Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Nejlepší film všech dob
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149
Qwwerty
Hong Kong Sci-fi project in 30s cut.
http://vimeo.com/95514470
Tipos
http://www.csfd.cz/film/322212-al-too-bi-riteon-too-beiseu/ - zkuste, něco jako topgun s korejci .. :D
Mack
QUOTE(BariX @ 16.05.2014, 23:24) *
Godzilla +1
Škoda, že v samotným filmu neměla moc prostoru, čekal jsem klasickou rubačku typu "Godzilla vyleze z moře a začne bourat mrakodrapy". To se neděje a je to dobře. Teda ne že by to bylo nějak moc promyšlený (nad detailama, jako obvykle nikdo nepřemýšlel), ale kouká se na to dobře.

Souhlas. A mně to doonce přišlo i docela dobře promyšlený a chytrý. Je to pecka film.
Arnold.Rimmer
QUOTE(Qwwerty @ 19.05.2014, 17:11) *
Hong Kong Sci-fi project in 30s cut.
http://vimeo.com/95514470



Mi to hodně připomnělo tohle:



Bohužel Keloid je nejspíš jen tech. demo a žádný delší film se netočí.
Šupex
Na nové X-meny ani nechoďte. Strašná sračka.
BariX
Edge of Tomorrow je nečekaně dobrej film. Mám rád filmy, od kterých moc nečekám a pak mě překvapí.
A.l.i.3.n
Ježiš ta Godzilla byla fatk dost velká blbost. Snad ani pro fanoušky originálního komixu (kterejm se to imho snažilo zavděčit).

Bitky Godzilly s megabroukama (které tvořili víc jak polovinu filmu) totálně nudný. Bryan Cranston umře hned na začátku (WTF?!) Všichni do jednoho ve filmu trpěli nejspíš dost těžkou demencí, protože jinak si jejich chování nedokážu vysvětlit (např. střílet po ještěrech ze samopalu - a vůbec všude sebou ten samopal tahat).

Když Godzilla začala z huby kštít oheň (nebo co to bylo), tak to pro mě bylo už opravdová tečka (i když to bylo třeba podle komixu).

Verze s lehce komickym nádechem z roku 1998 mi přišla MNOHEM lepší.

Bizziiik
QUOTE(BariX @ 07.06.2014, 12:59) *
Edge of Tomorrow je nečekaně dobrej film. Mám rád filmy, od kterých moc nečekám a pak mě překvapí.


Souhlasím. Byl jsem překvapen a ten film opravdu zabaví a sledujete ho prostě každou sekundu. Je to béčko, ale ku***sky dobře udělané béčko. Ten scénář se jim hodně povedl.
black.tulip
QUOTE (Bizziiik @ 27.06.2014, 19:51) *
Souhlasím. Byl jsem překvapen a ten film opravdu zabaví a sledujete ho prostě každou sekundu. Je to béčko, ale ku***sky dobře udělané béčko. Ten scénář se jim hodně povedl.

jaký béčko zase? 225 melounů doláčů to stálo
BariX
Béčko to není ani náhodou. Právě naopak jsem se obával toho, že to bude až moc "blockbuster" - viz. ten rozpočet, viz. jména.
Bizziiik
QUOTE(black.tulip @ 27.06.2014, 21:47) *
jaký béčko zase? 225 melounů doláčů to stálo


Mělo to necelých 180 mega rozpočet a to mi na ty efekty apod. nepřijde zas tolik.
black.tulip
QUOTE (Bizziiik @ 01.07.2014, 13:04) *
Mělo to necelých 180 mega rozpočet a to mi na ty efekty apod. nepřijde zas tolik.

ty další melouny jsou nějaký kraviny jako pr a tak

ale jako srsly, film s rozpočtem a reklamou za bambilion tintilionů označovat jako béčko, come on, používejme správné termíny
Mack
QUOTE(BariX @ 07.06.2014, 12:59) *
Edge of Tomorrow je nečekaně dobrej film. Mám rád filmy, od kterých moc nečekám a pak mě překvapí.

Pro mě jeden z nej filmů posledních pěti let, a rozhodně jedno z nej sci-fi za posledních patnáct let. Ten film kope úplně jinou ligu.
Rumčajz
QUOTE(A.l.i.3.n @ 27.06.2014, 00:00) *
Verze s lehce komickym nádechem z roku 1998 mi přišla MNOHEM lepší.


Myslíš tu Godzillu co vypadala jak T-rex byla lepší?

A ten oheň je atomovej dech kterej má Godzilla ( kromě tý sračky z 98 )
Rumčajz
QUOTE(Bizziiik @ 01.07.2014, 13:04) *
Mělo to necelých 180 mega rozpočet a to mi na ty efekty apod. nepřijde zas tolik.

