Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Nejlepší film všech dob
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149
L.T.Sm@sh
QUOTE(Hugo_zly_muz @ 23.08.2011, 02:54) *
Taky dost potěšilo obsazení Davida Hewletta (Dr. Mckay ze Stargate) a Toma Feltona (Draco Malfoy z HP)

A Andy Serkis hraje opičku?
Hugo_zly_muz
QUOTE(Šupex @ 23.08.2011, 03:00) *
Po tom, co jsem si přečetl jeden článek, mně docela přešla touha vidět to.

OMFG! Takovýhle lidi by vůbec neměli pouštět do kina. Proboha přece nejdu na film, abych v něm hledal chyby a pak si lámal hlavu s tím jak to nedává smysl. Žádnej film není dokonalej a u takovejhle sci-fi to přece nemůžeme ani chtít, navíc některý z těch kravin co tam píše se daj i normálně vysvětlit v rámci filmu. To je jak kdybyste po mě chtěli abych se kouknul na Fast 5 a hledal v tom reálno. = blbost....


QUOTE
A Andy Serkis hraje opičku?

Jj, Andy hraje hlavní opičku...
Conan
No u Fast5 to taky silene prehaneli, treba ten pad ze zeleznicniho mostu uz je hodne scifi
Hugo_zly_muz
QUOTE(Conan @ 23.08.2011, 14:27) *
No u Fast5 to taky silene prehaneli, treba ten pad ze zeleznicniho mostu uz je hodne scifi

No, ale já sem na to sra* a užil si parádní akční podívanou a nejlepší akční film co sem tenhle rok viděl...
L.T.Sm@sh
QUOTE(Hugo_zly_muz @ 23.08.2011, 13:39) *
Jj, Andy hraje hlavní opičku...

Tento herec je asi navždy odsouzen hrát nějaká zlotřelá stvoření.
Lukino
Když chcete realitu, tak koukejte na reality show a ne na filmy tongue.gif
Mack
QUOTE(Šupex @ 23.08.2011, 03:00) *
Po tom, co jsem si přečetl jeden článek, mně docela přešla touha vidět to.

Ten článek je sračka. Neříkám, že tam nejsou ty věci, co píše, ale ten týpek je trochu mimo.
Šupex
QUOTE(Hugo_zly_muz @ 23.08.2011, 13:39) *
OMFG! Takovýhle lidi by vůbec neměli pouštět do kina. Proboha přece nejdu na film, abych v něm hledal chyby a pak si lámal hlavu s tím jak to nedává smysl. Žádnej film není dokonalej a u takovejhle sci-fi to přece nemůžeme ani chtít, navíc některý z těch kravin co tam píše se daj i normálně vysvětlit v rámci filmu. To je jak kdybyste po mě chtěli abych se kouknul na Fast 5 a hledal v tom reálno. = blbost....

Právě u sci-fi, která vychází z takové klasiky jakou Planeta opic je, by člověk čekal, že tam alespoň ty nejokatější kixy nebudou. Ale věřím, že plno lidí, kteří na ten film jdou, Planetu opic ani neviděli a tohle je pro ně vlastně úplně nový film.
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 23.08.2011, 16:08) *
Tento herec je asi navždy odsouzen hrát nějaká zlotřelá stvoření.

Tento herec hlavně režíruje společně s Peterem Jacksonem Hobita, takže mu to asi tak moc nevadí. Mimoto to, že jsi ho viděl jen ve filmech, kde nehraje člověka, je věc jiná.
QUOTE(Mack @ 23.08.2011, 18:33) *
Ten článek je sračka. Neříkám, že tam nejsou ty věci, co píše, ale ten týpek je trochu mimo.

Ten týpek, je týpka.
Hugo_zly_muz
QUOTE
Právě u sci-fi, která vychází z takové klasiky jakou Planeta opic je, by člověk čekal, že tam alespoň ty nejokatější kixy nebudou. Ale věřím, že plno lidí, kteří na ten film jdou, Planetu opic ani neviděli a tohle je pro ně vlastně úplně nový film.

Těch filmů je strašně moc, nevím jestli sem vůbec viděl úplně všechny, ale původní určitě jo... Ale tento nový film se s tím srovnávat nedá... Můj názor prostě je, že je to velmi vydařený film a tím končím tongue.gif

QUOTE
Tento herec hlavně režíruje společně s Peterem Jacksonem Hobita, takže mu to asi tak moc nevadí. Mimoto to, že jsi ho viděl jen ve filmech, kde nehraje člověka, je věc jiná.

