouti efektu je skupina ( žrouti fantasy postav )

a svět je červeno-modrej !
Conan
Call je takovej ten druh idiotu co prijdou na csfd a u nejakyho horroru zacnou drzkovat, ze ve filmu nebyla hluboka myslenka a byla to jen hloupa krvava rez ... kazdej druh filmu je o necem a nektery jsou holt o akci a efektech
calll_
QUOTE(Conan @ 20.06.2011, 22:34) *
Call je takovej ten druh idiotu co prijdou na csfd

ja tam nemám profil :D

ale když se takhle musíš vyjadrovat budeš taky žrout efektu ( teda ty toho žereš víc ) :)
Qwwerty
QUOTE(Conan @ 20.06.2011, 22:34) *
Call je takovej ten druh idiotu co prijdou na csfd a u nejakyho horroru zacnou drzkovat, ze ve filmu nebyla hluboka myslenka a byla to jen hloupa krvava rez ... kazdej druh filmu je o necem a nektery jsou holt o akci a efektech

afaik má být horror primárně o napětí
to že západní trh odmítá tyhle filmy korektně označovat jako gore (ptže co sem tak viděl tak to je to jediný o co tam jde), je bohužel problém a není se čemu divit, že příznivci horrorů držkujou kde jenom můžou

a to ještě štěstí, že ČSFD povolí komentáře až po 200 hodnocenejch filmech, takže je tam toho spamu a výkřiků minimum (teď tak koukam, že hodnotim už od 2006 a zatim mam pod 150) :))
BariX
QUOTE(Qwwerty @ 20.06.2011, 22:49) *
afaik má být horror primárně o napětí
to že západní trh odmítá tyhle filmy korektně označovat jako gore (ptže co sem tak viděl tak to je to jediný o co tam jde), je bohužel problém a není se čemu divit, že příznivci horrorů držkujou kde jenom můžou

a to ještě štěstí, že ČSFD povolí komentáře až po 200 hodnocenejch filmech, takže je tam toho spamu a výkřiků minimum (teď tak koukam, že hodnotim už od 2006 a zatim mam pod 150) :))

Ono dneska taky udělat horor kterej bude mít napětí není jen tak. V tomhle žánru už bylo snad všechno vyzkoušený a všechno je moc ohraný na to aby člověk seděl s otevřenou hubou.
On je to vůbec problém dnešních filmů - za poslední tak dva, tři roky byl snad jen jedinej film kterej se aspoň trochu přibližíl k tomu udělat napínavou atmosféru a to není horor ale Černá Labuť - sice mě to moc nebavilo, ale atmosféru to celkem mělo. Na druhou stranu nehrát tam Natálka tak je to poloviční.

Dneska se prostě musej oceňovat jiný kritéria (originalita, scénář, kamera,...) než atmosféra, jinak bys musel dávat všem filmům nejvíc 3 z 10 :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.