Někde jsem viděl video kde vysvělovali jak nechtěj používat moc počítačový efekty takže tam Cruise běhal přivázanej na laně v 30 kg obleku. Jinak by to asi stálo víc.
lllllllllll
Nějaký tipy na válečný filmy ze západní fronty WWI?
Mack
Guardians of the Galaxy. Asi první film, na kterej půjdu dvakrát do kina:)
BariX
QUOTE(Mack @ 04.08.2014, 18:12) *
Guardians of the Galaxy. Asi první film, na kterej půjdu dvakrát do kina:)

Postavy dobrý, ale děj filmu je standardní nevýrazní sci-fi, který tady bylo už asi 100x :-)
A.l.i.3.n
QUOTE(BariX @ 04.08.2014, 23:02) *
Postavy dobrý, ale děj filmu je standardní nevýrazní sci-fi, který tady bylo už asi 100x :-)

Přesně to očekávám :D ... jakto, že to už máte v kinech? Nemá být premiera až 14.8.?
BariX
QUOTE(A.l.i.3.n @ 05.08.2014, 11:49) *
Přesně to očekávám :D ... jakto, že to už máte v kinech? Nemá být premiera až 14.8.?

Vyspělé země, jako je ČR, Irán a Makedonie to dávají od 31.7. - http://www.imdb.com/title/tt2015381/releaseinfo
Zapadákov si holt musí počkat tongue.gif
Mack
QUOTE(BariX @ 04.08.2014, 23:02) *
Postavy dobrý, ale děj filmu je standardní nevýrazní sci-fi, který tady bylo už asi 100x :-)

Přesně tak, až na to, že podobný scifi tu bylo v historii jen 2x. Resp. 3x. Star wars, Pátý element, Serenity. A o to lepší je, když se jim někdo dokáže vyrovnat, ne-li je trumfnout.

A.l.i.3.n
Od te doby, co mam externi monitor pouzivam mensi display z notebooku prevazne na sledovani filmu a serialu, takze (razeno od nejlepsiho po nejhorsi):


13 sins - Yes! Mate radi Saw? Tohle se vam bude libit. Prijemny Becko.
Kapitan Phillips

------ Na filmy pod carou netreba koukat --------

Seeking a Friend for the End of the World - Docela okay film - nic jsem od toho necekal.
Transcendence - Dobry namet, spatne provedeni.
Wanted - Meh. Cekal jsem vic. AJ mohla aspon ukazat kozy :P
The Help - Uz jsem asi videl moc filmu s tematikou rasismu. Tenhle bych radil spis mezi podprumer (nechapu hodnoceni na csfd)
Noah - Totalni nuda od zacatku do konce. Noe se ukazal jako pravej nabozenskej psychopat :D

A.l.i.3.n
Super 8 - Vubec jsem nevedel, ze to existuje. Az ze zaverecnejch titulku jsem zjistil ze to je od J.J. Abramse a Spielberga ... takovej moderni E.T. :)
Marx^
http://www.csfd.cz/uzivatel/195357-verbal/


Pokud neznáte komenty tohohle usera, doporučuju přečíst. Neskutečnej materiál :D
<Your>Father<CZ>
Dead Snow: Red vs. Dead
ČSFD: http://www.csfd.cz/film/358014-dead-snow-rudy-vs-mrtvy/

Jednička mě nebavila. Ale tahle dvojka je skvělá!

A.l.i.3.n
Edge of Tomorrow dobré :)

Smyčky v čase asi vždycky fungují a myslim, že tohle téma ještě nebylo uplně vyčerpaný.
L.T.Sm@sh
Co to k sakru... to bude trolovina!

http://www.csfd.cz/film/242983-gump-co/zaj...osti/?type=film

http://cs.wikipedia.org/wiki/Gump_%26_spol.

Netušil jsem, že již existuje nějaké románové pokračování...
Marx^
Půlnoční premiéra Interstellaru, muahaha :)

1.Inception od Nolana je proti tomu akční film
2.Pokud byste měli srovnávat efekty, nepoznali byste, jestli se díváte na Aliena (nemyslím toho metrosexuála tongue.gif ) nebo na Interstellar
3.McConaughey by zahrál i okurku, Hathaway je tam celkem na otravu
4. Je to zaměřený na emoce víc než všechny ostatní podobné filmy, banda rusek za mnou brečela celou poslední půlhodinu filmu, se mnou jakožto s hovadem to nezamávalo.
5. Ale ten mindfuck tam v určité míře pořád je

80%

jo a soundtrack je o varhanách :(
-=FL=-felcar_cz
QUOTE(Marx^ @ 06.11.2014, 15:56) *
Hathaway je tam celkem na otravu


kde neni?

ja moc nechapu co na ni kdo vidi, me je vylozene nesympaticka (hodne mirne receno)
Šupex
Nejlepší byla v deníku princezny wub.gif Všude jinde už mě otravovala.
A.l.i.3.n
Hathaway mi teda nijak nevadila, spis me celkove vadilo, ze to bylo cele takove derave a dej moc nedavalo smysl.