Andy je dobrej herec ikdyž nehraje zrovna člověka rolleyes.gif a na Hobita se těším jak sviň, to bude prostě masakr, když se do toho pustil Jackson

QUOTE
Ten článek je sračka. Neříkám, že tam nejsou ty věci, co píše, ale ten týpek je trochu mimo.

Jn, je to holka biggrin.gif a v tom mě to ještě víc utvrzuje že to mám brát s obrovskou rezervou...
BariX
Nová planeta opic určitě nestojí přímo za prd, ale očekával sem od toho víc. 86% na ČSFD je hodně přehnaný hodnocení. Ten film si tolik prostě nezaslouží. Těch 70% z blogu vejš bych řek že je akorát.

Ano, na filmy se nechodí hledat chyby, ale v planetě opic ty chyby prostě jsou, je jich hodně a jsou naprosto zásadní, takže přímo ovlivňujou děj. Je to dobře natočenej film, ale nedomyšlenej a to je ten problém. Ano, opice jsou pěkně udělaný, je to dobře zahraný,... ale děj jednoduše stojí za hovno.

A navíc - film ani náhodou neukazuje "zrození planety opic", protože konec filmu ani zdaleka nenasvědčuje tomu, že by měla skupina opic převzít vládu na planetou. To že pár desítek opic zvítězí nad asi 15 policajtama je krásný, jenže tam si prostě člověk řekne "to jsou ale debilní policajti". Jo, od sci-fi nikdo neočekává realitu do detailů, ale od sci-fi člověk hlavně neočekává nelogickej nesmysl. Sci-fi filmy mají společný jedno - realitu si upravujou, ale tak aby to dávalo smysl. Od nereálných nesmyslů je tady fantasy (a nebo komedie) a do této kategorie se planeta opic neřadí.

Ne se vším co je v tom blogu se dá souhlasit, ale v postatě má ten člověk pravdu. Planeta opic je patlanina, dobře udělaná, ale furt je to patlanina. 70% a ani o prd víc.
Hugo_zly_muz
Je pravda že sem to čekal trošku drsnější a akčnejší v rámci opic a říkal sem si po hodině, kdy se vlastně nic nedělo, (ikdyž to bylo pořád zajímavý a nenudil sem se) že to skončí a nic se tam nestane a pak přišel ten uspěchanej konec kdy opice utekly, dostaly se do lesa a konec... Chtělo by to holt pokračování kde už se to pořádně rozšíří a opice se naučí víc mluvit a i se víc vyvinou, jako ve všech předchozích filmech...
BariX
No právě, napsat na konec filmu "pokračování příště" tak neřeknu, jenže tam nic takovýho není a už jen za ten špatnej konec dávám -15%.

Člověk na tom filmu dvě hodiny sedí a když to pak skončí takto blbě (teda vlastně nijak vzhledem ke jménu "Planeta opic"), tak je to jako kdybych si koupil knížku kde je vytrhnutá poslední kapitola. Film = příběh. A příběh bez konce je příběh na lejno.
Hugo_zly_muz
No hlavně že tam ještě dali, jak to David roznese jako pilot po celým světě, akorát nevím jak tím opice ovládnou svět, když člověka ten virus zabije, takže opice nebudou mít co ovládnout, ale celá planeta vymře na ten toxin... takže pokračování asi nebude biggrin.gif , jedině nějaký postapokalyptický, kdy přežije pár borců a budou bojovat proti tisícům opic tongue.gif
L.T.Sm@sh
Tak Vám děkuji chlapci za vyčerpávající obsah filmu, včetně jeho konce. Ušetřili jsme mi čas, protože už mi navštívení toho filmu nic moc nedá. whistle.gif
Mack
QUOTE(Šupex @ 23.08.2011, 18:35) *
Ten týpek, je týpka.