Proc mermomoci museli opustit planetu? Vzdyt by stacila nejaka vzduchotesna kopule. Proc je ten vedec chtel zabit, kdyz uz ho zachranili? Mohl za A zustat na planete nebo za B jit zpatky s Cooperem. Proc Cooper chtel spachat sebevrazdu skokem do cerne diry? Proc si Cooper nejdriv poslal souradnice NASA a pak se snazil poslat "STAY"? Proc ten negr nesel do staze? To se tam sam pres 20 let nenudil?

Asi vubec nejhorsi byl ten konec, kde cele lidstvo zachranila laska otce k dceri (omfg) a pohyb vterinove rucicky na hodinkach.

Ale soundtrack bozi, napeti mistama lepsi nez Gravity. Prachu vyhozenejch za listky do kina nelituju, jen skoda tech veci, co me nutili skrabat se na hlave.
DoctorOculus
Soumrak mrtvych

Naprosta genialita, musel jsem to videt aspon 20x. worship.gif
+-=
Mad Max ... 4d ... kulervocnost!!! (pokud vás nezajímá děj)
<Your>Father<CZ>
Boj sněžného pluhu s mafií
- http://www.csfd.cz/film/351849-boj-snezneho-pluhu-s-mafii/
- suprová černá komedie, dělající si šoufky z moderní (norské) společnosti
nevimjmeno2
Je tu nějaký filmový fanoušek série Battlestar Galactica? Nemyslím originál z minulého století ale remake několika filmů a jednoho seriálu z let 2003 - 2010. Kde jste se dívali? Torrenty jak největších serverech jako kickasstorrent nebo piratebay mají jen třeba 20 seederů a na filmech online je to v češtině (což mi zase až tak nevadí) ale v kvalitě minecraftu. Nevíte kde stáhnout popřípadě koupit?
<Your>Father<CZ>
QUOTE(nevimjmeno2 @ 19.11.2015, 18:30) *
Je tu nějaký filmový fanoušek série Battlestar Galactica? Nemyslím originál z minulého století ale remake několika filmů a jednoho seriálu z let 2003 - 2010. Kde jste se dívali? Torrenty jak největších serverech jako kickasstorrent nebo piratebay mají jen třeba 20 seederů a na filmech online je to v češtině (což mi zase až tak nevadí) ale v kvalitě minecraftu. Nevíte kde stáhnout popřípadě koupit?

Takovejch 20 seedů je naprosto v pohodě, už neni doba vytáčenýho internetu.
Sanyo
QUOTE(nevimjmeno2 @ 19.11.2015, 18:30) *
Je tu nějaký filmový fanoušek série Battlestar Galactica? Nemyslím originál z minulého století ale remake několika filmů a jednoho seriálu z let 2003 - 2010. Kde jste se dívali? Torrenty jak největších serverech jako kickasstorrent nebo piratebay mají jen třeba 20 seederů a na filmech online je to v češtině (což mi zase až tak nevadí) ale v kvalitě minecraftu. Nevíte kde stáhnout popřípadě koupit?


Koukal jsem tuším přes hellshare nebo ulož to. Ty zhruba 400mb díly jsou ke stažení i teď. 150 Kč za 60GB není nijak přehnaný. Jestli ale hledáš něco v HD (já to před 5 lety zase tolik neřešil, ale čumět se na to dá) budeš muset asi napsat distributorovi North video (dle csfd)
<Your>Father<CZ>
Gruz 200
- http://www.csfd.cz/film/231145-naklad-200/

Sovětský svaz + vodka + psychopati = Gruz 200

Drsné prostředí a ještě drsnější příběh.
!Tvý?ák!
Ant-man
http://www.csfd.cz/film/228999-ant-man/prehled/

stojí za shlédnutí, ale to komunikování s mravenci mi přijde fakt přemrštěné a to se tam lidi zmenšují na velikost spermie
Beluga
V posledních dnech si snažím doplnit pár věcí, co mi uniklo, když byly cool.

Revenant - 4/5. Jako nebylo to špatný... ale za TOHLE Leo toho Oscara určitě nedostal... Příroda pecka. Hardy dobrej.

Source Code - 4/5. Je to děravý jak ementál, ale pár myšlenek se mi moc líbilo. A na to, že to bylo docela "komorní", tak dobrý

Antikrist - bez hodnocení. To bylo šlápnutí vedle. Šokuje tě to, říkali. Pobliješ se, říkali. Nebudeš spát, říkali... film jsem sledoval zrychlený o 10% a stihl se u toho v klidu navečeřet i sextovat s buchtou. Šílená nuda.