Tim spíš.
Cloud
Me ta planeta opic prisla dost debilni. Stereotyp jak kreten a "Caesar is HOME!" me dohnalo k slzam. Byl sem na tom v Americkym kine, takze vsichni samozrejme tleskali.
coldik
zajímavý film http://www.csfd.cz/film/202256-metoda/
eSuba . Buldog
Pro mě asi nejlepší filmy: Vykoupení z věznice Shawshank, Forest Gump .. kultovní Pulp Fiction, Přelet nad kukaččím hnízdem, Gran Torino nebo i obyčejné české Pelíšky

Kdybych měl vyjmenovat i zlomek filmů, které stojí za to, a které mě svoji kvalitou dokázaly hodně zaujmout, byli bysme tu asi dlouho :)
Kery-
Projíždím tu pár posledních příspěvků tak sem taky něco přihodím.

http://www.csfd.cz/film/211864-cashback/ mě se líbil tenhle (mimo jiné, které jste jmenovali, se mi vybavuje právě tenhle)

a můj profil na ČSFD je http://www.csfd.cz/uzivatel/65042


Sem hoďte i vaše ať číhnu jestli tu mám s někym něco společnýho :)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (Kery- @ 28.08.2011, 17:11) *
Sem hoďte i vaše ať číhnu jestli tu mám s někym něco společnýho :)

To by se spíš hodilo porovnání s CIA databankou pedofilů, psychopatů a genocidářů, a ve tvym vlastnim zájmu doufám že tam žádný shody nenajdeš.
Deatr
QUOTE(Kery- @ 28.08.2011, 16:11) *
Projíždím tu pár posledních příspěvků tak sem taky něco přihodím.

http://www.csfd.cz/film/211864-cashback/ mě se líbil tenhle (mimo jiné, které jste jmenovali, se mi vybavuje právě tenhle)

a můj profil na ČSFD je http://www.csfd.cz/uzivatel/65042


Sem hoďte i vaše ať číhnu jestli tu mám s někym něco společnýho :)

Super, ale myslim si, že film "Hra" má mít rozhodně víc hvězd než jen 3! thumbsdown.gif
+-=
Lol jak někdo může dát Medvídkovi Pů jen jednu hvězdičku ?

To je fakt jak toto ...
Rumčajz
QUOTE(eSuba . Buldog @ 28.08.2011, 03:50) *
Pro mě asi nejlepší filmy: Vykoupení z věznice Shawshank, Forest Gump .. kultovní Pulp Fiction, Přelet nad kukaččím hnízdem, Gran Torino nebo i obyčejné české Pelíšky

Kdybych měl vyjmenovat i zlomek filmů, které stojí za to, a které mě svoji kvalitou dokázaly hodně zaujmout, byli bysme tu asi dlouho :)


No sem se spíš píšou už zajímavý nový filmy.. nebo úchylárny na který narazí Hgt
Hugo_zly_muz
Byl už někdo na Kovbojích a Vetřelcích? Já teď přišel a nemůžu říct že je to přímo špatný (CSFD 54%) ale fakt nechápu kam dali těch 160 mega :)
BariX
QUOTE(Hugo_zly_muz @ 28.08.2011, 22:58) *
Byl už někdo na Kovbojích a Vetřelcích? Já teď přišel a nemůžu říct že je to přímo špatný (CSFD 54%) ale fakt nechápu kam dali těch 160 mega :)

Do herců a do efektů.

Jinak tomu filmu bych dal tak 70%.
Marx^
Ty kráso, Cashback jsem naposledy viděl před několika lety, ale status mysteriozní teenagerovské komedie s celkem trapným humorem to má pořád dost silný, já nějak nevím..
maaIk
QUOTE(coldik @ 27.08.2011, 23:15) *

Nemáš někde odkaz na stažení?? Ale ne torrent :-) Díky..
calll_
tak tohle bylo super a to sem čekal že to bude blbost

Bizziiik
Když to vezmu celkově, tak u mě už asi na vždy zůstane nejlepším filmem Pán prstenů a když mám vzít film tohoto roku, tak je to celkem těžké. Za rok 2011 jsem se hodně bavil u třech filmů. X-men, Fast five a Source code. Poslední zmiňovaný byl u mě asi největším překvapením a jinak teď čekám už jenom na titulky k Never back down 2. :-D
Hugo_zly_muz
http://www.csfd.cz/film/245642-very-harold...istmas-a/videa/ Komedie roku? whistle.gif

Nad americkejma komediema sem už dávno zlomil hůl, protože nevím proč, ale když neska natočí komedii i s hercema který dřív byli prostě boží, já si nemůžu pomoct, ale já se prostě nesměju!!! Kdežto když si pustím 10 a víc let starou komedii, tak se směju pořád a dost... Neska už ty komici asi vyměkli a scénáristi taky... Ale tohle vypadá naprosto skvostně biggrin.gif
zeBRA
http://www.csfd.cz/film/287226-justin-bieb...ever-say-never/

kdo z vás nesmyslnejch hejtrů věděl že ten kluk má talent jak hovado? Jak tam dvouletej tříská do bicích líp než dospělej člověk :)

Dobrý vidět...kdo z vás by nechtěl tisíce buchtiček co z vás cákaj jen vás viděj? :D
Hugo_zly_muz
QUOTE(zeBRA @ 30.08.2011, 15:38) *
http://www.csfd.cz/film/287226-justin-bieb...ever-say-never/

kdo z vás nesmyslnejch hejtrů věděl že ten kluk má talent jak hovado? Jak tam dvouletej tříská do bicích líp než dospělej člověk :)

Dobrý vidět...kdo z vás by nechtěl tisíce buchtiček co z vás cákaj jen vás viděj? :D


Každej kdo na něj nadává, jenom závidí whistle.gif
Bizziiik
Taky to tak vidím. Ten kluk prostě nikomu nic neudělal a zpívat umí. Jenomže hodně lidí jsou závistivci, tak radši ho kritizujou než aby přiznali, že prostě něco v něm je.
Když jsem poslouchal nějaký rozhovory slavnejch zpěváků, který se sním setkali a tak, tak všichni tvrdili, že je naprosto v pohodě týpek a zpěvačky říkají, že je prostě roztomilej.
Nevím co většině na tom klukovi vadí, když ho ani neznají.

Nejsem jeho fanoušek a ani neposlouchám jeho hudbu, ale prostě ty lidi nechápu. A ano závidím mu.
Kery-
Někdo má prostě jen alergii na tu komerci která se ke jménu Bieber váže. A to že o něm ostatní zpěváci mluví dobře je snad jasný, proč si někoho tak..ehm.."velkýho" poštvávat proti obě, už jen proto že v něm skoro celá amerika vidí boha a navést se do něj by asi nebylo to dobrý pro svojí "image". Dokument jsem neviděl, ale myslím si že ten kluk - přes to jak je slavný - ani neví, jaká je pro všechny dojná kráva. Můj názor a teď očekávám urážky jaká jsem závistivá svině..
coldik
Doporučte nějaký "chytrý" film.. tzn ideálně takový, u kterého člověk musí už v průběhu přemýšlet nebo mu na konci vyvstane strašně moc otázek, na které třeba nedostane odpověd - dopředu jenom říkám, že jsem toho už viděl strašně, takže spíš dávat tipy na něco ne úplně známýho :) mám docela rád i filmy bez happy endu, který člověku něco daj.. díky
Qwwerty
QUOTE(coldik @ 30.08.2011, 18:11) *
Doporučte nějaký "chytrý" film.. tzn ideálně takový, u kterého člověk musí už v průběhu přemýšlet nebo mu na konci vyvstane strašně moc otázek, na které třeba nedostane odpověd - dopředu jenom říkám, že jsem toho už viděl strašně, takže spíš dávat tipy na něco ne úplně známýho :) mám docela rád i filmy bez happy endu, který člověku něco daj.. díky

http://www.csfd.cz/film/32353-stalker/

nacpi se kofeinem ... pokud vydržíš neusnout, tak můžeš přemýšlet a hledat tisíce vysvětlení :))
(dopředu tě upozorním, že ten film je natočenej ještě před Černobylem, takže nečekej žádnou radiaci, zmutovaný organismy, etc...)
Bizziiik
Shutter island. Ne ani tak na přemýšlení, ale ten konec mě trochu více zmátnul. a posledních pár minut jsem si musel pustit znova. Ale asi si ho viděl :-)
coldik
shutter island jsem viděl, stalkera ne, ale ty skoro 3 hodiny mi příjdou dost.. no uvidím, jestli se k tomu dokopu.. klidně něco ve stylu Aronofskyho :)
Bizziiik
Co je oproti tomu Poslední díl Pána prstenů, který má 4 hodky :-D.
coldik
Jo to je ideální film k přemejšlení oO
lllllllllll
Dneska sem koukal na 2 díly Zeitgeist a docela síla no....
Qwwerty
QUOTE(lllllllllll @ 30.08.2011, 19:11) *
Dneska sem koukal na 2 díly Zeitgeist a docela síla no....