Podfukáři - 5/5 - já vím, já vím, na čistejch 5 to nebylo, ale bavil jsem se. Jen ten konec byl nějakej šitej horkou jehlou...
L.T.Sm@sh
QUOTE(Beluga @ 23.06.2016, 11:03) *
Revenant - 4/5. Jako nebylo to špatný... ale za TOHLE Leo toho Oscara určitě nedostal... Příroda pecka. Hardy dobrej.

Je to tak. Leo toho Oscara dostal hlavně proto, protože ho ještě nedostal a dostat ho měl už dávno. Minimálně za Letce a za Grapea.
Beluga
WarCraft mě mile překvapil. Konec byl šitej horkou jehlou a jeden "zvrat" střídá druhý, až se to pro neznalce muselo stát jen slátaninou. A i já jako člověk co nahrál 1000+ hodin a přečetl 10 nebo víc knížek jsem to nedával.

Ale jinak super. Vizuálně nádhera, typickej Blizzard. Orkové jsou hodně drsní. I postavy mi celkem sedly, i když bych si Lothara rozhodně představoval jako vznešenějšího, krále výraznějšího, Medivha taky tak trošku víc v roli "nejvíc badass borec na planetě" (scéna s páleným výzkumem!). 4/5.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (Beluga @ 27.06.2016, 16:58) *
WarCraft mě mile překvapil. Konec byl šitej horkou jehlou a jeden "zvrat" střídá druhý, až se to pro neznalce muselo stát jen slátaninou. A i já jako člověk co nahrál 1000+ hodin a přečetl 10 nebo víc knížek jsem to nedával.

Ale jinak super. Vizuálně nádhera, typickej Blizzard. Orkové jsou hodně drsní. I postavy mi celkem sedly, i když bych si Lothara rozhodně představoval jako vznešenějšího, krále výraznějšího, Medivha taky tak trošku víc v roli "nejvíc badass borec na planetě" (scéna s páleným výzkumem!). 4/5.


Mělo to takový nějak moc vyblitý, nijaký mastný herce. I ti orci hráli líp než lidi. Lothar je takovej špindír, u něj mi to nevadí, ale král působil jak kdyby se do patnácti let věku poslintával.

Jinak to nebylo až tak hrozivě děravý jak mohlo bejt, jen teda to "zelená člověkoorčice je ihned vzata do důvěrné náruče lidí".... jasně, královna bude vraždící špinavý nebezpečný bestii o který nic nevěděj nosit véču. To mě trochu nasralo. Ale jinak.... no, um, 60% pohádka, 40% fantasy.

"Ale jo, bylo to dobrý. Hlavně proto že to nezmrvili na tisíc způsobů jak to obvykle u těhle filmů dělávaj"
A.l.i.3.n
Líza, liščí víla
<Your>Father<CZ>
QUOTE(A.l.i.3.n @ 16.08.2016, 20:32) *

Dle traileru to vypadá skvěle. Díky za zmínku.
Maďaři komedie umí.
A.l.i.3.n
QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 17.08.2016, 11:02) *
Dle traileru to vypadá skvěle. Díky za zmínku.
Maďaři komedie umí.

Místo Netflixu jsem si zaplatil HboGo a oběvuju tam super filmy o kterých jsem netušil, že existujou. Za zmínku taky stojí:

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase
Smyčka
<Your>Father<CZ>
QUOTE(A.l.i.3.n @ 17.08.2016, 11:16) *
Místo Netflixu jsem si zaplatil HboGo a oběvuju tam super filmy o kterých jsem netušil, že existujou. Za zmínku taky stojí:

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase
Smyčka

Co tě to HBO Go stojí?
A.l.i.3.n
QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 17.08.2016, 16:22) *
Co tě to HBO Go stojí?

200Kc od UPC - asi stejne jako Netflix.
<Your>Father<CZ>
Objevil jsem poklad!

Mr. Oizo se dal na točení filmů a jde mu to skvěle!

Réalité je nejlepší film, co jsem za delší dobu viděl. Ještě teď doma (hodinu po projekci) mám pocit: „Vau, to bylo něco!“.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Mam nějakou krizi. Blockbustery v kinech na kerejch sem nemoh dřív chybět (marveloviny, star trek, dokonce i snad už star wars) začínám flegmaticky ignorovat. Seriály mě tim jak se natahujou nuděj, nedokoukal sem ani hru o trůny, ani vikingy, a nějak nemam náhradu.

Občas mě poslední dobou pobaví s mladou leda nějakej nenáročnej animák, to je snad samou ironií to jediný, kde se dá tuatam najít něco fakt zábavnýho a originálního.
Co doporučíte? Já bych rád čuměl na filmy, ale mě prostě... nějak... nový.. věci... nebavěj. Třeba mezi nima něco fajn je, ale to sem línej hledat.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.