první díl ještě ušel ...
to s tím náboženstvím bylo dokonce i zajímavý

a pokud máš chuť na 9/11 konspiraci, tak Loose change 2nd :))
Bizziiik
Viděl jsem to asi před 3 lety a to není konspirace, ale čistá pravda. Amíci dělají akorát z lidí osly.
Qwwerty
QUOTE(Bizziiik @ 30.08.2011, 21:20) *
Viděl jsem to asi před 3 lety a to není konspirace, ale čistá pravda. Amíci dělají akorát z lidí osly.

to je tvůj názor
žádná informace není a nikdy nebude 100% přesná - právě proto má každej právo na to opatřit si vlastní informační zdroje a na základě dostupnejch infromací si utvořit názor vlastní :)
BariX
QUOTE(coldik @ 30.08.2011, 18:11) *
Doporučte nějaký "chytrý" film.. tzn ideálně takový, u kterého člověk musí už v průběhu přemýšlet nebo mu na konci vyvstane strašně moc otázek, na které třeba nedostane odpověd - dopředu jenom říkám, že jsem toho už viděl strašně, takže spíš dávat tipy na něco ne úplně známýho :) mám docela rád i filmy bez happy endu, který člověku něco daj.. díky

Doporucuju Memento.
Ja to teda nevidel cely, ale o vikendu sem to po 15 minutach vypnul a radsi si pustil nenarocnej Denik mrtvych. Memento si necham az budu mit naladu na neco komplikovanyho.
Jinak jeste doporucuju aktualni film Lincoln Lawyer, to sem taky nevidel, ale kolega rikal ze se u toho musi dost premejslet.
Qwwerty
QUOTE(BariX @ 30.08.2011, 21:41) *
Doporucuju Memento.
Ja to teda nevidel cely, ale o vikendu sem to po 15 minutach vypnul a radsi si pustil nenarocnej Denik mrtvych. Memento si necham az budu mit naladu na neco komplikovanyho.
Jinak jeste doporucuju aktualni film Lincoln Lawyer, to sem taky nevidel, ale kolega rikal ze se u toho musi dost premejslet.

Memento můžu doporučit
viděl sem minulej víkend a musím říct, že zajímavej film (a ani nijak extra náročenj na diváka)
Beluga
Muži v naději jsou absolutní bomba. Tolik životních mouder a zkušeností na sqcm nebo minutu záznamu těžko hledat jinde.
Marx^
QUOTE(zeBRA @ 30.08.2011, 15:38) *
http://www.csfd.cz/film/287226-justin-bieb...ever-say-never/

kdo z vás nesmyslnejch hejtrů věděl že ten kluk má talent jak hovado? Jak tam dvouletej tříská do bicích líp než dospělej člověk :)

Dobrý vidět...kdo z vás by nechtěl tisíce buchtiček co z vás cákaj jen vás viděj? :D


No jo, jenže za 98% procent jeho slávy může xicht, autotune hlas a různý agentury (:
coldik
QUOTE(BariX @ 30.08.2011, 21:41) *
Doporucuju Memento.
Ja to teda nevidel cely, ale o vikendu sem to po 15 minutach vypnul a radsi si pustil nenarocnej Denik mrtvych. Memento si necham az budu mit naladu na neco komplikovanyho.
Jinak jeste doporucuju aktualni film Lincoln Lawyer, to sem taky nevidel, ale kolega rikal ze se u toho musi dost premejslet.

Obojí jsem viděl. Memento hodně kvalitní, jenom si bylo potřeba zvyknout, že to jaksi nejde dopředu :)
zeBRA
QUOTE(Marx^ @ 31.08.2011, 00:38) *
No jo, jenže za 98% procent jeho slávy může xicht, autotune hlas a různý agentury (:


Autotune? Co třeba tady? http://www.youtube.com/watch?v=m0alUPmHMRg

Mně se právě líbí že zavřel hubu i mně, myslel sem si to samý. Ale ten kluk je stvořenej, aby zpíval a hrál. To že hraje popík pro malý buchtičky je věc jiná, ale to co dělá funguje a to je nejvíc krutý. A úspěšnej je, protože je prostě dobrej a potkal správný lidi.

Nechci se votom dohadovat, jen už vim, že všichni co ho hejtujou sou hloupý :)



A hele včera sem čuměl na Thora a BOMBAMAJSTRŠTYK!
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.